Chmatákov online


Fórum – Zrušení sekce „Mimo mísu“

Fórum » Archiv » Zrušení sekce „Mimo mísu“ [zamknuto]

pajah
webmaster
Obrázek
SZ
Zdravím všechny uživatele Chmatakov.cz,
rozhodli jsme se, že během několika dní zde bude kompletně zrušena sekce fóra Diskuse mimo mísu.
Důvodů je několik:
– tato sekce je zde naprosto zbytečná a dochází k většímu zatížení fóra různým balastem a nesmysly
– není příliš aktivních správců webu ani fóra, a na ohlasy jsem se dozvěděl, že tato sekce je přirozeně nejobtížnější na správu a údržbu
– toto je herní fórum, proto zde zůstanou pouze sekce týkající se hry

Vše jsem konzultoval s Gizmem, až tu bude Miky, tak provede zrušení dané sekce, já bohužel teď nemám u sebe údaje na FTP.

Všechna diskuse, která se NETÝKÁ Chmatákova, se pomyslně přesouvá na partnerský projekt Komunita.eu. Proto neváhejte, a můžete začít s registrací Vašeho účtu a se zapojením do diskuse.

S pozdravem,
Pavel Hodoval, administrátor
# 24.10.2009 11.36
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail

łPłett:Je mi to divné, ale hatake má opravdu dobrý nápad. Aby to až tak nezatěžovalo forum, tak by bylo dobré zvolit jednoho moda který by měl mimo jiné hlavně starost a ''Mimo mísu''. Co myslíte?



Jj, dobrý nápad ;)
# 24.10.2009 20.17
Áj níd mór drags! :idea:
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
Ech to je sice hezký,že tu říkáš, že je jedno když někdo založí téma typu "MC nebo KFC", ale to přidělá modum tu práci..a nvm proč vám tu tolik vadí..off topic se může tvořit stejně tak v DMM jako v jiných sekcích..

Tím pádem zrušte třeba sekci "Nápady, návrhy, připomínky", protože ať tam někdo napíše sebelepší nápad - neudělá se do hry prostě..je to škoda. Je spusta dobrých nápadu, které by hru oživili :)..

A už vůůůbec nemluvim o "English section" ...to je tady tak zbytečný..+ sekce organizací..skoro žádná už neni..no comment.
# 24.10.2009 20.19
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
měl by sis pájo častějc otevírat okno, vypadá to že nemáš dostatek kyslíku.. v mimo mísu se píše víc než ve všech herních sekcích dohromady.. si jako myslíš že se zbavíš postů? akorát to lidi budou cpát do herních sekcí, to je víc práce pro mody s mazáním.. když už musíš mermomocí něco udělat, předělej warn systém jak psal sam.. blbost roku tohleto.
# 24.10.2009 22.03
 
pajah
webmaster
Obrázek
SZ
Momentálně to řešíme s Mikym, jak to nejlépe vyřešit.
# 24.10.2009 22.19
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
nijak, forum běží, nelaguje, proč byste museli něco dělat. myslim si že se to celkem zvládá až na ty warny.
# 24.10.2009 22.22
 
pajah
webmaster
Obrázek
SZ
Systém trestů se musí překopat, to je bez diskuse.
# 24.10.2009 22.31
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber

Narayenko:Jak jsem psal MAKovi : zrušit Mimo mísu je blbost. A další blbost, co tu vůbec je, je to ukazování posledních témat ze všech sekcí.

Můj názor je ten, že Mimo mísu by se měla nechat s tím, že poslední témata se budou ukazovat pouze z hlavních sekcí. Kdo do mimo mísu nebude chtít chodit, nemusí a ani mu nebude překážet v posledních tématech.



Optimálni řešení, ani tu mimo mísu to nepoškodí.
# 24.10.2009 22.34
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
To čo sa deje na fóre nieje o jednej sekcii. A toto že to tu bude jak za socializmu už fakt nič nevyrieši. Kecať sa môže len o hre, ban za každé slovo mimo... Aj keď, ďaleko sme od toho neni...
Sekcie pre organizácie - načo tam je to Keep smiling a Chmatákovská s.r.o? Však to už hádaj 1 rok nieje. A oni chcú rušiť sekciu kde sa najviac kecá.
Odišlo by z fóra viac ludí, ostali by asi fakt už len modi a dementi + pár testerov teraz toho Ch2...
# 24.10.2009 22.42
 
pajah
webmaster
Obrázek
SZ
První nová posila do našeho týmu.
# 24.10.2009 22.50
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Tak ma napadá, chcelo by to asi trošku prečistiť ten tím modov, nedávno som kukal zoznam uživatelov a tuším Freeze je stále mod...
Ďalej uživateľské skupiny - snáď nieje ani čo dodať, rovnako ako tie sekcie pre organizácie.
# 24.10.2009 22.54
 
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail

Sam #12:Tak ma napadá, chcelo by to asi trošku prečistiť ten tím modov, nedávno som kukal zoznam uživatelov a tuším Freeze je stále mod...
Ďalej uživateľské skupiny - snáď nieje ani čo dodať, rovnako ako tie sekcie pre organizácie.



...DYŤ TOHLE PÍŠU UŽ NĚJÁKÝ ROK! :twisted:

Sekce, uživatelské skupiny... Toto vše je naprosto zanedbané, až budete mít vyřešen tento základ, pak řešte zda zrušit Diskuzi Mimo Mísu, nebo ne!



Naposledy upraveno: 25.10.2009 0.47

# 25.10.2009 0.43
Áj níd mór drags! :idea:
pajah
webmaster
Obrázek
SZ
Sekce orgranizací CH s.r.o. a Keep Smilling vymazáy, stejně tak uživatelské skupiny CH.B.I., CH.U.J. a Pohodový klan.
# 25.10.2009 0.46
 
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
...a příště skuste hned po zrušení organizace vše hned smazat. Ne, po roce ;)

Peace xD



Naposledy upraveno: 25.10.2009 0.52

# 25.10.2009 0.51
Áj níd mór drags! :idea:
łPłett
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype Web
Hned se na to lépe kouká. Pajah, jaké jsou další kroky ;-)?
# 25.10.2009 0.52
Jackass The Lost Tapes :P

http://www.youtube.com/cop15
hatake kakashi
uživatel
SZ
Zatím blokl cca 10 uživatelů :-)

Pro dnešek toho udělal dost :-) Good work ;-)
# 25.10.2009 0.53
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Fórum » Archiv » Zrušení sekce „Mimo mísu“ [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.