Chmatákov online


Fórum – Zrušení sekce „Mimo mísu“

Fórum » Archiv » Zrušení sekce „Mimo mísu“ [zamknuto]

pajah
webmaster
Obrázek
SZ
Zdravím všechny uživatele Chmatakov.cz,
rozhodli jsme se, že během několika dní zde bude kompletně zrušena sekce fóra Diskuse mimo mísu.
Důvodů je několik:
– tato sekce je zde naprosto zbytečná a dochází k většímu zatížení fóra různým balastem a nesmysly
– není příliš aktivních správců webu ani fóra, a na ohlasy jsem se dozvěděl, že tato sekce je přirozeně nejobtížnější na správu a údržbu
– toto je herní fórum, proto zde zůstanou pouze sekce týkající se hry

Vše jsem konzultoval s Gizmem, až tu bude Miky, tak provede zrušení dané sekce, já bohužel teď nemám u sebe údaje na FTP.

Všechna diskuse, která se NETÝKÁ Chmatákova, se pomyslně přesouvá na partnerský projekt Komunita.eu. Proto neváhejte, a můžete začít s registrací Vašeho účtu a se zapojením do diskuse.

S pozdravem,
Pavel Hodoval, administrátor
# 24.10.2009 11.36
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

!Supreme!
uživatel
Obrázek
Ve hře: Suprreme/Supreme/TheGame
SZ
Jojo pala a pitcha na to káply :D ale je to pravda když to nedaj do OFF tak to daj třeba do novinek ..
# 24.10.2009 12.46
Obrázek
Obrázek
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Same: Taky mi to přijde jako reklama.. ale docela hloupá 3-(
# 24.10.2009 12.46
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Rhasta
uživatel
Obrázek
SZ
Zase z mého pohledu to vidím tak, že když je to "fórum" tak by se tady mělo mluvit o čemkoliv. Samodřejmě hlavně o Chmatákově, ale také i pokecát, seznámit se atd. Ale na to slouží především hra.
# 24.10.2009 12.52
Obrázek
_*Reiser*_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Reiser_Remda(Změna pass)
SZ
Nechal bych jí ...
# 24.10.2009 14.43
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
Tím, že zrušíte Diskuse mimo mísu si akorát přiděláte práci..., protože se tyto téma co jinak jsou v DMM budou tvořit v jiných sekcích a tím se bude tvořit off topic..takže bych si to možná rozmyslil..
# 24.10.2009 16.15
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web
Taky jsem názoru, že si naopak přiděláte práci.
Když bude někdo chtít založit nesmyslný topic, tak ho jednoduše založí v jiné sekci. Nepočítejte ale s tím, že se kvůli smazání diskuze mimo mísu hmatákovská komunita "přesune" na kominuta.eu.

A každopádně bych byl pro, co říká dmk = posílit moderátorský tým.

Toto fórum potřebuje více lidí, kteří ho budou udržovat a ne se snažit zavádět opatření, která by měla zajistit, aby jeho údržba nebyla tak náročná, protože to ve výsledku stejně nebude takové, jak si to představujete.

Vidím v tom daleko více záporů, než kladů.
# 24.10.2009 16.51
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Když to bude jinde, tak se to smaže. Prostě tohle fórum je o hře, jiné věci řešte jinde. Topicy jako "MC nebo KFC" tady klidně oželím.
# 24.10.2009 16.53
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Jak jsem psal MAKovi : zrušit Mimo mísu je blbost. A další blbost, co tu vůbec je, je to ukazování posledních témat ze všech sekcí.

Můj názor je ten, že Mimo mísu by se měla nechat s tím, že poslední témata se budou ukazovat pouze z hlavních sekcí. Kdo do mimo mísu nebude chtít chodit, nemusí a ani mu nebude překážet v posledních tématech.
# 24.10.2009 17.08
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
dmk
uživatel
Obrázek
SZ Web
Hru tvoří komunita hráčů, tito hráči mají jako každý potřebu vyjádřit své názory, nápady, otázky s ostatními hřáči. Nebudou se bavit pouze o daném tématu - hře, ale chtějí probrat i ostatní věci ze všedního života či ostatní pořadat o pomoc když si neví rady nebo občas se ptát na nesmyslné dotazy, ale svět není dokonalý..... Fórum je jendím ze základních kamenů komunity, pokud budete "základní kameny" čím dál více osekavat je to dle mého názoru asi špatně.

Doufat a být přesvědčen, že všichni odejdou psát své názory, nápady a dotazy na web komunita.eu je sice pěkná představa, ale zcela nerálná. Jak tu již někdo psal, možna tam jednou dvakrát zajdou vytvoří si profil, ale již se nevrátí. Každý je zvyklí na tento web a zde také bude chodit a vracet se, chce diskutovat o věcech týkajících se hry i mimo hru pod jednou "střechou" s jendou komunitou.

Ješte se zamyslete zda smazat téma či posílit moderátorský tým, aspoň o jednoho člena, který by se výhradně věnovat tomuto tématu.
# 24.10.2009 17.23
Gizmo
autor hry
SZ
dmk: nápady, názory týkající se hry jsou OK - od toho jsou na to sekce. Dotazy typu "co máte rádi k obědu" tu nemají co dělat. A nevěřím, že někdo v sekci "Dotazy a vše kolem hry" založí porovnání mc a kfc, prostě to nezaloží.

Nováčci sem nechodí zakládat kraviny, ty zakládájí hráči, co nehrají, ale navštěvují fórum.
# 24.10.2009 17.32
 
ZuBR#
uživatel
SZ
100% souhlas s Narayem.
# 24.10.2009 17.33

Mr.NoXi
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Taky souhlasím s Narayem
# 24.10.2009 17.39
95% teenagerů by brečelo, kdyby vidělo Zaca Efrona na vrcholu mrakodrapu, kde by se chystal skočit. Zkopíruj a vlož si to do podpisu pokud patříš k těm 5%, kteří by si přinesli popcorn a řvali by skoč, skoč !!
hatake kakashi
uživatel
SZ
Gizmo: Tak to udělat následovně. Upravit diskusi mimo mísu na poradnu, prostě něco nevím zeptám se. Nejde mi pc, hlásí mi to chybu založím téma a ostatní mi pomůžou. Tyhle blbosti bych mazal a dával varování, ale nerušil bych jí. Naberte nějakého moda, který se bude starat jen o tuto sekci, a hotovo. Kdo tam bude porušovat pravidla, dostane buď ban na tu sekci nebo ban na celé fórum. Když něco chci, jsem tu zvyklý a vím že mi tu někdo jistě poradí, nebudu hledat zbytečně další fórum. S damakem naprosto souhlasím.

DNB step, to samé.
# 24.10.2009 17.42
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
Mr.Yamall
uživatel
SZ Mail
Já bych to nechal,na většině forech je třeba sekce spam atd....bude mi tu dost chybět :-(
# 24.10.2009 18.25
 
łPłett
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype Web
Je mi to divné, ale hatake má opravdu dobrý nápad. Aby to až tak nezatěžovalo forum, tak by bylo dobré zvolit jednoho moda který by měl mimo jiné hlavně starost a ''Mimo mísu''. Co myslíte?
# 24.10.2009 19.01
Jackass The Lost Tapes :P

http://www.youtube.com/cop15

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Fórum » Archiv » Zrušení sekce „Mimo mísu“ [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.