Chmatákov online


Fórum – 3 nej killeři

Fórum » Archiv » 3 nej killeři [zamknuto]

girl_
uživatel
Ve hře: Cris nečekaně :D
SZ ICQ Jabber Skype Web
Sice to tu bylo hodněkrát ale hodně se toho změnilo tak by chtěl slyšet váš názor .. Výjmenuj te 3 killeri .. Podle me sou 3 nejlepší kileři .. BajoOo,Zahy,Palanda .. :*
# 18.8.2009 15.55
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Teď jsem si vzpomněl na zážitek z old :P .. Jak nás šlo cca 5-6 (Já, Ciby, Kaktus, Kraken, Lord lama) do Robbena a ještě kohosik .. To byla show :P .. Sice náš tým nebyl plný skillerů, ale zase úplně lamy jsme nebyli :D .. Ale stejně, robben si nás dal ;) .. Sice prvně šel s magnum, to se mohl jít vykakat, ale pak jsem mu dal kulas a to bylo něco :)) .. Pěkně jednoho po druhém :P
# 20.10.2009 15.14
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Zahy..
uživatel
Obrázek
Ve hře: ExoDuS
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Hatake: Jo my víme, ty si pamatuješ 3-( .. Bajo a newba? hraje 3x déle, než ty a ty ho nazveš newba? nvm, kdo mi na skype cca před měsícem říkal, ať mu ukážu, kde je v old lávový ostrov lol .. Newba jsi ty a Baja Bajovníka jsi nikdy nedal.. možná 1-2 a hned z něj děláš newba.. Napíšeš tady, že si pamatuješ, jak jsi ho 1 dal, ale že jsi od něj x krát dostal, to neřekneš.. kašpare ;-) :-P
# 21.10.2009 10.05
 


SZ
A co já? :-D
# 21.10.2009 10.42
 
Niker(Chlup)
uživatel
Obrázek
Ve hře: chlup
SZ ICQ Skype
no ty si tak špatnej nebyl no ale oni byli lepší:)
# 21.10.2009 10.46
Obrázek
ObrázekObrázek
Obrázek
Obrázek


SZ
Asi zas budu hrát CHO :-D
# 21.10.2009 10.47
 
Niker(Chlup)
uživatel
Obrázek
Ve hře: chlup
SZ ICQ Skype
Ja a kamos borek budem pařit asi CHO2 prej kdys mu koupim vip tak taky bude hrat a je to muj nej kamos tak mu ho koupim aby mohl hrat zmrd jeden :)
# 21.10.2009 10.50
Obrázek
ObrázekObrázek
Obrázek
Obrázek


SZ
lol
# 21.10.2009 10.54
 
Niker(Chlup)
uživatel
Obrázek
Ve hře: chlup
SZ ICQ Skype
to je srač a co JaZz to sami sou to zmrdi ale co nadelas kdys snima bydlis v jedny vesnici :)
# 21.10.2009 10.55
Obrázek
ObrázekObrázek
Obrázek
Obrázek


SZ
nechceš mi taky koupit VIP na druhej účet? :-D:-D
# 21.10.2009 10.57
 
Niker(Chlup)
uživatel
Obrázek
Ve hře: chlup
SZ ICQ Skype
no si veříš ne co sem miliardář no byl jsem dokavad ze me milenka neudelala milionáře:)
# 21.10.2009 10.59
Obrázek
ObrázekObrázek
Obrázek
Obrázek
XoiL
uživatel
Obrázek
Ve hře: xOil,liOx,AnDy
SZ Mail ICQ
Hele nechce nakej admin jim dat warn za to lol a za sproste slova?
# 21.10.2009 14.25
Obrázek
SharkS
uživatel
Obrázek
SZ
Ježiši xoil zdrž s ehlasování prosimtě3-(
# 21.10.2009 14.30
Obrázek
Každý znás má v sobě něco špatného.
Obrázek
Smrt jed'ince je tragédie . Smrt milionu je statistika.
hatake kakashi
uživatel
SZ

Zahy..:Hatake: Jo my víme, ty si pamatuješ 3-( .. Bajo a newba? hraje 3x déle, než ty a ty ho nazveš newba? nvm, kdo mi na skype cca před měsícem říkal, ať mu ukážu, kde je v old lávový ostrov lol .. Newba jsi ty a Baja Bajovníka jsi nikdy nedal.. možná 1-2 a hned z něj děláš newba.. Napíšeš tady, že si pamatuješ, jak jsi ho 1 dal, ale že jsi od něj x krát dostal, to neřekneš.. kašpare ;-) :-P


Přečti si toto téma, celé. Říkal jsem kdysi že jsem od něj dostal, ale jeho jsem dal tak 10-15x? a to kolikrát jsem s ním bojoval. Newba je tím, že odloguje, volá si kámoše, dokupuje léky. No co že neznám old? Nezajímala mě. I kdyby hrál o 41000 let déle, pro mě to je a bude vždy newba.

Popravdě, i teď, když jede old jsem na ní málokdy. Vlastně, naposledy zrovna tehdy když jsme byli na tom "questu". Jsem webmaster, nic jinýho. Pro mě to není zážitek jak pro tebe, já se u toho neudělám
# 21.10.2009 14.42
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
No nejlepšé kileři jsou určitě Rosťa Pelikán, Ol.Swin a Kollmo. Určitě je neznáte, jelikož tito hráči to je historie jak hrom. :-D
# 21.10.2009 15.12
Simulátory všech kategorií.

iglu5
zablokován
Obrázek
Ve hře: V CH2: Mazlíček, Kozel
SZ Mail ICQ Skype Web
Zahy: Ono nezáleží vůbec jak dlouho hraješ, jesli Zay hraje 3 roky, a příjde někdo kdo hraje 1 rok, tak co? a roseká ho...
# 21.10.2009 15.31
Obrázek
Prodám účet na ofíku za 200,- Kč!!
100 lov, 100 ochoč., 45 meditace, 60 obratka, VIP a jako bonus:
150 000 Chk a bílá sniperka!

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Fórum » Archiv » 3 nej killeři [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.