Chmatákov online


Fórum – 3 nej killeři

Fórum » Archiv » 3 nej killeři [zamknuto]

girl_
uživatel
Ve hře: Cris nečekaně :D
SZ ICQ Jabber Skype Web
Sice to tu bylo hodněkrát ale hodně se toho změnilo tak by chtěl slyšet váš názor .. Výjmenuj te 3 killeri .. Podle me sou 3 nejlepší kileři .. BajoOo,Zahy,Palanda .. :*
# 18.8.2009 15.55
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype

łPłett:Líbí se mi, jak v každém topicu pyšní hatake. Akorát škoda že jsem ho nikdy neviděl killit, abych ho mohl posoudit 3-(. Jinak podle mě byli dobří killeři v dobách Respectu proti Chmatparťě třeba MethAxis, Boner, Pala apod. A z dob po OLD byli dobří Crawler neboli Šééf jak jsem ho nazýval, Pitcha apod. Jinak ti co jsou tu jmenovaní za nejlepší zabijáky, jsi myslím že nic moc.

Pamatuješ DureXe?Já si pamatuju,jak řádil v baru. :D

Souhlasím s tebou.
# 22.8.2009 18.41
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
łPłett
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype Web
Xment: Ano pamatuju, byl jsem to Já :D.
# 22.8.2009 18.43
Jackass The Lost Tapes :P

http://www.youtube.com/cop15
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype

łPłett:Xment: Ano pamatuju, byl jsem to Já :D.

To je síla :D,ale prej to hrál i nějakej z ameriky za ten účet DuReX (aspoň takhle se psal).

To byli časy...
# 22.8.2009 18.46
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
wolik
uživatel
Obrázek
SZ Mail
lol já nwm co je toto za kok*tský topik,3-( ale už jsem jednou psal killery, a nwm proč se tu hádáte jak uplny demen*i, nepochopim toto jen 3 nej killeři nechápu kdyš jich je kolem 20.ZRovna pet co tu píše je suproví killer a tak ttaky hatake tkaže nwm co vi dva se hádáte ste oba mojí dobří kánmoši ale nepochopim co zas máte..!jinač pamatuji jsi dříve tne killing jesli si to pamatuje vrak hatake mi zrovna prodával bili xDD a to sme šekali že na nás vletí pet.pietro,sukyno,pitcha a atp!to byli časi tma se nenudili tma ot bylo fun killing nonstop vyhrála parta peta byli ve 4 pak parta hatakeho byl sem tam já :D zhvaný volik a vrak atd volali jsme a furt se jelo pecky pecky třeba kozel nemuže znát koblížek taky ne a tyto menčí killeři jako kozzel co jsi hrjaou na  mástery tma nebili tam byli já fobo vrak zahy hatake pet pitcha sukyno apod cortex atp je jich mnoha ale tyto děcka co rekilej že deš ochočit na rudmy ostrově chmatopíra je demence cho přešel doprdele sorry ale j a víto tu každý!XDD 3-(:-D
# 22.8.2009 18.58
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Pett: Meth bol psychopatxD
# 22.8.2009 19.29
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Tvl :D číst wolika je jak číst povinou četbu, Proti všem xD od jiráska myslím to je.

Mimochodem: Cortex taky fajn killer a supr killa byl též Samík a josí xD naše CHBI komando :D vždycky do PK vypráskali jsme všechny a bylo to
# 22.8.2009 19.55
 
Xander121
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dříve Cris & CRistiAnkO
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web

laddicek:Maximus jo :-P kozzel lamička glifber to ušlo..


Maximus muj bratranec jo,ten je dobrej .. :)
# 22.8.2009 20.01
(-:Majesty:-)
uživatel
Obrázek
Ve hře: Majesty
SZ Skype

BaLiN:PřižNáváM se . Já sem Peckař Charlie . Věděl o tom pouze Majesty xD



Mel jsi to nechat v utajeni OMG :P
# 22.8.2009 21.42
Obrázek
łPłett
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype Web

Sam #12:Pett: Meth bol psychopatxD



Ale tak taky měl někdy takové chvíle :).
# 22.8.2009 21.47
Jackass The Lost Tapes :P

http://www.youtube.com/cop15
juramraz
uživatel
Obrázek
Ve hře: chocolate, ghunt3r
SZ Mail ICQ Skype
Methaxis byl bůh ;-)
# 22.8.2009 22.56
 
iglu5
zablokován
Obrázek
Ve hře: V CH2: Mazlíček, Kozel
SZ Mail ICQ Skype Web

Xander121:

laddicek:Maximus jo :-P kozzel lamička glifber to ušlo..


Maximus muj bratranec jo,ten je dobrej .. :)


Myslím tím Hatakeho... byl Maximus před rokem...
EDIT: Je pravda, že duch byl dobrý, (kéž jsi byl po něm...)
# 23.8.2009 1.53
Obrázek
Prodám účet na ofíku za 200,- Kč!!
100 lov, 100 ochoč., 45 meditace, 60 obratka, VIP a jako bonus:
150 000 Chk a bílá sniperka!
laddicek
uživatel
Ve hře: [EaRo]
SZ Mail Skype

iglu5:

Xander121:

laddicek:Maximus jo :-P kozzel lamička glifber to ušlo..


Maximus muj bratranec jo,ten je dobrej .. :)


Myslím tím Hatakeho... byl Maximus před rokem...
EDIT: Je pravda, že duch byl dobrý, (kéž jsi byl po něm...)



Tak duchovi nezavid :-P u me jsi lamicka porad odglovals.. kvuli dyce ?? no lol.. :-)
# 23.8.2009 8.32
Obrázek
juramraz
uživatel
Obrázek
Ve hře: chocolate, ghunt3r
SZ Mail ICQ Skype
Jo Kozzel, jsi prostě lamka a nemáš s tématem "3 nej killeři" nic společného!
# 23.8.2009 9.48
 
Xander121
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dříve Cris & CRistiAnkO
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web

iglu5:

Xander121:

laddicek:Maximus jo :-P kozzel lamička glifber to ušlo..


Maximus muj bratranec jo,ten je dobrej .. :)


Myslím tím Hatakeho... byl Maximus před rokem...
EDIT: Je pravda, že duch byl dobrý, (kéž jsi byl po něm...)


Nemusim a jako zas nejsem takovej LoW killer :P
# 27.8.2009 21.38
Mr.VladdyS
uživatel
Obrázek
Ve hře: WaRRioR FoR VY
SZ ICQ Jabber Skype Web
Takže... Pro mě, nejlepší killeří?? Hmm. Asi MethAxiS,BajoOo a celé CH.B.I(metafora).. Protože, Meth tak ten si vždy stál za svym a když někoho potřeboval dát, tak ho dál... S Bájkem hrajem aj teď, býva že da mě, býva, že dám aj já jeho..A jinak proč CH.B.I? Asi proto, že moje ,,kamarádi" vždy v OLD nabíhaváli v hojivém počtu a necháváli nam tam kulasy, léky atp... Jinak, že někdo jste hlasoval za mě, děkuju, však teď se za nej killer ani tak nepovažuju, však možna je to pravda, protože já nebo Bajo se nedáme srovnávat s lamama co hrají teď . Jinak asi když nás killery někdo dá v PvP tak to neznámená, že musí být lepší, spíše jde o luck, moment, který jsme zažívali všichni když začinali.. Já jsem ten ,,Luck" měl trochu větší, dostal jsem se mezi dva nejlepší klany na serverů, SoCky a RespecT.. Z Methem a Palou, který mě přijali do party, jsme rozhromě rozsekavali CH.B.I s Chmatpartou, který na nás chodily v hojném počtu.. Pak přišli moje slavné časy, moje 1. dva pořádné duely a to s Pietrem a Indykátorem..Oba jsem rozštípal i když jsem si nevěřil. Pak přišel test a poznal jsem nejdřív kamarády pak nepřitele Crawlera, Pitchu, Jackera, JaZZ, Borka, Vrak, Volika, Zahyho,Durdu(cigána) atp... Pak přišli moje nejlepší chvíle v hraní CHO..Získal jsem pár acc mystiků a začal jsem rozsekavat všechny kdo se na mě podíval...Pak když jsem se citíl jako ,,král" tak jsem začal ,,zlobit" dostal jsem cca 3x po sobě BAN IP, nespočítaně BANU, nápraváku atp..Potkal jsem moje věčné nepřítele, Bigdragona(teď docela friend kvůli WoW), Samíka(taky teď friend), BigDaddyho(Grizlly, toho mě srát dokonce baví) atp.. Teď CHO hraju spíše 4FUN, pokecat a to nejlepší na CHO ,,zakillovat"..

Jinak nejlepší killer tak se to říct asi nedá, spíš nejlepší Lucker ale podle mě jak už jsem řekl Meth and Bajo...

edit: Můj styl boje, bitky do konce, jak už to tu pár lidí řikalo...Přiznám se i já někdy odlognu, ale třeba když mám rare v invu, jinak když jde o kulas tak neodlognu..

Mr.VladdiS/Mr.Robben lol
# 27.8.2009 22.59
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Fórum » Archiv » 3 nej killeři [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.