Chmatákov online


Fórum – 3 nej killeři

Fórum » Archiv » 3 nej killeři [zamknuto]

girl_
uživatel
Ve hře: Cris nečekaně :D
SZ ICQ Jabber Skype Web
Sice to tu bylo hodněkrát ale hodně se toho změnilo tak by chtěl slyšet váš názor .. Výjmenuj te 3 killeri .. Podle me sou 3 nejlepší kileři .. BajoOo,Zahy,Palanda .. :*
# 18.8.2009 15.55
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Videl som ho killiť na starej...xD Clicker predsalen niečo spravíxD
ALe nie, inak mu to celkom ide:-P
# 27.8.2009 23.16
 
.Jerry.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Corrupt
SZ Mail
A mě si tu už nikdo nepamatuje?? :-D nebo jackera?? (a náš starej dobrej No'ReSpEcT s pitchou a shukim) ?? :-D
# 27.8.2009 23.27
 
Mr.VladdyS
uživatel
Obrázek
Ve hře: WaRRioR FoR VY
SZ ICQ Jabber Skype Web
Tak, vzhledem k těm killerům tady máte mě aj Sammyka jako killery..
http://img132.imageshack.us/img132/8998/oldnanet.png

A tu ještě jeden: http://img23.imageshack.us/img23/5871/lagujesh.png
Ano, není to FAKE. Naše OLD verze.Jestli vše co má být proběhne v pořádku tak jí budeme hrat stejně jako jsme jí hrali před rokem, FURT...

PS: U těch screen moc neslyntát... 1.4EvEr
# 28.8.2009 0.02
Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
A kdo to nazval CH 1.4? Pro mě to vždy Bude CH Beta
# 28.8.2009 1.00
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
JaxD
1.0 ten Chmat s Elvisom
1.1 stará grafika
1.2 stará grafika ale lepśie textúry
1.3 prvá IZO
1.4 tá naša
1.5 súčasná verzia
# 28.8.2009 1.22
 
Robo_0000100
uživatel
Ve hře: Robo0000100
SZ ICQ Skype Web
Nejsilnější ,je stejně to miminko co běha s kuláskem lol pk_nations(nějaké čisla) ...
# 28.8.2009 7.38
 
.Jerry.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Corrupt
SZ Mail
:-Ože bych se vrátil na  chmat..jeslti vám to vyjde tak vás navštívím :-D
# 28.8.2009 9.25
 
iglu5
zablokován
Obrázek
Ve hře: V CH2: Mazlíček, Kozel
SZ Mail ICQ Skype Web

Mr.VladdyS:Takže... Pro mě, nejlepší killeří?? Hmm. Asi MethAxiS,BajoOo a celé CH.B.I(metafora).. Protože, Meth tak ten si vždy stál za svym a když někoho potřeboval dát, tak ho dál... S Bájkem hrajem aj teď, býva že da mě, býva, že dám aj já jeho..A jinak proč CH.B.I? Asi proto, že moje ,,kamarádi" vždy v OLD nabíhaváli v hojivém počtu a necháváli nam tam kulasy, léky atp... Jinak, že někdo jste hlasoval za mě, děkuju, však teď se za nej killer ani tak nepovažuju, však možna je to pravda, protože já nebo Bajo se nedáme srovnávat s lamama co hrají teď . Jinak asi když nás killery někdo dá v PvP tak to neznámená, že musí být lepší, spíše jde o luck, moment, který jsme zažívali všichni když začinali.. Já jsem ten ,,Luck" měl trochu větší, dostal jsem se mezi dva nejlepší klany na serverů, SoCky a RespecT.. Z Methem a Palou, který mě přijali do party, jsme rozhromě rozsekavali CH.B.I s Chmatpartou, který na nás chodily v hojném počtu.. Pak přišli moje slavné časy, moje 1. dva pořádné duely a to s Pietrem a Indykátorem..Oba jsem rozštípal i když jsem si nevěřil. Pak přišel test a poznal jsem nejdřív kamarády pak nepřitele Crawlera, Pitchu, Jackera, JaZZ, Borka, Vrak, Volika, Zahyho,Durdu(cigána) atp... Pak přišli moje nejlepší chvíle v hraní CHO..Získal jsem pár acc mystiků a začal jsem rozsekavat všechny kdo se na mě podíval...Pak když jsem se citíl jako ,,král" tak jsem začal ,,zlobit" dostal jsem cca 3x po sobě BAN IP, nespočítaně BANU, nápraváku atp..Potkal jsem moje věčné nepřítele, Bigdragona(teď docela friend kvůli WoW), Samíka(taky teď friend), BigDaddyho(Grizlly, toho mě srát dokonce baví) atp.. Teď CHO hraju spíše 4FUN, pokecat a to nejlepší na CHO ,,zakillovat"..

Jinak nejlepší killer tak se to říct asi nedá, spíš nejlepší Lucker ale podle mě jak už jsem řekl Meth and Bajo...

edit: Můj styl boje, bitky do konce, jak už to tu pár lidí řikalo...Přiznám se i já někdy odlognu, ale třeba když mám rare v invu, jinak když jde o kulas tak neodlognu..


Mr.VladdiS/Mr.Robben lol



Řekl jsi to docela pěkné, bravó...
# 28.8.2009 10.56
Obrázek
Prodám účet na ofíku za 200,- Kč!!
100 lov, 100 ochoč., 45 meditace, 60 obratka, VIP a jako bonus:
150 000 Chk a bílá sniperka!
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Vladdo: omg a mě Blacka jsi jako nepřítele nenapsal a to jsme byli snad největší nepřátelé :D
# 28.8.2009 17.07
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
hatake kakashi
uživatel
SZ

Robo_0000100:Nejsilnější ,je stejně to miminko co běha s kuláskem lol pk_nations(nějaké čisla) ...


Zapoměl jsi na dudlík a 4 vlasy! :evil::-[lol

Aspire: Na mě taky zapoměl, já ho neměl rád ještě víc lol

Ale dneska se nám (mě a vladdis) podařila jedna super věc viť vláďo lol:-[
# 29.8.2009 3.40
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
Xander121
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dříve Cris & CRistiAnkO
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web

Mr.VladdyS:Takže... Pro mě, nejlepší killeří?? Hmm. Asi MethAxiS,BajoOo a celé CH.B.I(metafora).. Protože, Meth tak ten si vždy stál za svym a když někoho potřeboval dát, tak ho dál... S Bájkem hrajem aj teď, býva že da mě, býva, že dám aj já jeho..A jinak proč CH.B.I? Asi proto, že moje ,,kamarádi" vždy v OLD nabíhaváli v hojivém počtu a necháváli nam tam kulasy, léky atp... Jinak, že někdo jste hlasoval za mě, děkuju, však teď se za nej killer ani tak nepovažuju, však možna je to pravda, protože já nebo Bajo se nedáme srovnávat s lamama co hrají teď . Jinak asi když nás killery někdo dá v PvP tak to neznámená, že musí být lepší, spíše jde o luck, moment, který jsme zažívali všichni když začinali.. Já jsem ten ,,Luck" měl trochu větší, dostal jsem se mezi dva nejlepší klany na serverů, SoCky a RespecT.. Z Methem a Palou, který mě přijali do party, jsme rozhromě rozsekavali CH.B.I s Chmatpartou, který na nás chodily v hojném počtu.. Pak přišli moje slavné časy, moje 1. dva pořádné duely a to s Pietrem a Indykátorem..Oba jsem rozštípal i když jsem si nevěřil. Pak přišel test a poznal jsem nejdřív kamarády pak nepřitele Crawlera, Pitchu, Jackera, JaZZ, Borka, Vrak, Volika, Zahyho,Durdu(cigána) atp... Pak přišli moje nejlepší chvíle v hraní CHO..Získal jsem pár acc mystiků a začal jsem rozsekavat všechny kdo se na mě podíval...Pak když jsem se citíl jako ,,král" tak jsem začal ,,zlobit" dostal jsem cca 3x po sobě BAN IP, nespočítaně BANU, nápraváku atp..Potkal jsem moje věčné nepřítele, Bigdragona(teď docela friend kvůli WoW), Samíka(taky teď friend), BigDaddyho(Grizlly, toho mě srát dokonce baví) atp.. Teď CHO hraju spíše 4FUN, pokecat a to nejlepší na CHO ,,zakillovat"..

Jinak nejlepší killer tak se to říct asi nedá, spíš nejlepší Lucker ale podle mě jak už jsem řekl Meth and Bajo...

edit: Můj styl boje, bitky do konce, jak už to tu pár lidí řikalo...Přiznám se i já někdy odlognu, ale třeba když mám rare v invu, jinak když jde o kulas tak neodlognu..

Mr.VladdiS/Mr.Robben lol


Fakt hezky si to napsal :)
# 29.8.2009 9.05
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web

hatake kakashi:

Robo_0000100:Nejsilnější ,je stejně to miminko co běha s kuláskem lol pk_nations(nějaké čisla) ...


Zapoměl jsi na dudlík a 4 vlasy! :evil::-[lol

Aspire: Na mě taky zapoměl, já ho neměl rád ještě víc lol

Ale dneska se nám (mě a vladdis) podařila jedna super věc viť vláďo lol:-[



Kakashi: Jenže to fakt nevim, páč to co se stalo mezi nim a mnou bylo fakt něco trochu jiného takže si troufám tvrdit, že mi dva jsme byli nbejvětší nepátele.

Cris: Nespamuj.
# 29.8.2009 12.43
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
[DyStReA]
uživatel
Obrázek
Ve hře: KeaNe
SZ ICQ Jabber Skype
:-POmG , Kakashi velkej machýrek :D , že prej si dával Zahyho :D
# 29.8.2009 13.37
Většina Chmatáků se bohužel demenci neubránila.
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Zahyho nebylo těžké si dát.
# 29.8.2009 13.44
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Mr.VladdyS
uživatel
Obrázek
Ve hře: WaRRioR FoR VY
SZ ICQ Jabber Skype Web

hatake kakashi:

Robo_0000100:Nejsilnější ,je stejně to miminko co běha s kuláskem lol pk_nations(nějaké čisla) ...


Zapoměl jsi na dudlík a 4 vlasy! :evil::-[lol

Aspire: Na mě taky zapoměl, já ho neměl rád ještě víc lol

Ale dneska se nám (mě a vladdis) podařila jedna super věc viť vláďo lol:-[



Nati, taky jsme byly občas spolu pamatuju jak si žebral... Jinak včera good night
# 29.8.2009 13.49
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Fórum » Archiv » 3 nej killeři [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.