Chmatákov online


Fórum – Fer pojmenovani VIP dobrovolnosti

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Fer pojmenovani VIP dobrovolnosti

nexfar
uživatel
SZ
No chtel jsem si testnout chmatakov jako novacek jsem si trochu za rybaril vypadlo to pekne, pak si koupil i zbijecku no uz se blizil vecer a tak jsem hru neuvazene vypl ze se rano jeste kouknu jak to vypada.
Jenze ouha ono 5 rano a server je plny - rikam si to je asi jen nahoda zkusim v 6 ,7 8... no uz jsou asi hraci v zuhu a prosvihl jsem mistecko zkusim pozdeji 12 ,13 14 .. 1rano 2 3 , stale plno ? Kolik je tedy propustnost serveru pro ne VIP hrace? Z meho pohledu neVIP se logne prakticky jen jenou coz popravde na vyzkouseni je pomerne malo a jese mene pokud je uvadeno ze se jedna o free-hru ( neplacenou ). Tak si reknu ze by i clovek prispel nejakou castkou i kdyz je velikost dobrovolna docte se na foru ze 100,- se nikdo ani nebude otravovat.
A tak clovek o dobrovolnosti zacne celkem i pochybovat zaplat VIP nebo si nemas realnou sanci se pripojit na ucet znova a zaplat poradne aby se tim nekdo i zacal zabyvat.
Ja osobne bych klidne i tu 500,- jenze zatim mi nejak neni jasne za co vse ?
Lognu jednou tak nemam sanci si behem nekolika hodin moc funkci vyzkouset ( a nejsem fanatik abych hral 24 hodin v kuse abych alespon neco vice moznosti testnul, nebo svina abych chmatakov nevypinal a blokoval tim slot na pripojeni ) a zatim jsem tam z vetsiny videl jen jak na sebe nekolik "hlav" sproste nadava a okrada te o ryby, upiri loguji za x uctu po sobe aby te pomalu ukousali nez napises "obrana" protoze lecit se na zcatku bez suportu nejakeho profika na to proste newbik nema.

Takze cloveka spise tahle "pseudo" dobrovolnost celkem odrazuje.
Ferovejsi by bylo rici 1 lognuti jako demo a pro dalsi pristup zaplate treba 200,- / rok
# 17.6.2008 8.07
 

Stránky: 1 2

MAK_obnova2
uživatel
SZ
Ten restart, by byl suprovej. Myslím, že restart např v 12:00 a v 18:00 a v 00:00 by byl fajn
# 17.6.2008 21.03
 
ĐurĐ@
zablokován
Obrázek
SZ Mail
Já se dnes pokusil logovat nevip učet od 16 do 20 a nic...prostě bez šance3-(:-(
# 17.6.2008 21.17
Du[R]du mam napul z jerrym;-)
Obrázek
Vždy, když mě posere holub, děkuji Bohu, že nedal křídla i krávě....
Hip Hop vládne světem, metal nechme dětem.
montik
redaktor
Obrázek
Ve hře: LEGRANDE,MOSKOMOR
SZ Mail ICQ Skype
to me sere AFK by se mel zrusit ze kdyby nekdo 5 min. nehral tak by ho to automaticky odloglo
# 19.6.2008 11.12
Tento profil zůstane se stejným popisem, avatarem i podpisem jako vzpomínka na r. 2008. :D

MRTVEJ DEMENT DOBREJ DEMENT ObrázekObrázek
New Agent
uživatel
Obrázek
Ve hře: Prasátko Slim
SZ
5 minut ne,třeba 10 - když by chtěl jít někdo na velkou...:)
# 19.6.2008 11.20
STOP DEMENCI OSTATNÍCH
Jen já můžu být dementxD
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Kick pre AFK (10 minút neaktivity) a to vyskakovacie okno čo navrhol nexfar, by sa mali zriadiť.
# 19.6.2008 11.27
 
montik
redaktor
Obrázek
Ve hře: LEGRANDE,MOSKOMOR
SZ Mail ICQ Skype
New Agent
uživatel

Ve hře: Greentable

5 minut ne,třeba 10 - když by chtěl jít někdo na velkou... //// heh na 10 min. prosimte to aj rychlejc sere pes lol (sorry za sproste slovo sere) hah to stihnu aj za 3 min xD
# 19.6.2008 11.29
Tento profil zůstane se stejným popisem, avatarem i podpisem jako vzpomínka na r. 2008. :D

MRTVEJ DEMENT DOBREJ DEMENT ObrázekObrázek
nexfar
uživatel
SZ
montik : to neznas ty "ctenare" ti si tam pokazde prectou pul knizky nebo cele noviny a tak se nediv ze jim 10 min nestaci.

Jo tohle omezeni AFK by hlavne bylo jen pro neVIP hrace formou vyskocene bubliny
a hrac by cca do 5 minut musel prepsat kod a zas by mu to dalo treba 10 minut klid ( prepsat nejake 4-6 znaku tolik nezabere aby to priliz rusilo ) - dle meho se tim vyhazi hafo "mrtvejch dusi" a tak se bude dat relativne krom uplne vytizenych hodin celkem v pohode lognout.

tj min doba afk je 5 a maximalni pokud clovek akorat opise kod 15 minut. Pokud kod bude maskovanej formou zasifrovani v obrazku tak je to i celkem bezpecne proti skenum na opisovani.

VIP - by meli vyhodu ze by je to neotravovalo neb ti se mohou vzdy odlognout kdy se jim zachce protoze se zas zvladnou prihlasit a tak u nich spekulativni vyseni na serveru celkem i nehrozi - u nich bych ale dal kontrolni prepis po 1 hodine kuli skriptum na naklikavani skillu.
# 19.6.2008 11.42
 
montik
redaktor
Obrázek
Ve hře: LEGRANDE,MOSKOMOR
SZ Mail ICQ Skype
nwm dal bych proste kdo nehraje nehejbe s mysi nic 5 min. = automaticky odlog
# 19.6.2008 11.44
Tento profil zůstane se stejným popisem, avatarem i podpisem jako vzpomínka na r. 2008. :D

MRTVEJ DEMENT DOBREJ DEMENT ObrázekObrázek
nexfar
uživatel
SZ
montik tohle je prakticky na nic - beznej scriptprogram na ovladani ti tohle behem male chvilicky obejde - testy na kliknuti , pohyb mysi , stisk klavesy atd jsou v dnesni dobe na nic - staci se jen mrknout na net a najdes hned asi 20 programu ( free ).
# 19.6.2008 12.10
 
Gizmo
autor hry
SZ
A hlavně na druhou stranu nevím, proč bych měl někoho perzekuovat za to, že zůstane lognutej..sice se tam nedostanou jiní neVIP, ale oni také VIP nemají a tudíž nemá smysl je zvýhodňovat.

Včera jsem se díval a již ve 23:00 se bylo možné pro neVIP hráče připojit.
# 19.6.2008 12.26
 
nexfar
uživatel
SZ
Gizmo treba proto ze se ti takhle logne 50 spekulantu a uz nikdo jinej se ti tam nedostane , zkusi jednou dvakrat a pak odejde a mohou to byt i lide co by treba i hra zaujala a mozna by zaplatili nejakej prispevek.
# 19.6.2008 13.03
 
Gizmo
autor hry
SZ
Ano, ale nerad bych obtezoval hrace nejakym potvrzovanim, spis se udela ten restart o pulnoci atp.
# 19.6.2008 13.16
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Fer pojmenovani VIP dobrovolnosti

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.