Chmatákov online


Fórum – Fer pojmenovani VIP dobrovolnosti

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Fer pojmenovani VIP dobrovolnosti

nexfar
uživatel
SZ
No chtel jsem si testnout chmatakov jako novacek jsem si trochu za rybaril vypadlo to pekne, pak si koupil i zbijecku no uz se blizil vecer a tak jsem hru neuvazene vypl ze se rano jeste kouknu jak to vypada.
Jenze ouha ono 5 rano a server je plny - rikam si to je asi jen nahoda zkusim v 6 ,7 8... no uz jsou asi hraci v zuhu a prosvihl jsem mistecko zkusim pozdeji 12 ,13 14 .. 1rano 2 3 , stale plno ? Kolik je tedy propustnost serveru pro ne VIP hrace? Z meho pohledu neVIP se logne prakticky jen jenou coz popravde na vyzkouseni je pomerne malo a jese mene pokud je uvadeno ze se jedna o free-hru ( neplacenou ). Tak si reknu ze by i clovek prispel nejakou castkou i kdyz je velikost dobrovolna docte se na foru ze 100,- se nikdo ani nebude otravovat.
A tak clovek o dobrovolnosti zacne celkem i pochybovat zaplat VIP nebo si nemas realnou sanci se pripojit na ucet znova a zaplat poradne aby se tim nekdo i zacal zabyvat.
Ja osobne bych klidne i tu 500,- jenze zatim mi nejak neni jasne za co vse ?
Lognu jednou tak nemam sanci si behem nekolika hodin moc funkci vyzkouset ( a nejsem fanatik abych hral 24 hodin v kuse abych alespon neco vice moznosti testnul, nebo svina abych chmatakov nevypinal a blokoval tim slot na pripojeni ) a zatim jsem tam z vetsiny videl jen jak na sebe nekolik "hlav" sproste nadava a okrada te o ryby, upiri loguji za x uctu po sobe aby te pomalu ukousali nez napises "obrana" protoze lecit se na zcatku bez suportu nejakeho profika na to proste newbik nema.

Takze cloveka spise tahle "pseudo" dobrovolnost celkem odrazuje.
Ferovejsi by bylo rici 1 lognuti jako demo a pro dalsi pristup zaplate treba 200,- / rok
# 17.6.2008 8.07
 

Stránky: 1 2

nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
omfg, v tom je ta chyba chmatu že server je plný, škoda málo peněz
# 17.6.2008 10.25
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Gizmo
autor hry
SZ
NeVIP hráč se logne v noci či ráno. VIP je dobrovolné, nikdo tě přispívat nenutí. A krom toho, ten text je z doby, kdy tolik narváno nebylo a člověk bez VIP logl i večer kolem 20:00.

Poděkujte AFKářům a těm, kteří zůstavají loglí stále, aby nemuseli přispět.
# 17.6.2008 11.36
 
nexfar
uživatel
SZ
k tomu vecer ve 20:00 logl i ne vip asi nektery stastlivec - kamos se o to pokousel s neuspechem.

NeVIP hráč se logne v noci či ráno? no nevim ja uz se o to peknou dobu pokousim. napr ted - server je plny.

K vecnym logum - to by se snad dalo upravit limitem neaktivity na cca 15 minut a pak odpojenim spekulanta.

nebo by stalo za to udelat nejakech "demo" 10 logu s parametrem VIP a pak uz by clovek jel za normal podminek a rozhodl by se zda zaplati ci ne - pripadne chtelo by to napsat kolik a na jak dlouho.
# 17.6.2008 11.48
 
hamster
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hamster
SZ Skype
heh ja nechal klikera na nalognuti bezet od 2 hodin rano a vecer tak ve 20:00 furt server plny.proste smula no xD
# 17.6.2008 13.35
since 2007
Gizmo
autor hry
SZ
nexfar: příště čti pořádně:

"A krom toho, ten text je z doby, kdy tolik narváno nebylo a člověk bez VIP logl i večer kolem 20:00."

Což bylo někdy před rokem.

neVIP hráči se v současnosti připojují - jak jsem psal - ráno, což není 11 hodin, jak ty píšeš, ale cca kolem 7:00.

hamster: proti tomuhle způsobu je server chráněný, takže se takovým způsobem nepřipojíš.
# 17.6.2008 13.50
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
jinak limit pro neVIP hráče je 50 míst...
# 17.6.2008 15.08
Obrázek
TrickiWoo
uživatel
Obrázek
SZ
Jak server pozná že se přihlašuju přes klikera nebo klikám ručně?
# 17.6.2008 15.18
Možná že mě znáte pod nickem f!€rc€_SHUKIE, nebo crawler ...:-P
LeeRasS
uživatel
Obrázek
Ve hře: LeeRasS
SZ Mail ICQ
auto clicker kliká vestejným rytmu a tvá ruka se splete třeba o půl sekndy míň nebo víc no to asi podle mě
# 17.6.2008 15.36
Obrázek
nexfar
uživatel
SZ
Gizmo: no ja to poslednich 24 hodin zkousel co 30 minut cca - asi jsem nemel stastny den stale plno tj nebyl to pripad jen te 11 co jsem zkousel v minulem prispevku ale komplet celeho dne zitra mam zas 24 tak to (pokud nebude nejakej prusvih) testnu ale jak uz mi par znamejch co tu chtelo hrat je to marne i ve 3 rano.

LeeRasS: zalezi jekej mas - tahle kontrola intervalu kliku je celkem proflakla a tak uz jsou autokliky s promenym intervalem kterej si zvolis pr 3-5s

bigdragon: tech 50 je skotecne jen pro ne VIP ? nebo se do toho prave ze zapocitaj i VIP ?
# 17.6.2008 18.53
 
Gizmo
autor hry
SZ
nexfar: pokud je plno ve 3 ráno, pak se rozmohlo AFKářství ještě více, než jsem myslel. Před 2 týdny bylo po 23:00 prakticky vždycky volno pro neVIPhráče.

K té neaktivitě - to nejde, nemůžu zakázat hráčům, aby stáli ve hře např. chatovali či se účastnili např. aukcí či soutěží, kde je běžné (pro diváky) nic nedělat i 20 minut. A makro na to, aby udělal pár kroků za hodinu, není problém pro žádnou lamu..bohužel.
# 17.6.2008 18.56
 
Archeolog_Cz
uživatel
Obrázek
Ve hře: Archeolog(Stáří 325)
SZ ICQ
Restart v 24:00 serveru ???
# 17.6.2008 19.02
 
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
njn ja tak nenavidim afk ale nahodou ja se pripojim v 1 hodinu v noci i v 5 hodin rano a je tam hodne malo lidi
# 17.6.2008 19.05
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
nexfar
uživatel
SZ
Gizmo: ono dle meho by i mohlo byt reseni co cca 15 minut vyskocilo okenko kam by clovek musel prepsat nahodne generovanej kod ( obdoba realnosti uzivatele na nekterych forech)
Toto opatreni by bylo aktivni pouze pro ne VIP - tj VIP by nebyl za odmenu timto otravovan.S autokliky a klik scriptem mam take celkem dost zkusenosti a je mi jasne ze se proti tomu zabezpecuje sakra blbe.
K tomu i pravidelny restart by take pomahal. ( ale jen jako doplnkova cistka)

Pak zkuste take napsat kolik je "minimalni ( socialni ) / optimalni dar " ( cena vip)

Ghoom: asi jsem si vybral spatne dny nebo jsem smolar na aktualni navaly. Rikam jen mou zkusenost.
# 17.6.2008 19.33
 
Gizmo
autor hry
SZ
Nexfar: hmm vyskakovací okénko s kódem pro neVIP by šlo, ovšem jak říkám - makro na pohyb či kliknutí zvládne každý.
# 17.6.2008 20.16
 
nexfar
uživatel
SZ
jj testy na neaktivitu citlive na kliknuti nebo i jakekoliv jednoduche akce jsou zbytecnost
ono prave je jedina sance je test neceho co vyzaduje aktivitu uzivatele nejlepsi je nahodnej text a navic ten jeste musi byt urcitou formu sifrovan neb jsou skeny textu

nebyt podvodniku to by byla pro tvurce uleva ( plati obecne kdekoliv a znam to z vlastni zkusenosti admina 2 her )
# 17.6.2008 20.48
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Fer pojmenovani VIP dobrovolnosti

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.