Chmatákov online


Fórum – otravní sourozenci a jejich činy

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » otravní sourozenci a jejich činy

pirate
uživatel
Obrázek
SZ
Já mám mladšího,hiperotravného,hiperaktivního a taky hiperubrečeného bráchu,má 7let.(aspoň podle mého úsudku)
Ale teď k tématu.Chtěl bych se zeptat těch kteří mají otravného sourozence,aby jsem napsali něco,jaký jejich sourozenec je a nějakou konkrétní věc,kterou udělal.

1otravný čin:Mamka nám dohromady koupila bonbóny z hroznového cukru,které máme rádi a řekla,abychom si je rozdělili.Tak já jsem si vzal 3,brácha si vzal 5.Na nějakou dobu jsme na ně zapomněli.Včera jsem si jeden vzal a řekl jsem mu to,ale to jsem neměl dělat.Brácha řval jako,by ho na nože brali,že jsem mu jeden snědl,tvrdil že byly jeho škrábl mě nehtama do krve a praštil mě do ramena,kde mě očkovali,potom přišel taťka,zeptat se co se děje,vysvětlil jsem mu to,ale brácha pořád mlel že všechny jsou jeho.Taťka mu musel 5minut vysvětlovat,že jsme je měly dohromad.Potom se uklidnil a začal si spokojeně hrát na počítači.

PS:Toto téma zakládám proto,abych zjistil,jestli natom jsem nejhůř nebo jestli můžu být rád že dělá jen tohle.
# 14.5.2008 13.29
Jsem normální a slušný chmaták,který by byl rád,kdyby se přijala co nejpřísnější opatření na killeri a jiné dementy a je pro zachování tělíček.

Vzkaz dementním hráčům:Jestli chcete pořád otravovat,tak si najděte nějakou jinou hru a neobtěžujte slušné lidi.:evil::evil:Nebo se polepšete.Kvůli vám už odešlo hodně dobrých hráčů jako bigdragon.:'(



Stránky: 1 2 3

Jirekcz
uživatel
SZ
U mě to samé - Rozbulí se, I když se jí jenom prstíkem dotknnu...
Žaluje, vykopává mě od kompu, prudí, vymýšlí si a každý jí to uvěří!

Tak mi řekni kde je ve mě chyba?
# 16.5.2008 22.06
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web
Viz. má odpověď Fabosovi na předchozí straně...

Edit: Samozřejmě, jednou za čas se najde obzvlášť nepříjemnej člověk a to se netýká jen sourozenců, ale věřte, že je malá pravděpodobnost aby na takového - a zrovna v rodině - narazil každý z vás ;-) Uvidíte, že tak za 8 let to bude mnohem lepší...

Edit2: V tom, že ji nesnášíš - kdyby jsi ji ignoroval nebo jí nikdy neřekl křivý slovo, každej by viděl, že jí máš relativně rád a ona by si tudíž nemohla vymýšlet ;-)



Naposledy upraveno: 16.5.2008 22.09

# 16.5.2008 22.07
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Jirekcz
uživatel
SZ
Njn, lidi jsou svině, ale do desetiletý normální (v komunitě) holky by to nikdo neřekl...
To ona je chybou v matrixu, ne já...

Neznáte jí, a buďte za to rádi...
# 16.5.2008 22.08
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web
Od šesti do deseti let jsou podle mě děcka nejhorší, protože si ještě pořád myslí že jsou středem vesmíru, ale už umí i pořádně skládat věty - a jsou tím pádem ještě horší... Ale to je čistě moje teorie xD
# 16.5.2008 22.10
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Black Rose
uživatel
Obrázek
Ve hře: {Jerry},Duch
SZ Mail ICQ
Ja svyho bratra mlatim tez furt a diky tomu mam vic casu na PC :D
# 16.5.2008 22.11
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web
Mno...To tě asi nešlechtí, ale nemůžu říct, že bych bráchovi nikdy nelisknul :-[xD
# 16.5.2008 22.12
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Jirekcz
uživatel
SZ

Ender:umí i pořádně skládat věty


a hlavňě umý česťynu 3-(

Ale jak říkám, moje sestra se veškerým těmto pravidlům vyhýbá a zařazuje se do kolonky "Najotrvnější sourozenci na světě"
# 16.5.2008 22.14
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Ale nebyli jsem takoví rozmazlení a rozežraní, moje sestra ani nemůže jít s košem ani si ustlat, protože se jí nechce a samozřejmě přiletí mama a vše za ní uděla.. a nedej bože, když oni něco udělají tak chvilku po nich řve a pak hned na mě, že sedím jen u počítače nic jiného neděám atd. lol
# 16.5.2008 22.37
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Halucinator
uživatel
SZ

Fabos121:moje sestra ani nemůže jít s košem ani si ustlat, protože se jí nechce a samozřejmě přiletí mama a vše za ní uděla.. a nedej bože, když oni něco udělají tak chvilku po nich řve a pak hned na mě, že sedím jen u počítače nic jiného neděám atd. lol


To je ta samá kopije mojí sestry: Je jí asi tak 26 (podlemího souzení) a všechno za ní dělá můj švagr (její manžel) a furt si akorát stěžuje a když je naštvaná tak mně taky vždycky sprcá pro nic zanic...
# 17.5.2008 22.31
Chytrá slova: Mlať skinheada do hlavy!!!
legalise_la_ganja
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
Njn nezavidím muj bratr vojta je hroznej omg on hraje chmat a kdžy ho zabijou z prutem tak řve a musím mu kupovat nový a když chitá ryby tak se mne furt prá kolik má penez a kdybych mu to neřek tak se rozbrečí a Táta vypne PC :(
# 17.5.2008 22.58
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
chudák vojta...

BTW: zruš ten podpis nebo zruším já tebe...
# 18.5.2008 0.28
Obrázek
wahhanna
uživatel
Obrázek
Ve hře: SiduS
SZ Mail ICQ Web

bigdragon:chudák vojta...

BTW: zruš ten podpis nebo zruším já tebe...



ted narazíš na VRak tím podpisem?
# 18.5.2008 0.31
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » otravní sourozenci a jejich činy

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.