Chmatákov online


Fórum – otravní sourozenci a jejich činy

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » otravní sourozenci a jejich činy

pirate
uživatel
Obrázek
SZ
Já mám mladšího,hiperotravného,hiperaktivního a taky hiperubrečeného bráchu,má 7let.(aspoň podle mého úsudku)
Ale teď k tématu.Chtěl bych se zeptat těch kteří mají otravného sourozence,aby jsem napsali něco,jaký jejich sourozenec je a nějakou konkrétní věc,kterou udělal.

1otravný čin:Mamka nám dohromady koupila bonbóny z hroznového cukru,které máme rádi a řekla,abychom si je rozdělili.Tak já jsem si vzal 3,brácha si vzal 5.Na nějakou dobu jsme na ně zapomněli.Včera jsem si jeden vzal a řekl jsem mu to,ale to jsem neměl dělat.Brácha řval jako,by ho na nože brali,že jsem mu jeden snědl,tvrdil že byly jeho škrábl mě nehtama do krve a praštil mě do ramena,kde mě očkovali,potom přišel taťka,zeptat se co se děje,vysvětlil jsem mu to,ale brácha pořád mlel že všechny jsou jeho.Taťka mu musel 5minut vysvětlovat,že jsme je měly dohromad.Potom se uklidnil a začal si spokojeně hrát na počítači.

PS:Toto téma zakládám proto,abych zjistil,jestli natom jsem nejhůř nebo jestli můžu být rád že dělá jen tohle.
# 14.5.2008 13.29
Jsem normální a slušný chmaták,který by byl rád,kdyby se přijala co nejpřísnější opatření na killeri a jiné dementy a je pro zachování tělíček.

Vzkaz dementním hráčům:Jestli chcete pořád otravovat,tak si najděte nějakou jinou hru a neobtěžujte slušné lidi.:evil::evil:Nebo se polepšete.Kvůli vám už odešlo hodně dobrých hráčů jako bigdragon.:'(



Stránky: 1 2 3

tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
Ja mam teda 18 letiho brachu a malokdy men pusti ke kompu..jen kdyz de ven..jinak kdyz je doma on tak na kompu nikdy nejsem..jinak vecer se vzdycky jentak ze standy perem..nekdy mu pucim penize..je docela v pohode..ale kdybych byl starsi ja bylo by to lepis..
# 14.5.2008 17.28
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Ja mám mladšieho brata(12 rokov) ktorý dostane na vysvedčení 2 zo správania. Rozbil spolužiakovy hlavu ale to bola vraj len nešťastná náhoda... ehm, nebol som pri tom, neviem-neviem...
Rodičia chodia kôli nemu do školy každý mesiac čo niečo vyvedie. Už sa to dúfam ukludní po tej hlave...
Ale na hokejbale chytá veľmi dobre:-P
# 14.5.2008 17.30
 
Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web
Já mám o dva roky maldšího bratra, ale nemohu si stěžovat...Docela spolu vycházíme...

Jirekcz - ano, to je na téhle hře vidět...
# 14.5.2008 17.30
ObrázekObrázekObrázekObrázek
milanmichal
uživatel
SZ Mail

pirate:PS:Toto téma zakládám proto,abych zjistil,jestli natom jsem nejhůř nebo jestli můžu být rád že dělá jen tohle..


No já teda nevým ale když jsem byl prej malej tak jsem byl taky strašnej , kousla jsem a škrábal . Moc si na to nepamatuju ale taky to bylo asi tím že jsem byl rozmazlenej . Teď už né , pár ostud jsem is zažil a to mě stačilo :D



Naposledy upraveno: 16.5.2008 17.17

# 14.5.2008 17.31
 
LeeRasS
uživatel
Obrázek
Ve hře: LeeRasS
SZ Mail ICQ
to ja zase sem musel mit vzdyky v krame nakou spuntovku a jednou sem ji hodil na salamixD a mama me tam striskala este ze si to nepamatujuxDxDxD a ta spuntovka byla od bahna protoze mi spadla prej veku do kaluze to mi bylo asi 2
# 14.5.2008 17.37
Obrázek
Pala[Cz]nda
zablokován
SZ
Mam mladší sestru fak pipina :-|
všechno je dicky na mě :-|
# 14.5.2008 17.47
 
łPłett
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype Web
Mam staršího bratra (18),už je to celkem fajn.On si nevšímá mě,já jeho.:-PA vůbec si nestežuju.
# 14.5.2008 18.37
Jackass The Lost Tapes :P

http://www.youtube.com/cop15
dolemi05
uživatel
Ve hře: solopysk
SZ ICQ
david je rozmazlenej dost ,ale on je starsi tak do nemuzu rezat =====milanmichala zavreli do zajici kleci tak vzal obri pilnik a neudrzel ho tak nikomu spadl na hlavu
# 14.5.2008 19.20
[img][/img]
Hackervg
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hackervg
SZ ICQ
Njn si chudák mám taky mladšího bratra jsou mu 3 a je to hrůza vyhazuje mně odevšaď i od compu... :-!:-!
# 16.5.2008 16.30
mnoho lidí mně považuje za blázna mnoho a já jse za blázna neuznávám já jsem totoiž šílenec :-P
milanmichal
uživatel
SZ Mail

dolemi05:david je rozmazlenej dost ,ale on je starsi tak do nemuzu rezat =====milanmichala zavreli do zajici kleci tak vzal obri pilnik a neudrzel ho tak nikomu spadl na hlavu


Bylo to úplně jinak , můj bratranec mě zavřel do dřevníku , a já jsem měl pak velikej pilník bylo mě asi 9 let a klepl jsem ho trochu do hlavy :D .
# 16.5.2008 17.19
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
To já mám mladší sestru a ještě mladšího bráchu, ale mluvit ani psát se mi o nich nechce, protože bych dostal akorát nervy lol co toto jsou za stvoření, nevím lol
# 16.5.2008 20.50
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Jirekcz
uživatel
SZ
Mutanti bez mozku... to jsou :-P
# 16.5.2008 22.00
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web
Hlupáci...Když spolu neumíte vycházet, je to chyba vás všech, ne jen vašich sourozenců.
Nikdo z vás není objektivní...
# 16.5.2008 22.02
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Endy, jenže to prostě nejde.. např.. moje segra nemusí dělat nic.. a dělá jediné, žaluje a vymýšlí si..
# 16.5.2008 22.04
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web
Mám taky mladšího bratra a neříkám, že se spolu nikdy nechytnem, ale připadá mi poněkud...Pod úrovní dělat z mladších sourozenců mimozemskou rasu. Každý z nás byl někdy malý, a každý malý děcko je zlomyslný a pomstychtivý. To je přirozený - lidi jso uzkrátka svině lol
# 16.5.2008 22.06
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » otravní sourozenci a jejich činy

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.