Chmatákov online


Fórum – Nápady SoulSpikeho:D

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Nápady SoulSpikeho:D

tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
1.Štve mě žehodně lidí má pěkné nápady a lidi to pochválí ale stejně to ve hře neni.Já vím že to dá hodně práce to udělat ale přece by se to jen dalo.

2.Koukám že v chmatu je dost hodně neviužitého místa.Tgže by chtěl dát na poušť arénu.Tento nápad vymyslel MAK s tou arenou...ja jen trochu rozšířil..kdybyste byxli v arene a nekoho kilnuli tak by z neho nic nespadlo zadne jeho veci a ani by se vam to nepricetlo ze ste ho zabili.
# 6.8.2007 16.45
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
No já newidím problém: Nápad 1 good nápad 2: Já vymyslím nápad a čekám že ho někdo rozpracuje podle svého a vymyslí tak něco geniálního. Jinak já bych zůstal u eventů.
# 6.8.2007 20.19
 
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
mak prisiel niekdo kdo to poriadne rozpracoval http://forum.chmatakov.cz/tema/225-arena
# 14.8.2007 14.56
DARK_ANGEL
uživatel
Obrázek
Ve hře: :.L€MON. a .W!Z4RD L€V!N.
SZ Mail ICQ Web
ja bych dal na poust arénu ale jen jako kulisu a treba by se v ní dalo kupovat neco jako helmy akorad ze podobny tem co meli gladyátoři.kdyz sou vykingský tak by mohly být gladyátorské helmy
# 1.9.2007 10.43
HALF
uživatel
Obrázek
SZ
Arenu nevymyslel puvodne MAK ta byla navrzena uz asi rok zpatky..
# 1.9.2007 12.50
 
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
oxi: nikdo se tim ted urcite zabyvat nebude protoze killovat se da vsude byla by to zbytecna prace a prace je ted spousta... navic to s tema vecma a karmou by ani neslo...
# 1.9.2007 18.29
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

Psycho!!
uživatel
Obrázek
Ve hře: Psycho!!/DMX
SZ Mail ICQ Web
je to good ale dal bych aby se to klidne prcitalo
a aby vypadla aspo zbran...:-) vsechny ostatni veci by si mohl dat treba do nake new banky na pousti a nefungovala by obrana v arene je to good napad maku
# 13.9.2007 14.25
Obrázek

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Nápady SoulSpikeho:D

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.