Chmatákov online


Fórum – Arena

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Arena

Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Co tak vymisliet niaku arenu kam by ste mohli chodit na duely vosli by ste do kruhu a by vas to preplo na taku obrazovku de su povedzme tak 4 podstavce kde by boli hraci ktory cakaju na boj kebyze je to plne tak ich to presunie do areny v tej dobe by sa nedalo odlognut bol by samozrejme aj vchod pre divakov tych by to nromalne teleportovalo do hladiska.Bolo by to aj rozdelene ten hrac ktory by prisiel prvy by bol nieco ako velitel ten by nastavoval ci by sa bojovalo chladnimi zbranami strelnimi alebo by sa tam zavodilo,o tom zavodeni neskor.Hrac ktory by bol prvy by aj vybereal maximalny pocet hracov.A aby si killovanie v arene mohol uzit kazdy tak by aj prvy hrac ktory by vsetko mohol nastavovat,ohol by nastavit aj ako zbranov sa bude bojovat.zbran by sa automaticky pridala kazdemu.Pri vstupe do areny by ste museli zaplatiti urcity poplatok ten hrac ktori by vyhral by dostal tuto sumu od kazdeho zucastneneho.
A teraz v praxi:Niekto by si naplanoval zapas klikol by na specialnu tabulku a dal tlacitko naplanovat zapas.Naplanoval by zapas takto musel by nastavit cas kedy sa bude zapas konat kazdy zapas by mal maximalnu dobu konania napr.5 minut.ostatni hraci by mohli pozriet ake zapasy su naplanovane a kebyze sa chcu pripojit k niakemu tak sa pripisu k danemu zapasu.ten ktory zapas naplanoval by prisiel ako prvy tim by sa hra aktivovala do daneho casu by do areni (do tej miestnosti kde su tie podstavce) ked pridu vsetci zapisani tak ten ktory zapas naplanoval by ho mohol startnut aj skor.ten ktory neprisiel do danej doby tak ma spolu prisiel o peniaze.divaci by sa mohli prist pozriet a v hladsiku sa aj stavit ktory hrac zvitazi bola by tam aj platena ochranka CH.B.I. .a teraz k tim zavodom tu by nemohol zavodit kazdy.len ten ktory by mal vlastneho chobota fungovalo by to tak isto ako na zapasoch.a este nieco. arena by bola na puste pretoze sa mi zda byt viac ako nevyuzita.a aby sa v bliskosti areny postavila nemocnica predsa komu by sa chcelo s pusti ist az k nemocnici tak tot vse prepacte ze to bolo take dlhe ale ved osm to aj pisal 10 minut.
a este nacrt na zaver ako si to predstavujem:
# 13.8.2007 17.48

Stránky: 1 2

eXruNneR
uživatel
SZ Mail
myslím že už to někdo navrhoval..
# 13.8.2007 17.50
ObrázekObrázek
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
jj aj mne sa zda ze MAK ale pokial vem on navroval len na zavodenie
# 13.8.2007 17.51
eXruNneR
uživatel
SZ Mail
Maniak10:není to graficky dobré:D ale určitě by to spider dost vylepšil:D.ale jinak good nápad
# 13.8.2007 17.52
ObrázekObrázek
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
vem to bel len nacrt najprv tam bol obrazok ale potom som to radsej zmenil na nacrt :-D
# 13.8.2007 17.54
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
pls vyjadrite sa paci sa vam tento napad a ozaj arena by mala aj niake meno podla naj lepsieho hraca v dueloh by bola tiez dalsi specialna nastenka kde by boli Top 10 hracov duelov
a este jedna klasicka
# 13.8.2007 17.59
honza44
uživatel
Obrázek
Ve hře: Už nehraju..
SZ ICQ Skype
No nechtelo se me to moc cist ale precet a de to ta grafika je dost odflakla ale ja sam bych to neudelal lip a spider by to nak vykompenzoval :)
# 13.8.2007 18.06
Obrázek Obrázek Obrázek
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
nehladte na grafiku to som len tak orientacne za pol minutky odflakol
# 13.8.2007 18.07
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Maniak: ja souhlasím, jen se zbraněma by byl celkem probém. Ale spíšbych dal nějaké cvičné zbraně.- fungují jen v aréně a mají jinou grafiku.....

Ke všem, co nepochopili, že ten ob rázek je jenom plánek rozvržení- Jse totální dementi......
# 13.8.2007 18.31
Obrázek
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
tenhle napad sem taky navrhoval..ty si ho pekne navrhnul...arenu bych hodne fakt ale hodne moc uvital...vypada to jako arena pro gladiatory podle nacrtu/planku...ale zalezi jak se k tomu vyjadri gizmo...
# 13.8.2007 18.57
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
jj preto som aj navrhol ten novy napad peste http://forum.chmatakov.cz/tema/227-peste a dik bigdragon ze si im to vysvetlil
# 13.8.2007 21.06
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
no tak co dako malo ohlasov
# 14.8.2007 12.08
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
no vyjadri sa este niekdo??
# 14.8.2007 14.50
Psycho!!
uživatel
Obrázek
Ve hře: Psycho!!/DMX
SZ Mail ICQ Web
good liby s emi to
# 13.9.2007 14.44
Obrázek
honza44
uživatel
Obrázek
Ve hře: Už nehraju..
SZ ICQ Skype
Tak se priste koukni jak je ten prispevek stary ;-)
# 13.9.2007 15.06
Obrázek Obrázek Obrázek
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
psycho: datum je velmi užitečná věc.......
# 13.9.2007 21.17
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Arena

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.