Chmatákov online


Fórum – Gizmo krade

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » Gizmo krade [zamknuto]

Sig
uživatel
Ve hře: Sig
SZ Mail ICQ
normalni to teda neni pred tejdnem sem poslal prachy pak sem to este potvrdil a chtel za to vip
a 100k misto spec predmetu a von rika ze do tejdne i kamos ho dostal driv nes ja vcera a to posilal az po me a to gizmo rikal ze do tejdne a tejden uz ubehl normalne krade
# 5.5.2008 10.42

Stránky: 1 2

Archeolog_Cz
uživatel
Obrázek
Ve hře: Archeolog(Stáří 325)
SZ ICQ
Njn je to blbec Ban na nej

Vip já budu posílat 1000Kč i se skinem v Obálce s učtem tom bude jisté (gizmo může to tak být)
# 5.5.2008 13.55
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Omg kdyby si četl novinky tak vis ze se prispivalo jen an server a ne an VIP.


Gizmo ti VIP dát vubec nemusí ;-) je to jeho laskavost že ti da pristup na server...


Být Gizmem prachy ti nevrátím jen z toho důvodu že jsi napsal že Gizmo krade.
# 5.5.2008 14.00
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Archeolog_Cz
uživatel
Obrázek
Ve hře: Archeolog(Stáří 325)
SZ ICQ
Přesně Vip je jen odměna a kdybys nebyl debil tak bys mněl pěníte taky bych se na tebe vysral kdybys mne otravoval 100 vzkazy
# 5.5.2008 14.03
 
bufiik
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Jabber
Ty jsi asi nečetl pravidla co?SIG
Přispívání je dobrovolné,VIP je jakási forma poděkování takže to VIP ti nemusí vůbec dávat
# 5.5.2008 14.26
 
Mernik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nehraju kvuli killerum!
SZ Mail ICQ Jabber Web
prostě hlasuju všemi deseti pro ban protože je to uplnej dement gizmo mu tady pořád píše že za  to nedostane VIP a on že to ma na mailu a pořád toto je fakt dmnce už se nedivím že chmat se řítí do totalní debility hráčů.
# 5.5.2008 14.37
Vsechny normalni lidi mam rad ale mam tu vzkaz pro durdu a maka:STE ZASRANI ZMRDI A KUREVSKY ME SERETE VY ZMRDI ANI NEVITE CO PISETE TAK SI VYLIZTE PICU!
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Za tohle bych mu to VIP nikdy nedal.
# 5.5.2008 14.39
 
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
sigu kdyby si cetl poradne novinky tak se tu ukazala doba ve ktere se posilalo jen na chod serveru aniz bys za to cokoliv dostal ale pokud si to tu neprocitas tak jsi to opravdu videt nemohl ale to je tva chyba...a jinak kdyby si napsal gizmovi tak jak rekl a nemel by cas tak by se s nim dalo jasne domluvit ze se mu pripomenes a vyresite to jindy..
# 5.5.2008 14.47
Já jsem zákon

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » Gizmo krade [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.