Chmatákov online


Fórum – Gizmo krade

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » Gizmo krade [zamknuto]

Sig
uživatel
Ve hře: Sig
SZ Mail ICQ
normalni to teda neni pred tejdnem sem poslal prachy pak sem to este potvrdil a chtel za to vip
a 100k misto spec predmetu a von rika ze do tejdne i kamos ho dostal driv nes ja vcera a to posilal az po me a to gizmo rikal ze do tejdne a tejden uz ubehl normalne krade
# 5.5.2008 10.42

Stránky: 1 2

Gizmo
autor hry
SZ
Když nepíšeš podle pravidel, tak VIP nedostaneš. Máš napsat 1 zprávu a v ní KDY, KOLIK a na jaký účet si přispěl. Nic takovýho nepřišlo.
A za tohle, že se opovoažuješ napsat, že kradu, když doplácím X tisíc navíc, už se do hry nedostaneš.
Příspěvek jsi poslal, takže znáš pravidla a víš, že jejich porušením o VIP přijdeš. A tohle je urážka autorů.

PS: Když se ty kreténe neozveš, myslíš, že já budu sledovat, jestli to přišlo? Ne, mě je to úplně jedno.

PRO DEMENTA JAKO TY: NIKDO NEDOSTÁVÁ VIP AUTOMATICKY, KAŽDÝ SI O NĚJ MUSÍ NAPSAT.
# 5.5.2008 11.34
 
Sig
uživatel
Ve hře: Sig
SZ Mail ICQ
tak vrat prachy
# 5.5.2008 11.47
ĐurĐ@
zablokován
Obrázek
SZ Mail
Tak nic neposílej přispivaní je dobrovolné ty ;-)
# 5.5.2008 11.48
Du[R]du mam napul z jerrym;-)
Obrázek
Vždy, když mě posere holub, děkuji Bohu, že nedal křídla i krávě....
Hip Hop vládne světem, metal nechme dětem.
Gizmo
autor hry
SZ
Sig: znáíš pravidla? Příspěvky jsou nevratné. To by se ti líbilo, porušíš pravidla a my ti máme něco vracet? V pravidlech to máš jasně a pokud přispíváš, s pravidly souhlasíš.
Takže ti dávám 1 šanci napsat mi na ICQ tak jak máš (večer). Pokud v té zprávě něco bude chybět, definitivně o VIP přicháziš.

Řeknu to jasně: Podle pravidel když přispěješ, souhlasíš s tím, že za porušení pravidel o VIP přijdeš. Dále tam je, že příspěvky se nevrací (což je i ze zákona, ty přispiváš dobrovolně).
Takže buď se uklidníš, nebo dostaneš ban a máš smůlu.
# 5.5.2008 11.50
 
Sig
uživatel
Ve hře: Sig
SZ Mail ICQ
ja sem posilal a ty si na icq rikal ze to ptrislo ty prachy mas este potvrzeni a dyby neco to neni urazka ale pravda se koukni na icq do historie a na mail tam sem to znova poslal
neco z historie

Přispěl jsem 23.4. částku 500 Kč a VIP chci na účet: Sig
Gizmo ‎(28.4.2008 9:28):
posli doklad
Gizmo ‎(28.4.2008 9:29):
nebo cislo uctu
Gizmo ‎(28.4.2008 9:30



Naposledy upraveno: 5.5.2008 12.01

# 5.5.2008 11.58
Gizmo
autor hry
SZ
Tak když to přislo, tak si VIP dostal. Pokud to bylo na serveru do 30.4. tak si dostal jen vstup tam. Každopádně napiš to večer na ICQ znovu.
# 5.5.2008 12.01
 
Sig
uživatel
Ve hře: Sig
SZ Mail ICQ
rikal si ze nemas cas ze tak do tydne a uz tyden ubehl a ono furt nic a poslal sem to znovu na tvuj mail
# 5.5.2008 12.02
Gizmo
autor hry
SZ
a co jako? kdyz to napises podle pravidel, tak si to prectu nekdy v noci a vyresim to, pokud to pujde. Ale myslim, ze si prispel na server pusteny do 30.4 a tim padem jsi dostal pristup na tamten server,.

Pokud mi prijde mail, kde neni uvedeno KDY, KDO, KOLIK a JAK prispel, tak se tim nezabyvam.
# 5.5.2008 12.03
 
Gizmo
autor hry
SZ
Ano, 23.4. to byly příspěvky BEZ vip, doborovolné na funkci serveru. Je to i na webu.
# 5.5.2008 12.09
 
Sig
uživatel
Ve hře: Sig
SZ Mail ICQ
uz sem ti poslal ten mail s tim kdy a kolik a jaky ucet bude vip a jaky spec predmet chci nebo spis co chci
# 5.5.2008 12.13
...maestro...
uživatel
Obrázek
Ve hře: DarkCrossby
SZ Mail ICQ Web
Nemas posilat prïspevky debile¨!Dalbychti za urazky ban ip!:-D
# 5.5.2008 12.13
www.chmatak0v.7x.cz

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Gizmo
autor hry
SZ
Ty jsi prispel na chod serveru v dobe, kdy nefungoval, bylo zduraznovano, ze tyto prispevky jsou dobrovolne a nic za ne nedostanete, tak nevim. Mail si vyzvednu vecer
# 5.5.2008 12.14
 
Sig
uživatel
Ve hře: Sig
SZ Mail ICQ
proc az vecer?? gdyz to muzes vyridit ted
# 5.5.2008 12.17
Gizmo
autor hry
SZ
rekl sem vecer, takze uz laskave nepis. Nemam na starosti jen Chmatakov blbe. A nevim o co ti jde, prispel jsi JEN na server.
# 5.5.2008 12.25
 
acon
uživatel
Ve hře: VoJaK
SZ ICQ
LOL tak tohle je naprosta DMNCE hracu gizi nwm rpoc to snim resis mel bys mu dat BAN IP za tohle ;)
# 5.5.2008 12.52
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » Gizmo krade [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.