Chmatákov online


Fórum – Vagóny vspomínek

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Vaše tvorba » Vagóny vspomínek

milanmichal
uživatel
SZ Mail
Dostal sem docela dobrý nápad , a po prohledání foora sem tu nic takového nenašel. Dělám vagón chmatu , ale abyhc ho mohl vytvořit potřebuji k tomu vás. Udělejte si jakej koliv vagének kterej se hodí k chatu , může to být i chobot . Pak mi sem dejte link na forum a já to sem přidám a vlak spjím . Vagónem můžete vistihnout nějakou vaši spomínku a nebo jen přispět vlaku . Limit přidaných vagónů je libovolný. Já jsem udělal lokomotivu , coš je had a nějakej chmaták a pak vagónek s mým jménem. Udělal jsem ho takovej neupravenej , prtože sem chmat hrál jen párkrád a to tehdy kdy sem se tam dostal , a proto je ten vagóne ktakovej že nic nevyjadřuje , a že na něm není úmístěnej žádnej grafit okno ani nejsou dodělané detaili.
Vlak: ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázek





Přibil vagón od: wertmen , jirekcz,milanmichal,Mykey,Big smoke,Nations,Superme

Dopředu: [IMG]
Dozadu: [/IMG]

Vážná informace:Chtěl byhc předejít skutečnostem že nějaké obrázky nejdou upnout , a proto vás prosím aby když chcete mýt vagůnek , tak ho upněte do: imageshack.us , a pošlete mi ten první link. Děkuji

Umístění:
1místo: Jirekcz ( 5 vagóny )
2místo: M!kay ( 3 vagóny )



Naposledy upraveno: 2.4.2008 17.43

# 20.3.2008 17.58
 
  • Hodnocení výtvoru
  • Hodnocení: 94 %     Hlasovalo: 17

Stránky: 1 2 3 4 5 6

milanmichal
uživatel
SZ Mail
Aktualizováno
# 2.4.2008 17.44
 
vojtik100
uživatel
Obrázek
SZ
Obrázek
http://img402.imageshack.us/img402/1630/vozitkoiy1.png
# 11.4.2008 14.08
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Vaše tvorba » Vagóny vspomínek

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.