Chmatákov online


Fórum – Vagóny vspomínek

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Vaše tvorba » Vagóny vspomínek

milanmichal
uživatel
SZ Mail
Dostal sem docela dobrý nápad , a po prohledání foora sem tu nic takového nenašel. Dělám vagón chmatu , ale abyhc ho mohl vytvořit potřebuji k tomu vás. Udělejte si jakej koliv vagének kterej se hodí k chatu , může to být i chobot . Pak mi sem dejte link na forum a já to sem přidám a vlak spjím . Vagónem můžete vistihnout nějakou vaši spomínku a nebo jen přispět vlaku . Limit přidaných vagónů je libovolný. Já jsem udělal lokomotivu , coš je had a nějakej chmaták a pak vagónek s mým jménem. Udělal jsem ho takovej neupravenej , prtože sem chmat hrál jen párkrád a to tehdy kdy sem se tam dostal , a proto je ten vagóne ktakovej že nic nevyjadřuje , a že na něm není úmístěnej žádnej grafit okno ani nejsou dodělané detaili.
Vlak: ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázek





Přibil vagón od: wertmen , jirekcz,milanmichal,Mykey,Big smoke,Nations,Superme

Dopředu: [IMG]
Dozadu: [/IMG]

Vážná informace:Chtěl byhc předejít skutečnostem že nějaké obrázky nejdou upnout , a proto vás prosím aby když chcete mýt vagůnek , tak ho upněte do: imageshack.us , a pošlete mi ten první link. Děkuji

Umístění:
1místo: Jirekcz ( 5 vagóny )
2místo: M!kay ( 3 vagóny )



Naposledy upraveno: 2.4.2008 17.43

# 20.3.2008 17.58
 
  • Hodnocení výtvoru
  • Hodnocení: 94 %     Hlasovalo: 17

Stránky: 1 2 3 4 5 6

tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
jirek takhle ti tuzka koncit nemuze..bdyztak na konec dej elipsu a ne kruh..spsi by tam nemelo bejt nic..
# 21.3.2008 19.04
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
milanmichal
uživatel
SZ Mail
To není možné , vy ste tu všichni úplní grafici. Co an foru VCh což se týká programace se tam moc grafiků nevyskituje , a je tam o ně zájem . Co se tak dívam tak vy kreslíte strašně pěkně. Nevým čím to je , asi tím že pořád kreslíte skiny komix atd. ..... a tak se zdkokonalujete. Ale fakt pěkné.možná pak vybetu pár povedených vagónů a udělám z toho normální vlak ;-) .
# 21.3.2008 19.48
 
Jirekcz
uživatel
SZ
Njn... já grafik nejsem a nemyslim si, že umim tak dobře kreslit...ale kdo ví
# 21.3.2008 21.34
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
milanmichal
uživatel
SZ Mail
S nationsem chistáme udělat vlak. Já vyberu pár nejpovedenějších vagónů a on to všechno spojí , a popřípadě zanimuje.
BTW: Není tu někdo z vás 3D grafik ?
# 22.3.2008 7.04
 
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
to je nefer...muj tank ste tam dali tak malej...:-)
# 22.3.2008 7.44
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
milanmichal
uživatel
SZ Mail
NjN to je proto aby to bylo všechno stejné , ale v tom obrovském vlaku , pokud tam bude tak velikej. Ale asi ho upravíme aby se dal spojit. a lokomotivu uděláme z nějakého toho tažného vagónku
# 22.3.2008 8.02
 
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
ale měli sme vyjádřit jako jak hrajeme chmat atd..tak sem udělal obří tank..dej ho tam jak je velkej xD takhle tam nejdou vydet mi gladiatorsky..
# 22.3.2008 8.04
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
milanmichal
uživatel
SZ Mail
Ok :D . Ale až pak teď pracuji na vlaku ;-)
# 22.3.2008 8.20
 
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
nj..thx:-D
# 22.3.2008 8.37
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
milanmichal
uživatel
SZ Mail
A není tu z vás někdo 3D grafik ? Hodil b se mě totiž ještě jeden do projektu. Ale hledám takového který umím modelovat v maxu bledu cinemě 4D atd.. a né v screpthup a v jiných neprofesionálních programech. Pokud by tu nějakej byl, tak mi pls napište ;-)
# 22.3.2008 12.15
 
milanmichal
uživatel
SZ Mail
Tak co došli vám nápady a inspirace ?
# 22.3.2008 16.24
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
ja vyrobím přes týden nějký nej


konec soutěž navhuju 31března
# 22.3.2008 16.47
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
honza44
uživatel
Obrázek
Ve hře: Už nehraju..
SZ ICQ Skype
Obrázek
http://img177.imageshack.us/my.php?image=beznzvuwd6.png
# 22.3.2008 16.58
Obrázek Obrázek Obrázek
milanmichal
uživatel
SZ Mail
Aktualizováno. Tohle není soutěž to je spíše taková zábava pro všechny , ale soutěž z toho můžeme udělat je to dobrej nápad a nějakej te nnejhezčí vagón se určitě ocení ;-)
# 27.3.2008 15.53
 
Mystics
uživatel
Obrázek
Ve hře: BaJ[i]ReK
SZ Mail ICQ
Obrázek
# 2.4.2008 17.16
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Vaše tvorba » Vagóny vspomínek

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.