Chmatákov online


Fórum – Pomoc Chmatákovu – Prosím čtěte

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Pomoc Chmatákovu - Prosím čtěte

J.o.n.a.s
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Jabber
Obrázek
Nevěděl jsem do jaké kategorie to dát, tak to máte tady.. Takže ve zkratce, podle mě většina z vás někdy slyšela, že se dají na internetu vydělat i celkem slušné peníze. Už dlouho uvažuji o tom, že by jsme se mohli nějak spojit a pomoct Gizmovi, aby tahle hra jela dál.. Mohli by jsme zkusit například nějaký PTC. ;-)

PTC (znamená 'Paid to click'; slangově 'Klikačky') Prakticky to funguje tak, že si člověk/společnost, na nějaké PTC stránce, zaplatí určitý počet návštěv za nějakou tu určitou sumu peněz (dnes už není nic zadarmo, že?). A teď ta podmětná část. Ostatní registrovaní uživatelé na té PTC stránce klikají na odkazy těch inzerovaných stránek a za každý odkaz, na který se dívají 15 - 30 sekund dostanou nějaké ty drobné - přibližně 0.1 centu.. Reklam až 20 denně.. Takže 2 centy denně..

Ovšem princip je takový, že když k tomuto skvělému programu dostanete další lidi (tzv. refferaly), kteří budou aktivně klikat dostáváte 100% sumu z těch peněz, které oni naklikají.. Takže ostatní klikají pro sebe a vy dostáváte stejné peníze.. Když jich máte pod sebou třeba 10000 tak nemusíte už ani chodit do práce.. lol Když máte na kontě už nějakou tu sumu např. 10$++ můžou vám to vyplatit, bohužel/naštěstí jenom přes PayPal..

Kdyby si někdo s vyšší mocí např. teda doufám, že Gizmo.. A my by jsme pro něj obětovali denně pár minut, aby jsme pro něj poklikali pár odkazů.. Myslím že by z toho aspoň pár stovek možná i tisíc, když vemu v úvahu kolik tu chodí denně lidí, měsíčně bylo..

Je to jen návrh a nejdřív by to musel odsouhlasit Gizmo.. A musel by si založit na nějaké PTC stránce účet až potom by jsme mohli něco dělat/registrovat se pod jeho refferal link..

Podle mě je nejlepší
bux.to

Potom přehnaně komerční
adbux.org

Na každé IP lze vytvořit jen 1 účet; Ignurujte pravopis, soustřeďte se na téma; Jestli vám to připadá nesromizumitelné vygooglujte si lepší popis, tohle je jen ve zkratce.. Díky za pochopení, s případným nesouhlasem se smířím, ale myslím, že by to byla dobrá věc.. A jestli to už bylo na starém fóru tak se taky omlouvám..

EDIT: Příklad:
Jeden člověk klikne na 1 odkaz, Gizmo dostane 17 haléřů (1 den)
Jeden člověk klikne na 10 odkazů, Gizmo dostane 1,7 Kč (1 den)
10 lidí klikne na 10 odkazů, Gizmo dostane 17 Kč (1 den)
10 lidí klikne na 10 odkazů - 17 Kč za den (krát) 30 dnů (měsíc)
To dělá 510Kč měsíčně pro Gizma

Počítáme-li, že tam 17 reklam, a aspoň všech 30 lidí kliká každý den..
0.17Kč (krát) 17 reklam (krát) 30 lidí (krát) 30 dnů v měsíci ..
To by dělalo 2601 Kč = 153$ za ten jeden měsíc..



Naposledy upraveno: 16.2.2008 13.40

# 15.2.2008 19.39
Obrázek
  • Obětovali by jste 10 minut denně pro Chmatákov?
  • Určitě31 hlasů, 97 %97 %
  • Možná0 hlasů, 0 %0 %
  • Nikdy1 hlas, 3 %3 %
  • Celkem 32 odpovědí

Stránky: 1 2 3

Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Maniak10:Ale on to vidí keď sa pozre kto sú jeho refeali ale bolo by to dobré na to , že Gizmo by videl koľko ľudí by mu chceli pomôcť


Aby pak kvůli tomu neskončil s chmatem...až uvidí kolik lidí mu hce pomoct.
# 16.2.2008 9.36
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
ja bych sel na tu stranku porsche nebo nak tak tam bych si nasetril 500 kč a pak bych to poslal gizmovi ;-)
# 16.2.2008 10.00
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Berny
zablokován
Obrázek
SZ Mail ICQ

Big Daddy:Můj ještě tupější přítelíčku, ten smajlík ---> lol <--- označoval něco, jako JOKE, tak si to hned neber tak k srdci...


To nic nemění na tom, že máš stále blbý keci a chceš abych to přehlížel a když ti ěco řeknu já, to je hned warning atd. fakt už běž do prdele s timhle
# 16.2.2008 10.28
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[
bejby...
uživatel
SZ
dobrej napad sel bych do toho občas
# 16.2.2008 12.49
 
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Otázka je, komu by se chtělo přispět pár halířů za několik minut prohlížení stránek…

Co jsem koukal na bux.to, tak za jedno půlminutové zhlédnutí stránky dostanete $0,01, což je něco málo přes 17 haléřů. Za 10 zhlédnutých stránek denně, tzn. za 5 minut prohlížení, to je 1,7 Kč. Kdyby to dělalo tak 20 lidí, je to nějakých 35 Kč denně, což není nic moc.

To už víc vydělává normální PPC reklama, jako je třeba AdSense od Googlu.

EDIT: Přepsal jsem se, ne měsíčně, ale denně…



Naposledy upraveno: 16.2.2008 13.33

# 16.2.2008 13.02
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
J.o.n.a.s
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Jabber
DJ Miky: Mluvíš z cesty..
Jeden člověk klikne na 1 odkaz, Gizmo dostane 17 haléřů (1 den)
Jeden člověk klikne na 10 odkazů, Gizmo dostane 1,7 Kč (1 den)
10 lidí klikne na 10 odkazů, Gizmo dostane 17 Kč (1 den)
10 lidí klikne na 10 odkazů - 17 Kč za den (krát) 30 dnů (měsíc)
To dělá 510Kč měsíčně pro Gizma

Počítáme-li, že tam 17 reklam, a aspoň všech 30 lidí kliká každý den..
0.17Kč (krát) 17 reklam (krát) 30 lidí (krát) 30 dnů v měsíci ..
To by dělalo 2601 Kč = 153$ za ten jeden měsíc..

Myslím, že umím počítat nechci vás klamat..

Edit:

DJ Miky: EDIT: Přepsal jsem se, ne měsíčně, ale denně…

Fajn to beru..

Ale ty 2000 Kč měsíčne by šly? Ne?
# 16.2.2008 13.27
Obrázek
Berny
zablokován
Obrázek
SZ Mail ICQ
J.o.n.a.s - Za chvíli by to lidi přestalo bavit....
# 17.2.2008 14.07
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[
Mr.Kill€r
uživatel
Obrázek
Ve hře: MrKiller
SZ ICQ Web
Funguje to i s Autoclickerem ? To bych nechal jak sem ve school zaply komp a klikalo by to tak 7 hodin :) Navíc Chmatákovských hráčů je tak kolem 500 tak kdyby polovina z nich nechala když je ve škole nebo v práci zaply komp tak by z Gizma byl časem milionář :-)
# 18.2.2008 22.12
To co vidíte na levo je potkan nikoli krysa ... 3-(
Obrázek
Mnoho dobré práce přijde na zmar kvůli drobnému nedostatku.

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Pomoc Chmatákovu - Prosím čtěte

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.