Chmatákov online


Fórum – Pomoc Chmatákovu – Prosím čtěte

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Pomoc Chmatákovu - Prosím čtěte

J.o.n.a.s
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Jabber
Obrázek
Nevěděl jsem do jaké kategorie to dát, tak to máte tady.. Takže ve zkratce, podle mě většina z vás někdy slyšela, že se dají na internetu vydělat i celkem slušné peníze. Už dlouho uvažuji o tom, že by jsme se mohli nějak spojit a pomoct Gizmovi, aby tahle hra jela dál.. Mohli by jsme zkusit například nějaký PTC. ;-)

PTC (znamená 'Paid to click'; slangově 'Klikačky') Prakticky to funguje tak, že si člověk/společnost, na nějaké PTC stránce, zaplatí určitý počet návštěv za nějakou tu určitou sumu peněz (dnes už není nic zadarmo, že?). A teď ta podmětná část. Ostatní registrovaní uživatelé na té PTC stránce klikají na odkazy těch inzerovaných stránek a za každý odkaz, na který se dívají 15 - 30 sekund dostanou nějaké ty drobné - přibližně 0.1 centu.. Reklam až 20 denně.. Takže 2 centy denně..

Ovšem princip je takový, že když k tomuto skvělému programu dostanete další lidi (tzv. refferaly), kteří budou aktivně klikat dostáváte 100% sumu z těch peněz, které oni naklikají.. Takže ostatní klikají pro sebe a vy dostáváte stejné peníze.. Když jich máte pod sebou třeba 10000 tak nemusíte už ani chodit do práce.. lol Když máte na kontě už nějakou tu sumu např. 10$++ můžou vám to vyplatit, bohužel/naštěstí jenom přes PayPal..

Kdyby si někdo s vyšší mocí např. teda doufám, že Gizmo.. A my by jsme pro něj obětovali denně pár minut, aby jsme pro něj poklikali pár odkazů.. Myslím že by z toho aspoň pár stovek možná i tisíc, když vemu v úvahu kolik tu chodí denně lidí, měsíčně bylo..

Je to jen návrh a nejdřív by to musel odsouhlasit Gizmo.. A musel by si založit na nějaké PTC stránce účet až potom by jsme mohli něco dělat/registrovat se pod jeho refferal link..

Podle mě je nejlepší
bux.to

Potom přehnaně komerční
adbux.org

Na každé IP lze vytvořit jen 1 účet; Ignurujte pravopis, soustřeďte se na téma; Jestli vám to připadá nesromizumitelné vygooglujte si lepší popis, tohle je jen ve zkratce.. Díky za pochopení, s případným nesouhlasem se smířím, ale myslím, že by to byla dobrá věc.. A jestli to už bylo na starém fóru tak se taky omlouvám..

EDIT: Příklad:
Jeden člověk klikne na 1 odkaz, Gizmo dostane 17 haléřů (1 den)
Jeden člověk klikne na 10 odkazů, Gizmo dostane 1,7 Kč (1 den)
10 lidí klikne na 10 odkazů, Gizmo dostane 17 Kč (1 den)
10 lidí klikne na 10 odkazů - 17 Kč za den (krát) 30 dnů (měsíc)
To dělá 510Kč měsíčně pro Gizma

Počítáme-li, že tam 17 reklam, a aspoň všech 30 lidí kliká každý den..
0.17Kč (krát) 17 reklam (krát) 30 lidí (krát) 30 dnů v měsíci ..
To by dělalo 2601 Kč = 153$ za ten jeden měsíc..



Naposledy upraveno: 16.2.2008 13.40

# 15.2.2008 19.39
Obrázek
  • Obětovali by jste 10 minut denně pro Chmatákov?
  • Určitě31 hlasů, 97 %97 %
  • Možná0 hlasů, 0 %0 %
  • Nikdy1 hlas, 3 %3 %
  • Celkem 32 odpovědí

Stránky: 1 2 3

Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Každopádně bych do toho šel.;-) Třeba bych se regnul i ve škole a klikal tam...lol
# 15.2.2008 20.40
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Ve škole, u babičky, v knihovně... lol
# 15.2.2008 21.10
 
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Zachvíly budu mít klikací tik v prstě...jen ten odkaz ;-)
# 15.2.2008 21.14
Áj níd mór drags! :idea:
J.o.n.a.s
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Jabber
Celý tohle moje vystoupení musí odsouhlasit hlavně Gizmo.. Musel by udělat PayPal acc (jestli nemá) na který se to vyplácí, pak se registrovat na Buxu a pak jen měsíčně si to nechat vyplatit..
# 15.2.2008 21.22
Obrázek
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
No vlastně by to mohl dělat každý ne? Pak jen ty prašule posílat gizmovi...
# 15.2.2008 21.24
Áj níd mór drags! :idea:
J.o.n.a.s
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Jabber
Ale komu důvěřujeme víc než jemu, původně jsem to chtěl spravovat já, ale co kdybych se na to vykašlal, pak by jste furt klikali pro mě.. Takle by byla 100% jistota, že se to doručí všechno..
# 15.2.2008 21.26
Obrázek
lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
hele ja tohle tema celi nečetl protože musim jit spat ale za 1.nevim jak klikat a co dělat vubec nechapu a za 2.dejte to pls do češtiny jestli to de
# 15.2.2008 22.26
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem
dj quiksilver
zablokován
Obrázek
Ve hře: dj quiksilver
SZ Mail ICQ Jabber
du do toho
# 15.2.2008 22.33
Berny
zablokován
Obrázek
SZ Mail ICQ

Big Daddy:Na to je tu expert na Gmouse - Berny lol


Můj milý tupý přítelíčku... na tohle je speciální kliker kterej ti s kurzorem vůbec nehýbe, je to hackovací program ( s antivirem ho nerozběhneš ).... GM by si do toho nedokázal nastavit protože a jelikož jsou ty odkazy jinak uspořádaný a nepravidelně se obnovují,.... Tak tu nekecej takoví píčo**ny !
# 15.2.2008 22.41
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Můj ještě tupější přítelíčku, ten smajlík ---> lol <--- označoval něco, jako JOKE, tak si to hned neber tak k srdci...
# 15.2.2008 23.30
 
dj quiksilver
zablokován
Obrázek
Ve hře: dj quiksilver
SZ Mail ICQ Jabber
a uz neboudou lagy jupíí
# 16.2.2008 1.25
ING
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dříve CAMEL ted nic =)
SZ
já bych do toho šel na 100% nikoho to nezabije a když mám dlouhou chvilku u pc tak bych se aspon pobavil
# 16.2.2008 1.54
 
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Idem do toho a vytvorím si new acc ale najprv to musí odsúhlasiť Gizmo
Jonas:Mohol by si do tohto topicu písať ľudí ktorý by do toho šli;-)
# 16.2.2008 7.18
l-a-j-d-a-k
uživatel
SZ
Tady J.o.n.a.s (Na bráchovém acc) :D
Maniak10: Možná jo, kadopádně kdyby to vyšlo tak by Giz viděl kdo pod ním kliká..
# 16.2.2008 9.27
 
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Ale on to vidí keď sa pozre kto sú jeho refeali ale bolo by to dobré na to , že Gizmo by videl koľko ľudí by mu chceli pomôcť
# 16.2.2008 9.33

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Pomoc Chmatákovu - Prosím čtěte

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.