Chmatákov online


Fórum – Bohous

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » Bohous

m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Tu máte screen jak je afk a skiloval, pod sebou měl hafo kamenů a lagoval dost server teď sem ho ve hře potkal a je i vulgární. Po tom co ho brácha kilnul tam byl prý ještě dost dlouho. Screen jsem dávám já, protože bráchovi (S0uX) se porouchal PC a na můj se dostane málokdy :D . Tak mě požádal ať to sme hodím. Dal byhc mu ban nebo snížení všech skilů na 0 nebo 5.. jako to dělá Sam na staré verzy nebo dělal. ;) .
# 14.2.2008 22.32
Simulátory všech kategorií.

Stránky: 1 2

m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
No nwm, ale někde sme to četl možná brácha říkal nebo jsem to někde četl fakt nwm;-)
# 15.2.2008 19.34
Simulátory všech kategorií.

Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Tak snad vim, ne :)
# 15.2.2008 19.37
 
S0uX
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju..
SZ Mail
Neustále se to tu hemží stížnostmy a nic se sněma nedělá a to je velká chyba, protože každý si řekne no už sme byl tolikrát afk a nic a tak si vydělává nebo skiluje furt afk.. třeba jako bohouš zase yl afk .. a pak don travian .. nasolil byhc všem afk bany a žádné snížení skilů.. prostě když nedodržujou pravidla tak ať za to pkaj:twisted:
img90.imageshack.us/img90/751/bohous00xm4.png
img90.imageshack.us/img90/9959/dontravian00va2.png
# 15.2.2008 23.55
Informace o novém PSP Go.
Killbiler
uživatel
Ve hře: killbiler
SZ Mail ICQ
Hej ja se sel vykoupat a setrim na chmatosaura a sorry kdyz vedle kompu mam tv tak se zazeru do filmu a zapomenu cucet na pc a 40 k to fakt je doba nez to natezim tak se di vys.
# 16.2.2008 8.50
Mé účty s vipem:
Killbiler (bojovnik)
Don Travian (remda)

Chm@t P@art je hnuj
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Killbiler:Hej ja se sel vykoupat a setrim na chmatosaura a sorry kdyz vedle kompu mam tv tak se zazeru do filmu a zapomenu cucet na pc a 40 k to fakt je doba nez to natezim tak se di vys.


Když už si usnadňuješ kru klikačem tak máš aspoň sledovat čas od času obrazovku...
# 16.2.2008 9.04
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
killbiller:a komu to cpes...Můžes pouzivat (Gmouse,autokliker,click catch) jen kdyz jsi u pocitace ale ty jsi cucel na TV takze bys to tad nemel rikat páč muzes dostat BAN a myslim ze zrovna ty si ho zaslouzis
# 16.2.2008 9.41
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Lord_Dezmond
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lord_Dezmond
SZ ICQ
A byl tam i d€zmond !
# 16.2.2008 9.45
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
no lorde ty radsi nic nerikej ty jses to samí ;-) sry za OT
# 16.2.2008 9.50
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
łPłett
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype Web
d€zmont je jeho kámoš ze třídy..;-)Ale o AFK at se k tomuto radši newijádřuje..:-P
# 16.2.2008 11.29
Jackass The Lost Tapes :P

http://www.youtube.com/cop15

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » Bohous

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.