Chmatákov online


Fórum – Bohous

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » Bohous

m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Tu máte screen jak je afk a skiloval, pod sebou měl hafo kamenů a lagoval dost server teď sem ho ve hře potkal a je i vulgární. Po tom co ho brácha kilnul tam byl prý ještě dost dlouho. Screen jsem dávám já, protože bráchovi (S0uX) se porouchal PC a na můj se dostane málokdy :D . Tak mě požádal ať to sme hodím. Dal byhc mu ban nebo snížení všech skilů na 0 nebo 5.. jako to dělá Sam na staré verzy nebo dělal. ;) .
# 14.2.2008 22.32
Simulátory všech kategorií.

Stránky: 1 2

Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
No... Tak sem ty screeny dej :)
# 14.2.2008 22.33
 
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Aha, sry já jeden uploadnul, ale nedal jsem odkaz:D jaj já jsem dmnt :D
img232.imageshack.us/my.php?image=bohousnh9.png
Je tam ještě jeden, ale nwm kdo to je:(
# 14.2.2008 22.36
Simulátory všech kategorií.

SiduS
uživatel
Obrázek
Ve hře: SiduS
SZ
Podle mně fotomontáž proč?

protožě obe vyteženne hromatky jsou uplně stejne .....

omlouvám se za chyby jsem napytej tak mam vetší překliky jinak se omlouvám
# 15.2.2008 1.53
 
.Jerry.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Corrupt
SZ Mail
JA se, ta, asi po minutce prijel byli tam obe hromadky takze si nevymysli ;-)
# 15.2.2008 5.21
 
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Nevymýšlím, a teď ráno nejdu do školy tak se juknu na Chmat a koho nevidím?No bohouse d€zmonda a kubajs jak jsou afk a vydělávají afk :evil:

Tu máte pár rekilerů afkáčů atd.. některé screeny jsem udělal já většinu, asi brácha. mikeyyy.ic.cz/index.php no lol příjdu ti na těžbu ve 4. městě a asi 6 lidí afk stoho pak asi po minute se ozval hawk takze v poho eemploeyed nebo jak se taky ozval, ale lagoval tím, že nechával věci na zemi a ostatní byly afk pak se ještě ozval M.i.c.r.o. ale tak po 10 min ...

Chtěl jsem to tu napsal tak jsem se odhlásil a chci se lognout na test a nejde to kvůli těm afkářů.. takže krom těch co se ozvaly bych dal všem ban.. protože u některých to nebylo poprvé a nebo kdyžtak snížil skilly, ale to by asi nepomohlo vyskilovaly by si to afkováním zase zachvíli:evil: jinak M.i.c.r.o byhc taky potrestal, ale za to že jse ozval tak mírněji.
# 15.2.2008 8.05
Simulátory všech kategorií.

patrikk
uživatel
SZ Mail
lol ja bych jim vsem nasadil bany a snizeni skilu (aby si minimalne tejden nezahrali a pak by k tomu museli jeste skilit ...jak znamo zase afk...)
# 15.2.2008 14.20
 
big smoke
uživatel
SZ
Chmazka má imunitu ?
# 15.2.2008 14.25
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

big smoke:Chmazka má imunitu ?


když byl AFK tak ho klidně mohl zasbít i civil.;-)
# 15.2.2008 14.28
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Smoke: Nemá, Soux je v CH.B.I.
# 15.2.2008 14.29
 
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Jj někde sem to četl už nwm kde , že je možnost být třeba chmazka i chbi, ale pokud máš skin chbi musíš mít za jménem chmazka a pokud chceš mít skin chmazky za jménem chbi ;):P
# 15.2.2008 14.52
Simulátory všech kategorií.

XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
m!key: Nj, docela je to blbost, ale jak chcete... ;)
# 15.2.2008 15.07
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
mildaf
uživatel
Ve hře: houg a mildaf
SZ Mail Skype
blbost xD
# 15.2.2008 15.28
take hraju csko jsuv clanu[cRaZy] kdo by chtel co klanu at napise skype milanlevicek
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Co je blbost?
toto:
Jj někde sem to četl už nwm kde , že je možnost být třeba chmazka i chbi, ale pokud máš skin chbi musíš mít za jménem chmazka a pokud chceš mít skin chmazky za jménem chbi


Nebo je blost, aby afk lidi se trestaly..?:-|
# 15.2.2008 15.50
Simulátory všech kategorií.

XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
Jj někde sem to četl už nwm kde , že je možnost být třeba chmazka i chbi, ale pokud máš skin chbi musíš mít za jménem chmazka a pokud chceš mít skin chmazky za jménem chbi

Tohle, přijde mi to divný...
# 15.2.2008 19.04
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Pokud je člen Chmazky zároveň členem CHBI / Chmakuzy, tak musí mít znaky obou organizací, tzn. skin jedný, a klan tag druhý.
# 15.2.2008 19.07
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » Bohous

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.