Chmatákov online


Fórum – Kronika–Ufo Útočí

Fórum » Archiv » Kronika-Ufo Útočí

JFK
uživatel
Obrázek
Ve hře: (_._)
SZ Mail ICQ Skype
Naprosté ticho narušovalo jen neustálé bubnování deště o střechu banky a občasné hromobití. Mněl jsem už po šichtě a jen tak tak jsem se poflakoval. Ale pak to přišlo. Jak rána z čistého nebe se začali od mola u nemocnice rojit desítky podivných stvoření, s velkými zeleno-modrými hlavami. Najednou byla všude krev a kusy těl. Všichni obyvatelé chmatákova jenž byly u nemocnice rázem zemřely. Marťani se vydaly k bance. Popadla mne panika. Rychle jsem se otočil a utíkal pryč. Ostatní udělaly to samé, ale pozdě. Kolem tváře se mi mihl kus nějaké hlavy. Zrychlil jsem. Po chvílí jsem již nemohl, a tak jsem se otočil. První Marťan byl jen několik metrů ode mne. Vystřelil po mne z jeho laserového děla. Ale střela se ke mně nedostala. Mezi mnou a Marťanem se zjevila postava v černé kápi. Muž pozvedl hůl a světlo vydávající mne zcela oslepilo. Po chvíli jsem opět spatřil krajinu před sebou. Ale nikdo tam nebil...

Před 10 minutama sem to začal psát, takže to tomu myslím odpovídá.



Naposledy upraveno: 8.1.2008 20.17

# 8.1.2008 20.11
 
  • Jak se vám líbí kronika?
  • GooD4 hlasy, 21 %21 %
  • Dobrá4 hlasy, 21 %21 %
  • Nic Moc5 hlasů, 26 %26 %
  • Blbá6 hlasů, 32 %32 %
  • Celkem 19 odpovědí

Stránky: 1 2

Micro-ice
uživatel
Obrázek
Ve hře: Amiczech
SZ Mail ICQ Skype Web
Já mám z ČJ taky 2 ale vidim tam chyby lol
# 22.1.2008 19.59
JFK
uživatel
Obrázek
Ve hře: (_._)
SZ Mail ICQ Skype

Kernoll:

JFK:edit: a možná to udělám v komixovém provedení.



Promiň ale vyjmenovaný slova?lol



A kde je tady chyba?
# 22.1.2008 20.01
 
kaktusak
uživatel
Ve hře: zhulenejKAKTUS
SZ Mail ICQ
ten zacatek byl jeste vcelku dobry ale ta druha cast tu si udelal za 5 minut ne kdyz ta 1 cast byla za 10??Melo to moc rychly spad?a taky par otazek ke 100%dokonalosti ty mimozemstani mely v tom taliri manual napsany ve stejnem jazyce kterym mluvi hlavni hrdina???myslim si ze za 28 hodin by to nezvladl ani Chuck Noris
# 22.1.2008 20.08
nejsem o nic vic nez zhulakanej skritek drepici u pc ve svem pokoji doufajici ze ho chmatakov zas zacne bavit 3-(
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
U vchodu pod nemocnici stály 2 marťani a už to šily
Takže my jme jediní, kdo tohle přežily?“
ale mě od nich odřízly.“
Vic toho snad hledat nemusím;-)



kaktusaku tka to prrrr!!!! Chuk by to dal za pár minut...:-|xD
# 23.1.2008 7.05
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
JFK
uživatel
Obrázek
Ve hře: (_._)
SZ Mail ICQ Skype
ale to vyjmenovaný slovo v té větě: edit: a možná to udělám v komixovém provedení.
# 23.1.2008 7.07
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
"My" je vyjmenovaný slovo;-)
# 23.1.2008 7.11
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
JFK
uživatel
Obrázek
Ve hře: (_._)
SZ Mail ICQ Skype
Vím že v té kronice je spoustu chyb ale v té větě není jediné vyjmenované slovo!;-)
# 23.1.2008 7.28
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Ajo...to sry. Sme se špatně pochopili. Já myslel povídku a ne tu větu.;-)
# 23.1.2008 7.33
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Kronika-Ufo Útočí

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.