Chmatákov online


Fórum – Kronika–Ufo Útočí

Fórum » Archiv » Kronika-Ufo Útočí

JFK
uživatel
Obrázek
Ve hře: (_._)
SZ Mail ICQ Skype
Naprosté ticho narušovalo jen neustálé bubnování deště o střechu banky a občasné hromobití. Mněl jsem už po šichtě a jen tak tak jsem se poflakoval. Ale pak to přišlo. Jak rána z čistého nebe se začali od mola u nemocnice rojit desítky podivných stvoření, s velkými zeleno-modrými hlavami. Najednou byla všude krev a kusy těl. Všichni obyvatelé chmatákova jenž byly u nemocnice rázem zemřely. Marťani se vydaly k bance. Popadla mne panika. Rychle jsem se otočil a utíkal pryč. Ostatní udělaly to samé, ale pozdě. Kolem tváře se mi mihl kus nějaké hlavy. Zrychlil jsem. Po chvílí jsem již nemohl, a tak jsem se otočil. První Marťan byl jen několik metrů ode mne. Vystřelil po mne z jeho laserového děla. Ale střela se ke mně nedostala. Mezi mnou a Marťanem se zjevila postava v černé kápi. Muž pozvedl hůl a světlo vydávající mne zcela oslepilo. Po chvíli jsem opět spatřil krajinu před sebou. Ale nikdo tam nebil...

Před 10 minutama sem to začal psát, takže to tomu myslím odpovídá.



Naposledy upraveno: 8.1.2008 20.17

# 8.1.2008 20.11
 
  • Jak se vám líbí kronika?
  • GooD4 hlasy, 21 %21 %
  • Dobrá4 hlasy, 21 %21 %
  • Nic Moc5 hlasů, 26 %26 %
  • Blbá6 hlasů, 32 %32 %
  • Celkem 19 odpovědí

Stránky: 1 2

SharkS
uživatel
Obrázek
SZ
No nic moc
# 8.1.2008 20.13
Obrázek
Každý znás má v sobě něco špatného.
Obrázek
Smrt jed'ince je tragédie . Smrt milionu je statistika.
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Kdybys nad tím strávil trochu dýl času a propracoval to, tak by to mohlo být o dost lepší, takhle je to tak průměr…
# 8.1.2008 21.26
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
DJ Miky: Jim jde o to, aby to bylo v kronikách, na nic jiného nehledí...
# 8.1.2008 21.45
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
fausters
uživatel
Ve hře: usamabin vládyn
SZ Web
no mohl bys to nějak ukoncit nebo stim nějak pokračovat třeba jak zjistil jak se to stalo nebo tak něco
# 9.1.2008 17.57
Obrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
XmenT:takže stebou souhlasim ale semnou to nesouvisí ja to dělám pro radost sám sem v jednom topicu řekl že to do kronik nechci.Dělám to pro moji radost a pro ty lidi co chtěli kroniku,přiběh..
mimochodem pracuji na tomas.oxi příběh a je to na spůsob hledání pokladu(lovci pokladů)
# 15.1.2008 21.30
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
!Supreme!
uživatel
Obrázek
Ve hře: Suprreme/Supreme/TheGame
SZ
Ne aspre ty se jen chceš ukázat před ostatníma...A hlavně kůli chmazce
# 15.1.2008 21.35
Obrázek
Obrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
cože?!
a to tě napadlo jako jak?!Neim co zase máš za problém!Proč řikáš co není pravda.Mám zájem o chmazku to jo ale nedělám příběhy kvůli chmazce.Tak laskavě neřikej o mě nic když nic nevíš!Já vim nejlíp proč dělám ty příběhy!A rozhodně to nedělám kvůli chmazce
# 15.1.2008 21.59
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
JFK
uživatel
Obrázek
Ve hře: (_._)
SZ Mail ICQ Skype
...Rychle jsem popadl laserové dělo ležící přede mnou a zběsile jsem se kolem sebe otáčel. Ale jak jsem již řekl, nikde nikdo nebil. V hlavě se mi honily otázky: Kde se tu vzaly ty stvořené, a co byly zač? Kdo byl ten chlápek, co mě zachránil? A proč kurva nikde nikdo není?!
V tu chvíli jsem ale uslyšel zvuk střelby u nemocnice. Ulevilo se mi, že nejsem jediný kdo tenhle masakr přežil. Ale na druhou stranu jestli jim rychle nepomůžu možná to tak brzo bude. Okamžitě jsem se tedy rozeběhl ke špitálu. Doběhl jsem k nemocnici a automaticky svrhl stůl na zem a skočil za něj. U vchodu pod nemocnici stály 2 marťani a už to šily
do mě. Ve chvíli kdy začaly nabíjet jsem vyskočil zpoza stolu a sejmul marťana po pravici. Jeho vnitřnosti dopadly na jeho kolegu a tím ho oslepily. Dobil jsem a zastřelil ho. Za ním zrovna vyšla kulatá žena s dlouhými vlasy do copu. „Zdravím tě, jsem Lara.“ Řekla mi a zamávala jednou z dvojice lesknoucích se pistolí. „Takže mi jme jediní, kdo tohle přežily?“ zeptal jsem se a přitom si vyměnil přežhavený dělo za těžký kulomet ležící u jedné z hromad mrtvol. „Né, když přišly tak skupinka ozbrojenců stačila utéci k rybářství, ale mě od nich odřízly.“ Odpověděla mi. „OK jdu pro ně, připojíš se ke mně?“ zeptal jsem se a zamířil k rybářství. „Jo, jasně.“ řekla Lara a následovala mne.

Zamrkal jsem. Nemohl jsem uvěřit tomu, co vidím. Přede mnou se rozprostíral, kam až jsem dohlédl obrovský létající talíř. Pod masou kovu ležely mrtvoly a zbytky rybářské chaty. Nikde ovšem žádní ufoni, což mně překvapovalo, protože přístup do talíře byl úplně volný. Vstoupil jsem tedy a rozhlédl se. Ale zase nikde nikdo. Vydal jsem se dál, až jsem došel na velitelský můstek. Všude leželi umírající ufoni a vypadalo to, že se dusí. Rozstřílel jsem zbytky a šel ven. Tam už stála Lara se zbytky přeživších občanů.

28 hodin poté naše chmatstvo nalezlo způsob jak použít ufonský talíř.
28 dní poté začala invaze na jiné planety.
28 týdnů poté jsme dobyly první marťanskou planetu.
28 měsíců poté jsme vytlačily marťany z naši galaxie…
# 22.1.2008 13.46
 
iglu5
zablokován
Obrázek
Ve hře: V CH2: Mazlíček, Kozel
SZ Mail ICQ Skype Web
nic moc ale ten druhy je lepsi
# 22.1.2008 13.58
Obrázek
Prodám účet na ofíku za 200,- Kč!!
100 lov, 100 ochoč., 45 meditace, 60 obratka, VIP a jako bonus:
150 000 Chk a bílá sniperka!
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
1.Ten druhej si nepamatuju tka nemůžu posoudit.
2.Je tam docela dost základních pravopiských chyb. (Vyjmenovaná slova a podobně)
3.Příběh docela ujde, ale chtělo by to odpovědi na ty otázky co se hlavní postavě zezačátku honily hlavou.
4.Je tam pár drobnějch chyb v logice akcí hlavního hrdiny. (Doběhl jsem k nemocnici a automaticky svrhl stůl na zem a skočil za něj.) Postrádá logiku přiběhnout někam a scvhhovat se aniž by člověk mohl využít moment překvapení...:-|
5.

28 týdnů poté jsme dobyly první marťanskou planetu.


Nevím v jakým vesmíru se chmatákov nalézá ale pravděpodobnost, že se dvě civilizace na stejné technologické úrovni nalézající se ve stejné galaxii zvládnou nevyhubit navzájem je celkem dost malá...lol

Ty dvě poslední jsou jen rejpy. Je to dobrý.lol;-)
# 22.1.2008 16.21
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Onkuty
uživatel
Obrázek
SZ
Lol je to srandovní jak většina z vás napodobuje styl těch co píší kroniky na webu je to všechno strašně podobné hlavně ty začátky ! :D

Naprosté ticho narušovalo jen neustálé bubnování deště o střechu banky a občasné hromobití --- LOL
# 22.1.2008 16.46
 
JFK
uživatel
Obrázek
Ve hře: (_._)
SZ Mail ICQ Skype
No chcu ještě udělat pokračování o tom magičovy...
takže otázky budou zotpovězenylol
A z ČJ mám 2. tak rosím omluvte chyby...

edit: a možná to udělám v komixovém provedení.
# 22.1.2008 16.49
 
Fumaster
zablokován
Obrázek
SZ ICQ Web
Jak by ti řekl náš profesor jazyka českého:

Neomluvím! Jste totiž darebák!
# 22.1.2008 17.26
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

JFK:edit: a možná to udělám v komixovém provedení.



Promiň ale vyjmenovaný slova?lol
# 22.1.2008 19.22
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
JFK
uživatel
Obrázek
Ve hře: (_._)
SZ Mail ICQ Skype
říkal jsem že mám z ČJ 2.
a žádnou chybu tam nevidím.
?
# 22.1.2008 19.31
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Kronika-Ufo Útočí

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.