Chmatákov online


Fórum – Pár nápadů

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Pár nápadů

Smacker
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smacker, 5m4ck3r
SZ Mail ICQ
1) Obhcodník, který by odkupoval choboty, či jejich kousky, které vypadnou z chobotů, kteří zemřou, protože lovci si moc dobře nedokáží vydělávat, byť mají dřevorubectví a rybaření 100.
2) Chci vyjádření Gizma k návrhu, který se týkal začátečnických ostrovů, a to, že každé povolání by mělo svůj ostrov, kde by se naučilo základům svého řemesla. Ochotně bych mu vypomohl s vymýšlením questů, které by zadávali NPC.
3) Volně rostoucí rudy, či rostliny, za kterých by se kovaly nové věci, či připravovaly lektvary, nebo prášky.
4) Nalezitelné poklady. Admin by někam zakopal poklad, a neřekl by kam, bylo by v něm třeba 500 chk, či něčeho jiného, ale nikdo by o něm nevěděl, zkrátka by jste museli kopat a kopat, dokud by jste jej nenašli.
5) Přidat do chmatákova nějaké neutrální domy, do kterých by se nedalo vlezt, prostě aby jsme měli dojem opravdového města, a do uliček by se přidal černý stín, kam by jsme se mohli schovat.
6) Vykrádání hrobů, aneb jak si vydělat rychle a snadno. Když by jsme přišli na hřibitov, a 2x poklepali na nějký hrob, aměli trochu štěstí, vyndali by jsme z něj kostru, ktrou by odkoupilo muzeum. Výhoda pro ty, co nemají krumpáč. EDIT//K dostání páčidlo, které se dá koupit ve 4. městě.
7) Zvuky města, ve městě by bylo něco jako je v old verzi u rybárny šum vody, tak by ve městě bylo něco podobného, klepání podpadků, troubení aut. Tohle je univerzální, kdyby se vám to líbilo..
8) Více zvířat. CHobotník, a chmatopýr mi prostě nestačí. Co takhle motýli, krysy, a podobné potvory.
Toť je zatím vše, kdyby mě něco napadlo, naeditoju to sem.
EDIT//9) Přidávání HP - S rostoucími skušenostmi by přibývali HP. Řekněme, že za questy, by byly přidávány XPbody. Za nějakých 100 XPbodů navýšení HP o 5 HPbodů. Za quest podle obtížnosti od 5 do 20 XPbodů. EDIT//Toto zvýšení života, je kvůli toho, aby boje byly delší, a záživnější, protože 210 HP je fakt málo, a boj je tím pádem krátky, většinou netrvá ani 20 sekund. Proto chci, aby se životy zvyšovaly. Určitě by hra byla záživnější, a např. lovec by neměl takové problémy s chytáním chobotů, kteří do něj 5x kousnou, a lovec je mrtvý.



Naposledy upraveno: 5.1.2008 12.30

# 4.1.2008 16.13
 

Stránky: 1 2

Smacker
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smacker, 5m4ck3r
SZ Mail ICQ
Jo, ale co mám jiného dělat? Je tam prostě nuda.
# 5.1.2008 11.42
 
Smacker
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smacker, 5m4ck3r
SZ Mail ICQ
Odůvodnění přidáno odůvodnění k 9. bodu
# 5.1.2008 12.30
 
LUS
uživatel
Obrázek
Ve hře: SpideR-X2,Imrer
SZ Mail ICQ Jabber Web
Mě se to líbí..chtěl bych tam skoro všechny až na ty XP.
# 5.1.2008 12.37
Elita je již uzavřená!
Evil
uživatel
Obrázek
SZ
Mě se to též líbí a chtěl bych i ty XP,protože 210 hp je fakt málo.Boje jsou strašně rychlé3-(
# 5.1.2008 12.51
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
jestli chcete XP tak si stahnete L2 nebo WoW ale tohle je chmatákov!
# 5.1.2008 13.08
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Smacker
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smacker, 5m4ck3r
SZ Mail ICQ
Tak vymysli jiný způsob, jak přidávat živty. Podle stáří? těžko... To by pak byl řemda pěkně nabušený... podle skillů? taky ne, si necháš klikače, a máš to za chvíli... Tak vymysli něco jiného...
# 5.1.2008 13.15
 
JaAcker
zablokován
Obrázek
SZ
Aspire t ysi mne opravdu pobavil ze se snažíš nekilit (jako by si to nekdy umnel) xDxDxD ty expy se mi libi a mohly by to byt take jak udelas jeden skil na 100 tka dostanes 5HP
# 5.1.2008 17.05
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Onkuty
uživatel
Obrázek
SZ
Se mi to nechce číst je to moc dlůhe měl si je udělat trochu zvlášť a né jich zbytečně tolik ! stejně sou mezi nima i celkem blbosti zbytečné ! A navíc se na 100% ani jeden z nich do hry nevezme !
# 5.1.2008 17.26
 
łPłett
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype Web
Me se to libý čekejte na GM:-D..Ale Ty XP to asi neprojde ale dobrý..:twisted:
# 5.1.2008 17.33
Jackass The Lost Tapes :P

http://www.youtube.com/cop15
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
mě se líbí hlavně ty xp, neboť každý rpg bez xp je jako šampaňský bez bublinek a aspoň bych měl před sebou nějaký cíl. taky by se to mohlo skombinovat s dalšímy věcmi (kulas od určitého lvlu atd) a taky by se tím více odlišil začátečník od old hráče
# 5.1.2008 19.33
 
Smacker
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smacker, 5m4ck3r
SZ Mail ICQ
Spajx: No právě, kvůli toho, protože si teďka někdo udělá bojovníka, hodí si tam pár tisíc, a nechá si klickera na střelnici, a za 1 hodinu má 100%, a to se mi zdá trošku divné... Teďka su může klidně rovnat začátečník hráči, který to hraje např. 150 hodin.
# 5.1.2008 19.56
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Pár nápadů

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.