Chmatákov online


Fórum – Pár nápadů

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Pár nápadů

Smacker
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smacker, 5m4ck3r
SZ Mail ICQ
1) Obhcodník, který by odkupoval choboty, či jejich kousky, které vypadnou z chobotů, kteří zemřou, protože lovci si moc dobře nedokáží vydělávat, byť mají dřevorubectví a rybaření 100.
2) Chci vyjádření Gizma k návrhu, který se týkal začátečnických ostrovů, a to, že každé povolání by mělo svůj ostrov, kde by se naučilo základům svého řemesla. Ochotně bych mu vypomohl s vymýšlením questů, které by zadávali NPC.
3) Volně rostoucí rudy, či rostliny, za kterých by se kovaly nové věci, či připravovaly lektvary, nebo prášky.
4) Nalezitelné poklady. Admin by někam zakopal poklad, a neřekl by kam, bylo by v něm třeba 500 chk, či něčeho jiného, ale nikdo by o něm nevěděl, zkrátka by jste museli kopat a kopat, dokud by jste jej nenašli.
5) Přidat do chmatákova nějaké neutrální domy, do kterých by se nedalo vlezt, prostě aby jsme měli dojem opravdového města, a do uliček by se přidal černý stín, kam by jsme se mohli schovat.
6) Vykrádání hrobů, aneb jak si vydělat rychle a snadno. Když by jsme přišli na hřibitov, a 2x poklepali na nějký hrob, aměli trochu štěstí, vyndali by jsme z něj kostru, ktrou by odkoupilo muzeum. Výhoda pro ty, co nemají krumpáč. EDIT//K dostání páčidlo, které se dá koupit ve 4. městě.
7) Zvuky města, ve městě by bylo něco jako je v old verzi u rybárny šum vody, tak by ve městě bylo něco podobného, klepání podpadků, troubení aut. Tohle je univerzální, kdyby se vám to líbilo..
8) Více zvířat. CHobotník, a chmatopýr mi prostě nestačí. Co takhle motýli, krysy, a podobné potvory.
Toť je zatím vše, kdyby mě něco napadlo, naeditoju to sem.
EDIT//9) Přidávání HP - S rostoucími skušenostmi by přibývali HP. Řekněme, že za questy, by byly přidávány XPbody. Za nějakých 100 XPbodů navýšení HP o 5 HPbodů. Za quest podle obtížnosti od 5 do 20 XPbodů. EDIT//Toto zvýšení života, je kvůli toho, aby boje byly delší, a záživnější, protože 210 HP je fakt málo, a boj je tím pádem krátky, většinou netrvá ani 20 sekund. Proto chci, aby se životy zvyšovaly. Určitě by hra byla záživnější, a např. lovec by neměl takové problémy s chytáním chobotů, kteří do něj 5x kousnou, a lovec je mrtvý.



Naposledy upraveno: 5.1.2008 12.30

# 4.1.2008 16.13
 

Stránky: 1 2

Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
K tý šestce: Pobuda + řemďa = řemďa by páčidlem otevřel hrob a pobuda by obral kostru :)
# 4.1.2008 16.17
 
Berny
zablokován
Obrázek
SZ Mail ICQ
Na hodneci postupne sem moc linej tak to napisu takhle - Good
# 4.1.2008 16.22
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[
Smacker
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smacker, 5m4ck3r
SZ Mail ICQ
co na to říkáte?
# 4.1.2008 19.56
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
jj supr nej jsou ti choboti,XP a ty hroby :D
# 4.1.2008 20.01
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
JFK
uživatel
Obrázek
Ve hře: (_._)
SZ Mail ICQ Skype
GooD hlavne to poslední i kdyby se nedalo vse lovit.
# 4.1.2008 20.01
 
Smacker
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smacker, 5m4ck3r
SZ Mail ICQ
Byl bych rád, kdyby se zrealizovalo :2,8,9
# 4.1.2008 20.22
 
realias
uživatel
Obrázek
Ve hře: Plánuju začít...
SZ Mail ICQ
Mne te zamlouvají ty XP body to je pěkné!!! Zbytek mi připada jako zbytečnosti!!;-)
# 4.1.2008 20.26
Retro
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dlouho sem nehrál(Nechci)
SZ ICQ
jj libi se mi to;-)
# 4.1.2008 21.05
Obrázek
crawler
zablokován
Obrázek
Ve hře: f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D.
SZ ICQ Jabber
Jj, ty XP se mi taky líbí asi nejvíc..:-)
# 4.1.2008 21.15
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Smacker
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smacker, 5m4ck3r
SZ Mail ICQ
Ten prodej chobotl, tam je pro to, že lovec, se živí lovem zvířat, a když už všichni mají plno chobotů, tak co s tím bude dělat? prodá to obchodníkovi....
# 4.1.2008 21.40
 
crawler
zablokován
Obrázek
Ve hře: f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D.
SZ ICQ Jabber
Taky dobrý mno...:)
# 4.1.2008 22.16
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
nn EXPY ne..to by se musel predelat celej system chmatu..a kdyby v chmatu byli EXPY tak by to nebyl chmat..takze ne..chmat je dobrej tak jak je v testu..jen se vychyta par chybek a je to OK..:-)
# 4.1.2008 22.40
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Smacker: Jestli vyjde ta ekonomika vehře, tak bude komu prodávat. :)
# 4.1.2008 23.01
 
Smacker
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smacker, 5m4ck3r
SZ Mail ICQ
:-) no to teda doufám.... a už aby se do testu přidali chobotníci a chmatopýři, protože tam je strašná nuda, a jenom zabíjet se mi nechce :-(
# 5.1.2008 10.52
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
smackere tak nezabijej :D
jako ja ja kompletne se snazim nekillit
# 5.1.2008 11.02
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Pár nápadů

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.