Chmatákov online


Fórum – Nové upravy

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Nové upravy [zamknuto]

Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
čaf, nahodil jsem killing mode proto abych si vyzkoušel pár dalších blbostí co mužu měnit...

pixee chtěl abych vám to napsal předem a neupravoval nic než si to odhlasujete :D tak fajn...

co hodlám změnit je tedy pár shopů, zbraně blízko 4tého, dát z shopu v podstatě pryč nepoužitelné věci jako je šek a ochucovadlo apod.. z VIP věcí mi jde do obchodu dát jen jedna, a to bílá lama (kdo byl ve hře viděl)...

a ta hlavní věc co chci změnit je tato, věčně tu řešíme nevyrovnanost zbraní, když už se to dalo tak jste zase začali používat jen white a roták jako top zbraně... můj návrh je: zrušit perlu, místo perly bych dal do Q například brouka, nebo rovnou svitek (taky hodlám změnit to co mužou tito lidé brát takže mužu udělat více questů jako např, doneseš mu žlutou rybu dostaneš lék a podobné věci pro ty méně bohatší)

nabízí se otázka co bude s výrobou a co budou mít teda dlouhodobý hráči krom levelu...

takže co by se dalo dělat je: 1)bud zruším perlu, všechny lepší zbraně budou řekněme za 2k a mít stejné dps, takže je jedno co si vemete je to jen o vkusu :D
a za 2)zruším perlu ale budu ji dávat do Q, takže ti "lepší" hráči budou mít aspon malej bonus na zbrani, problem je ten že když někomu vyjde bon 10, bude neporazitelný a bon mu vydrží navždy, kvuli opravování

nebudu přidávat anketu bo někteří hlasují ani neví proč, chci aby jste sem napsali co si o tom myslíte a co by jste udělali být na mém místě :D
# 2.8.2015 17.50
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 64 %     Hlasovalo: 14

Stránky: 1 2 3

Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
jo a ještě jsem nepsal k té bílé lamě, dal bych ji tam jako free VIP :D bude to důkaz bohatsví když bude stát řekněme pul až jeden mega... nedávala by se do Q, jen by se dala koupit... :D
# 2.8.2015 17.53
gladius123
uživatel
Obrázek
Ve hře: rikitan,riki banka
SZ
Jj ja nevim ale bral bych ze by se perla zrusila proste aby vsechny zbrane meli stejne dps a budou stat 2k ale jsem zatim jediny tak nwm:-)
# 2.8.2015 18.03
 
pan black
uživatel
SZ
Jsem pro variantu 2, každý chce být lepší, něž ten druhý.
# 2.8.2015 18.07
 
gladius123
uživatel
Obrázek
Ve hře: rikitan,riki banka
SZ
Taky se mi zda tak menim nazor na variantu B
# 2.8.2015 18.40
 
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Jednička je fakt ulítlá, ale vyřešil by to navždy problém s problémy, co se týče nevyrovnanosti zbraní. Mystik 4ever xD
# 2.8.2015 19.19
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Rozhodně souhlasím s tím aby se do obchodu místo ochucovadla dal modrý nevip chobot. (17500 Chmatákovských korun)
Ale s perlou nemůžu víc než souhlasit protože ta hra je jen o odlogovaní s bonusama, zrušit

+ ty questy jsou taky strašně dobrá věc, pokud by se dalo upravit aby např. Heřman v baru (postava co má jen otazník) , nebo ta postava vedle nemocnice v chobotově mohla taky od hráčů brát věci to by bylo super. Bylo by využití např. toho slizu co padá.. ze slize.



Naposledy upraveno: 2.8.2015 22.56

# 2.8.2015 22.31
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
Ouneel
uživatel
Obrázek
Ve hře: E la TrabanTo
SZ Skype
Škoda že nejdou zrušit kritiky, ty dojebaly killing :D (nebo to jde? xD)
Jinak souhlasim s perlama, pač by byl mystik opět OP(kdyby nebyli xD) a mě to laguje xD
ta bila lama je dobra napad:) jenom jak psal bio, no jo, kde je a kam se poděl modry chobotnik? :D To mi chceš řict že když by byla varianta A, tak by bylo wipe? Nebo by se jen smazali bonusy ze všeho, neboli celkově všechny zbraně? chk? dík za odpověď, cs
# 2.8.2015 22.46
Obrázek
sakra.. zrovna jsem chtěl xD
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
když to projde pomažu bony, když to nepujde tak zbraně no co už :D jak kritiky dojebaly killing? dps je stejné jako s amuletem na přesku :D¨

modrej chobot do shopu nechce :( asi se bojí

a questy jsem zkoušel, změnit nejde bohužel, packet na quest je i v klientu a ten změnit neumím :( jde jen změnit to že za srdce nedostanete perlu ale třeba brouka, nebo malej pytel s penězma (kdyby se zvedl cd na respawn) a já nevím co :D
# 2.8.2015 23.25
Lioness
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lioness,Emveey,Čtyrka
SZ Skype
Ako to chceš zrušiť ten shop s ochočovaním atd.Či ho len posunieš? lebo ak ho zrušíš nebude šanca so skill ochočka ;-)
A v tých bonoch som za variantu 2 ale dávali by sa té bony málokedy do q a v malom množstve :-)
A čo sa týka toho dmg dat potom to isté aj na lovca nech má rovnaké dmg :-)
# 3.8.2015 7.53
V dnešnéj dobe si ta ludia cenia,podla toho,kolko majú z teba úžitku.
Starej Monty
uživatel
Obrázek
Ve hře: SkaterBoy
SZ Skype
Pokud se zruší bony. Budeš muset zrušit větší kapacitu many. Pač když se zruší bony, tak mystik bude mít výhodu toho, že má mut (více hp). A to by se vykompenzovalo tím, že by musel tahnout v invu par flašek s manou, takže nepobere tolik léků.
Bejvalo to tak dřív bylo 150many nikdo si nestěžoval a mystici váleli.
# 3.8.2015 9.13
Uvnitř každého z nás je světlo
Nikdy není skryté, jen ho musíš zažehnout
Je to jediná věc, které musíš věřit
Je to jako diamant, stačí ji najít
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
mystik má s mutem dvakrát víc hp, dostane dvakrát menší dps :D jednoduché...

liones: lovec je samozřejmost, a o shopu s ochočováním se nikdo nebavil :D prut s mrkvevou je použitelnej, šek a ochucovadlo ne :D
# 3.8.2015 10.40
Lioness
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lioness,Emveey,Čtyrka
SZ Skype
j zle som čítala sry :D
bola by aj možnosť toho ochucovadla využitia inak aby to dávalo niaky bonus napríklad na čiapku by sa to niakim spôsobom dalo a keby tú čiapku mám potom na hlave a zasiahnú ma bralo by to napríklad o niake dmg menéj a mohlo by to napríklad fungovať len na remdu (kedže remda má 200 hp a mohla by to byť len jednorázovka kým nás nezabijú) :D
# 3.8.2015 11.36
V dnešnéj dobe si ta ludia cenia,podla toho,kolko majú z teba úžitku.
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
to by bylo pěkné ale nejsem kapr fíld
# 3.8.2015 13.17
Lioness
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lioness,Emveey,Čtyrka
SZ Skype
Alebo je možnosť aj pridať ostrov do hry? dalo by sa to? :D či už ku klanu alebo povoliť pre všetkých? :D
Alebo té "postavi" čo nič nepradávajú niak využiť v hre :D
# 3.8.2015 13.35
V dnešnéj dobe si ta ludia cenia,podla toho,kolko majú z teba úžitku.
lubosek
uživatel
SZ
Ostrov do hry bez zdrojaku nepridas. Pristupy na ostrovy se nastavit daj.
# 3.8.2015 14.05
jsem pixee

Stránky: 1 2 3

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Nové upravy [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.