Chmatákov online


Fórum – Nové upravy

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Nové upravy [zamknuto]

Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
čaf, nahodil jsem killing mode proto abych si vyzkoušel pár dalších blbostí co mužu měnit...

pixee chtěl abych vám to napsal předem a neupravoval nic než si to odhlasujete :D tak fajn...

co hodlám změnit je tedy pár shopů, zbraně blízko 4tého, dát z shopu v podstatě pryč nepoužitelné věci jako je šek a ochucovadlo apod.. z VIP věcí mi jde do obchodu dát jen jedna, a to bílá lama (kdo byl ve hře viděl)...

a ta hlavní věc co chci změnit je tato, věčně tu řešíme nevyrovnanost zbraní, když už se to dalo tak jste zase začali používat jen white a roták jako top zbraně... můj návrh je: zrušit perlu, místo perly bych dal do Q například brouka, nebo rovnou svitek (taky hodlám změnit to co mužou tito lidé brát takže mužu udělat více questů jako např, doneseš mu žlutou rybu dostaneš lék a podobné věci pro ty méně bohatší)

nabízí se otázka co bude s výrobou a co budou mít teda dlouhodobý hráči krom levelu...

takže co by se dalo dělat je: 1)bud zruším perlu, všechny lepší zbraně budou řekněme za 2k a mít stejné dps, takže je jedno co si vemete je to jen o vkusu :D
a za 2)zruším perlu ale budu ji dávat do Q, takže ti "lepší" hráči budou mít aspon malej bonus na zbrani, problem je ten že když někomu vyjde bon 10, bude neporazitelný a bon mu vydrží navždy, kvuli opravování

nebudu přidávat anketu bo někteří hlasují ani neví proč, chci aby jste sem napsali co si o tom myslíte a co by jste udělali být na mém místě :D
# 2.8.2015 17.50
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 64 %     Hlasovalo: 14

Stránky: 1 2 3

Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

Lioness:...keby tú čiapku mám potom na hlave a zasiahnú ma bralo by to napríklad o niake dmg menéj..

To už je ve hře hrozně dlouho, každá pokrývka hlavy funguje jako štít. Jakmile ji sundáš a nasadíš, tak vedle skinu v rámečku se objeví číslo (pokud to tedy ještě jde..)
# 3.8.2015 16.01
 
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
santea: jo to jsem koukal no že to dělá takovej efekt :D ale dmg to nijak nesnižuje (nebo to nejde poznat), jediné co snižuje dmg je vlastně ta vzdálenost :D
# 3.8.2015 16.49
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
A co obchod s korunkou, ten by si ty nějak mohl opravit nebo to může zas jen Gizmo?
# 3.8.2015 18.31
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
na to je potřeba gizmo :D
# 3.8.2015 18.58
Lioness
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lioness,Emveey,Čtyrka
SZ Skype
A ten ostrov aspoň pre te klany by teda nešlo??
# 3.8.2015 21.28
V dnešnéj dobe si ta ludia cenia,podla toho,kolko majú z teba úžitku.
Ouneel
uživatel
Obrázek
Ve hře: E la TrabanTo
SZ Skype
Proč by to nemělo jit? :D
# 3.8.2015 21.48
Obrázek
sakra.. zrovna jsem chtěl xD
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ

pan black:Jsem pro variantu 2, každý chce být lepší, něž ten druhý.

# 3.8.2015 21.49
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

Fredy_Guvnoš:santea: jo to jsem koukal no že to dělá takovej efekt :D ale dmg to nijak nesnižuje (nebo to nejde poznat), jediné co snižuje dmg je vlastně ta vzdálenost :D

Aha..no, je možný, že v průběhu těch let už to ztratilo svoji funkci :-) Ale fungovalo to, donedávna tuším ještě i ten klobouk z pejra šel..

Lioness: ostrovy se daly kupovat, ale už je to dávno a časem se to zrušilo...
# 4.8.2015 12.42
 
Lioness
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lioness,Emveey,Čtyrka
SZ Skype
áno viem ostrovy sa dali kupovať a potom ich zrušili kôli tomu že sa tam dá "bugnúť" v tomto si tiež myslím že by problém by nemal byť kedže už taký hráči majú po banoch :D a ak nie tak sa pridajú další :D
A té čiapky pokial viem funguje tak len takzvaná prilba ktorá chráni :D
# 5.8.2015 8.08
V dnešnéj dobe si ta ludia cenia,podla toho,kolko majú z teba úžitku.
gladius123
uživatel
Obrázek
Ve hře: rikitan,riki banka
SZ
To by bylo dobre pridat ostrovy
# 5.8.2015 10.33
 
Ouneel
uživatel
Obrázek
Ve hře: E la TrabanTo
SZ Skype
Ostrovy už jsou, ale lepší by bylo nějakym zpusobem zavest přistupy/možnost koupit ostrov pro klan :D
# 5.8.2015 11.59
Obrázek
sakra.. zrovna jsem chtěl xD
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
ostrovy se snažil rozjet každej server co běžel :D je to nepoužitelné... i kdyby ty truhly byly nevykradnutelné tak stejně... zbytečné místo :D

santeo: ten klobouk proti bleskum furt funguje :D vykryje blesk a zničí se... a ty čepky teda ještě vyzkouším, napadlo mě že možná bych to mohl i vylepšit jestli to bude fungovat, jakože vojenská helma vykryje hrozně moc dmg :D nebo že vip čepice budou vykrývat brutální dmg aby mělo smysl je nosit (a tím by byla i šance někoho o to vipko podělat :D)
# 5.8.2015 13.36
Lioness
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lioness,Emveey,Čtyrka
SZ Skype

Fredy_Guvnoš:ostrovy se snažil rozjet každej server co běžel :D je to nepoužitelné... i kdyby ty truhly byly nevykradnutelné tak stejně... zbytečné místo :D


Fredy v hre je xxx chk myslím že keby sa dali té ostrovi kúpiť aspon napríklad za 100k + 150k klanovka = 250k :D a teraz majú len klan takto by mali možnosť k tomu dokúpiť aj ostrov takže ja som určite za pridanie ostrovo do hry :D a podla mna by sa nás našlo viac :D
# 5.8.2015 13.40
V dnešnéj dobe si ta ludia cenia,podla toho,kolko majú z teba úžitku.
lubosek
uživatel
SZ
Pochop, ze ostrovy ve hre uz jsou a ze jsou uplne k nicemu.
# 5.8.2015 16.20
jsem pixee
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

Fredy_Guvnoš:vojenská helma vykryje hrozně moc dmg

Měly by být dvě, žlutá a zelená a obě by měly fungovat..

Lioness, ty ostrovy jsou trochu problém. Daly se kupovat jak za real peníze, tak za chk, ale jakmile tam hráči dostali přístup, tak tam jen afkovali...Proto se to zrušilo.

A jak píše Fredy, snažil se je rozjet každej server, ale nikdy se to nepovedlo. Byly v provozu před několika lety a i když je klíč k ostrovům pořád ve hře, od té doby (kromě bugerů) tam nikdo nebyl..
# 5.8.2015 16.25
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Nové upravy [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.