Chmatákov online


Fórum – TroubleGang Společenství

Fórum » Diskuse o Chmatákově » TroubleGang Společenství

Montik_obnova2
uživatel
SZ
Takže dnem 18.9. zákládám toto společenství i tady na Chmatákově (někdo ví o co jde, byl tu ten klan i předtím). Na první pohled, to může vypadat jakože jsme náký týpci co si hrajou na gangstery z USA, ale mýlíte se. Je to o uplně něčem jiném, jsme jen parta kámošu co stejně smýšlí a chce něco dokázat (mimo Chmatákov).
A tady chceme vystupovat elegantně a se stylem né jak ostatní klany krom Havany.

Zde jsem založil společenství, budeme společenství kámošu, bude i klan, ale i kdyby se klanovka ztratila jde tu o kamarádství, rodinu, loajalitu a respekt, která zůstane.

Vůdce: Montlk

Členové společenství:
Kolumbus
Bukis
Momomean
Lioness




Přátelské klany:


Nepřátelské klany:(bere se na které jsme přímo vysazení)
CH.B.I.

Poznávací znamení: DC Čepka a klan

Jelikož chci aby klan měl nějakou prestiž a styl, nikoliv jako většina klanů tady. Tak jsem sepsal kodex podle kterého se musí každý člen řidit.

KODEX TROUBLEGANGU NA CHO:

1. Všichni kteří přistupují ke společenství musí vědět, že:
1. Můžou zbotahnout,
2. můžou se dostat do NP
3. můžou i zemřít.
Toto společenství, je pro všechny co si dou za svým i když jim život dáva facky. Může se stát, že někdo bude říkat, že jsme trapní. Ale bud‘ jsou to jen pochybovači a nebo nepochopili koncept TroubleGangu, nikomu nic nevnucujeme, chápeme cizí názory.
2. Vůdci Skupin: Jste zodpovědní za zákonné/finanční odměny a závazky členům skupiny; smlouvou, nebo spíše závazkem musí být vaše jediné slovo.
3. Zrádce ve skupině je zrádce celé skupiny. Zrádci jsou považování za nákazu; dříve či později se mohou nakazit i další členové.
4. Vůdce skupiny a dav by si měl vybrat svého diplomata, a měli by zapracovat v určitých způsobech na urovnání sporů. V jednotě je síla.
5. Snažte se vyvarovat sprosté mluvě ,občas to samozřejmě nejde, ale snažte se udržet, klan má mít nějakou úroven‘.
6. Donášeči (bonzáci) tady nemají co dělat. .
7. Rozeznejte svůj cíl, toho kdo je skutečným nepřítelem.
8. Řemeslníci a nevinní chmatáci nejsou ani tím sebemenším cílem a měli by být proto ušetřeni. (Výjímka je, když jsou z nepřátelského klanu, nebo pokud někdo z TG nemá přesnost a chce skillit).
9. Respektuje naše Sestry. Respektuje naše Bratry.
10. Stojíme spolu vždy, Bratr za Bratra. Nepřítel Tvého přítele je Tvůj nepřítel. (zde záleží na domluvě celého TG)
11. Je to společenství, které zůstane i po rozpadnu klanu. Klanová listina na to nemá vliv.
12. Pomáháme si, jsme tým, nejedeme jen pro svůj profit, ale pro celý tým, v jednotě je síla.
13. Noobové co zabloudí náhodou do 4. nejsou pro nás terčem, musíme je nasměrovat k lhotce a né je killit, každý jednou začínal.
14. Od dob zrádce Leeho a Kebraka, kteří si jednou otevřeil hubu na špacír je "funkce býti zrádcem" některými lidmi i přípustná. Právě proto nepřipouštět.

Kodex se může časem rozšiřovat o nějaké pravidla vůdcem.

INFO O NÁBORU:
Do klanu beru každýho slušnýho člověka co chce něco dokázat a je v pohodě komunikativní, nezajímaj mě skilly, nezajíma mě jak dlouho hrajete. Zajíma mě jaký ste, je to klan o kamaradství.

Přihlášku se stručnými informacemi o Vás pište sem.
(Ty co znám stačí jen něco napsat a naberu Vás)

TG OR NUTIN!
Přípravte se brzo na revoluci v klanech.



Naposledy upraveno: 27.9.2014 20.02

# 18.9.2014 21.29
 

Stránky: 1 2 3

Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Ne. Opravdu si všechny klany rovny nejsou, Ježku.
Vypustil jsi blábol a pak celý zbytek tvého příspěvku je blábol s některými dost závažnými chybami, ale to je věc druhá.

Dovol abych ti to vysvetlil.
Chsro se rozpadne a Montíkuv klan tu bude ještě dlouho potom (pokud Montik nedostane ban :-D) a jsem zvědavý kam se přisereš pak. Neodpovidej a jdi si do svého klanu. Tady nikoho nezajímáš.
# 19.9.2014 15.31
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
Honzan
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ab31ch
SZ Skype
Zdarec montíku, máš tam ještě místo? :D
acc: chlebavbote
# 19.9.2014 19.51
 
Pixee_obnova3
uživatel
SZ

Fabos121:Ale prece mas pak cas od 21:00 do 4, tak musis proste hrat!:D



Přišel jsem cca v 22:00 :D, než jsem si udělal chálku, dal sprchu a věci kolem tak bylo 23:00 :D příště se napravim a budu tu od těch 23:00 do tak cca 2:00, vyspim se 2 hoďky a půjdu do práce :D.
Nechceš si vzít pod sebe to Chsro? xD
# 19.9.2014 20.37
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Tak se pro příště polepši! :D:D .. Hej nevím, stačí mi, jak mi furt někdo píše, že chce měnit skin, že přešel z toho klanu do toho apod :D:D ..



právě.. mě to taky neba :D // pix
# 19.9.2014 21.04
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Sizlak
uživatel
SZ
Měl bych zájem do klanu Jméno MoE skilly: 100 přeska 100 odolka 100 přesnost
# 19.9.2014 22.30
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Honžán: Pro Tebe mám místo vždy ty jeden š*line :DDDD Beru tě, ale dodržuj kodex.

Sizlak: Nevím, neznám Tě, zatím si mě nějak extra nepřesvědčil, uvidíme časem, zkusím to pak probrat s členama.

Pixee: TG byl i před WIPE i ted jsem ho plánoval založit dlouho, ale není moc čas.

J3w_Empty: Co co s Havanou, Havana pořád je. Bude to defakto druhá skupina TG, každej budeme velet svý jednotce, čili povinosti vůdce nebudou padat jen na 1 hlavu. Ale defakto sme pořád jeden klan, stojíme spolu proti ostatním. :) Teda jestli souhlasíš a nedělá ti to problém.

Jinak nemám ted' moc čas ani náladu na hru.
# 20.9.2014 15.42
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Ale určitěě
# 20.9.2014 17.31
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Klan je založen díky Fredymu a Blekovi za přispění na klanovku.

Takže kdo chce klan ve hře at' mi napíše na skype: martas6026 a nebo sem a ja se pokusím dojít do hry.

TG OR NUTIN beybeee zdareeeeeeeeeeeeeeec
# 22.9.2014 4.43
 
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Ok lidičky.
Skype založen. Teď je potřebuji, aby jste si mě přidali do přátel a jako první větu mi napište nick pod kterým jste v TG. Díky.

Jméno skypesu je Monomenages
# 22.9.2014 20.01
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Připsány nové pravidla do kodexu:

14. Od dob zrádce Leeho a Kebraka, kteří si jednou otevřeil hubu na špacír je "funkce býti zrádcem" některými lidmi i přípustná. Právě proto nepřipouštět.

A jeden nejmenovaný GM na nás ve hře nasadil svoje lidi, takže tímto ho chci pozdravit a říct, že sou hodně nenápadní.

Jo a TG statně odolává náporu kurira a luboska1
# 23.9.2014 21.35
 
Doon Krusoe
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehrajem
SZ
8. Řemeslníci a nevinní chmatáci nejsou ani tím sebemenším cílem a měli by být proto ušetřeni. (Výjímka je, když jsou z nepřátelského klanu, nebo pokud někdo z TG nemá přesnost a chce skillit).

13. Noobové co zabloudí náhodou do 4. nejsou pro nás terčem, musíme je nasměrovat k lhotce a né je killit, každý jednou začínal.

Nedodržavate to,ako som si všimol.. ;-)

BTWé: Pokial si myslíte,že mna nejaký nemenovaný GM najmol (moj acc remes.) tak to není pravda..a to čo ste včera robíly vo 4-tke není normálne..mohli by ste sa skrotit,,.s pozdravom Remes, ČAU
# 24.9.2014 13.09
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Doon Krusoe:
8. Řemeslníci a nevinní chmatáci nejsou ani tím sebemenším cílem a měli by být proto ušetřeni. (Výjímka je, když jsou z nepřátelského klanu, nebo pokud někdo z TG nemá přesnost a chce skillit).

Já 100% přesnost nemám, nemužu tam sedet každý den 10h :P K 13té pravidlu se nevyjadřuju, prolíná se s 8mým.

A k tomu BTW: Beres vše moc važně xDDDDD
# 24.9.2014 13.24
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
jo remes děláš pro něj mám dukazy
# 24.9.2014 13.46
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
I když to napsal Monti a jeho pravidel si cením, xD
proč je tam zrovna takové?
Není to jedno koho si kilim když to není člen TG nebo Havany nebo s ním nemam něco vyřízeno?

Btw. Havana mě začíná srát víc a víc.
Včera jsem kvůli nim přišel o bazuku -_- Dlužíte mi bazku kluci nebo chk či blesky. Nebylo to poprvé co jste mě zabili,
i když jsem vám desetkrát psal, že jsem člen TG.
# 24.9.2014 15.54
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Az te ve hre potkam, dam ti nahradu 900chk.
# 24.9.2014 16.19
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Diskuse o Chmatákově » TroubleGang Společenství

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.