Chmatákov online


Fórum – TroubleGang Společenství

Fórum » Diskuse o Chmatákově » TroubleGang Společenství

Montik_obnova2
uživatel
SZ
Takže dnem 18.9. zákládám toto společenství i tady na Chmatákově (někdo ví o co jde, byl tu ten klan i předtím). Na první pohled, to může vypadat jakože jsme náký týpci co si hrajou na gangstery z USA, ale mýlíte se. Je to o uplně něčem jiném, jsme jen parta kámošu co stejně smýšlí a chce něco dokázat (mimo Chmatákov).
A tady chceme vystupovat elegantně a se stylem né jak ostatní klany krom Havany.

Zde jsem založil společenství, budeme společenství kámošu, bude i klan, ale i kdyby se klanovka ztratila jde tu o kamarádství, rodinu, loajalitu a respekt, která zůstane.

Vůdce: Montlk

Členové společenství:
Kolumbus
Bukis
Momomean
Lioness




Přátelské klany:


Nepřátelské klany:(bere se na které jsme přímo vysazení)
CH.B.I.

Poznávací znamení: DC Čepka a klan

Jelikož chci aby klan měl nějakou prestiž a styl, nikoliv jako většina klanů tady. Tak jsem sepsal kodex podle kterého se musí každý člen řidit.

KODEX TROUBLEGANGU NA CHO:

1. Všichni kteří přistupují ke společenství musí vědět, že:
1. Můžou zbotahnout,
2. můžou se dostat do NP
3. můžou i zemřít.
Toto společenství, je pro všechny co si dou za svým i když jim život dáva facky. Může se stát, že někdo bude říkat, že jsme trapní. Ale bud‘ jsou to jen pochybovači a nebo nepochopili koncept TroubleGangu, nikomu nic nevnucujeme, chápeme cizí názory.
2. Vůdci Skupin: Jste zodpovědní za zákonné/finanční odměny a závazky členům skupiny; smlouvou, nebo spíše závazkem musí být vaše jediné slovo.
3. Zrádce ve skupině je zrádce celé skupiny. Zrádci jsou považování za nákazu; dříve či později se mohou nakazit i další členové.
4. Vůdce skupiny a dav by si měl vybrat svého diplomata, a měli by zapracovat v určitých způsobech na urovnání sporů. V jednotě je síla.
5. Snažte se vyvarovat sprosté mluvě ,občas to samozřejmě nejde, ale snažte se udržet, klan má mít nějakou úroven‘.
6. Donášeči (bonzáci) tady nemají co dělat. .
7. Rozeznejte svůj cíl, toho kdo je skutečným nepřítelem.
8. Řemeslníci a nevinní chmatáci nejsou ani tím sebemenším cílem a měli by být proto ušetřeni. (Výjímka je, když jsou z nepřátelského klanu, nebo pokud někdo z TG nemá přesnost a chce skillit).
9. Respektuje naše Sestry. Respektuje naše Bratry.
10. Stojíme spolu vždy, Bratr za Bratra. Nepřítel Tvého přítele je Tvůj nepřítel. (zde záleží na domluvě celého TG)
11. Je to společenství, které zůstane i po rozpadnu klanu. Klanová listina na to nemá vliv.
12. Pomáháme si, jsme tým, nejedeme jen pro svůj profit, ale pro celý tým, v jednotě je síla.
13. Noobové co zabloudí náhodou do 4. nejsou pro nás terčem, musíme je nasměrovat k lhotce a né je killit, každý jednou začínal.
14. Od dob zrádce Leeho a Kebraka, kteří si jednou otevřeil hubu na špacír je "funkce býti zrádcem" některými lidmi i přípustná. Právě proto nepřipouštět.

Kodex se může časem rozšiřovat o nějaké pravidla vůdcem.

INFO O NÁBORU:
Do klanu beru každýho slušnýho člověka co chce něco dokázat a je v pohodě komunikativní, nezajímaj mě skilly, nezajíma mě jak dlouho hrajete. Zajíma mě jaký ste, je to klan o kamaradství.

Přihlášku se stručnými informacemi o Vás pište sem.
(Ty co znám stačí jen něco napsat a naberu Vás)

TG OR NUTIN!
Přípravte se brzo na revoluci v klanech.



Naposledy upraveno: 27.9.2014 20.02

# 18.9.2014 21.29
 

Stránky: 1 2 3

Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Ahoj.
Tvůj klan mě velice zaujal a připadá mi to jako slušní, spravedlivý a férový klan založený na důvěře a porozumění a proto bych se k vám velice rád přidal.

Jsem sice členem klanu Ch.s.r.o, ale toto společenství mi nevyhovuje.
Jsem komunikativní, společenský a slušný člověk, který ví co chce.
Na Jabku jsem hrál pod nickem BiJay. Většinu lidí, co jsem oslovil, za tento nick mě znají nebo o mně alespoň slyšeli. I s Kolumbusem jsme vycházeli dobře, alespoň si to myslím.

Předem bych chtěl ale upozornit, že studuji první ročník střední školy, takže nebudu mít čas vysedávat za pc několik hodiny denně, ale vynasnažím se vám ve všech ohledech nabídnou jakoukoli mojí pomoc.
# 18.9.2014 21.39
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Beru Tě, Tebe znám seš v pohodě :) Ano jsme klan co chce mít na serveru nákou úroven' a né na sebe nadavat jak ostatní.

Jinak: Nemáme barvu, nemáme sponzory, sponzorujeme se mezi sebou, jsme tým.

Momomean tímto si se stal členem Společenství Troublegang. Co se týče klanu ve hře tak ho dostaneš hned jak ho založím, mám polovinu peněz na klanovku. A klanovka bude zachvili koupená.

A k tý aktivitě: Je nám jedno kdo je jak aktivní, je to každýho věc, sme kámoši a jsme si benevolentní, přizpůsobíme se a jeden držíme druhýho když je dole, at' už ve hře nebo v realu.

Jedině kde čekám aktivitu (ale toleruju i když někdo nepříjde). Kdyby byl třeba naký velký Q kde by mezi sebou klany zápasili.

Vítej u nás :) PS: Jaký máš nick ve hře?
# 18.9.2014 21.45
 
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Díky moc :D
Ve hře jsem jako mystik pod nickem Monomin.
# 18.9.2014 22.12
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Takto kedysi vypadali všetky klany na CH :-) bohužial to časom nejako pominulo...
Fandím vám!:-D
# 18.9.2014 22.33
 
Doon Krusoe
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehrajem
SZ
WTF?! :D

Omg Montíku ja sa z teba poser*m xD,to všetko sú iba blabory, pochop toto není REAL LIFE,založ si nejaký klan KAMARATY a možte spolu kecat,a neviem čo ešte,..
že vy kilit nebude remdy,tak to chcem vydiet,ked už som uvidel meno "Kolumbus" už my išlo do smiechu..že on nebude kilít remdy omg prebudte sa prosím vás..

1. Všichni kteří přistupují ke společenství musí vědět, že:
1. Můžou zbotahnout,
2. můžou se dostat do NP
3. můžou i zemřít.


BTW: TAK TOTO NE lol
# 19.9.2014 10.12
 
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Za to Chsro jou ti uplně nejvíc borci.
V Chsro nevidím žádný potenciál a ani smysl.
Uplně obyčejný klan jako každý s tím, že členové skoro nehrají a vůdce klanu pracuje a nemá čas.
Prostě boží klan.
# 19.9.2014 10.37
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Doon Krusou: Říká ti něco Role-Playing? Asi ne jak vidím...

Tvl dnešní děcka to je fakt hrůza. Pořádně to v životě nehrálo dračí doupě a všude to remcá. Radši si jdi zahrát Farmville na svém ajfounu.
# 19.9.2014 10.41
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
moc hezký klan, abych řekl pravdu, lehce se mi zvedl pindour když jsem to četl...

moc mi to připomíná muj klan Fredýho kuřiče, máme skoro stejné pravidla (každý Fredýho kuřič je majetkem Fredýho, jestli že neuděláš co chce, např nepošleš mu video jak kadíš, muže tě zabít, nechat zabanovat, vykrást ti učet, prdnout ti na hlavu když spíš nebo prostě a jednoduše, dát tvoji mamě pravej hák)

ale proč zase píšu o sobě? má to víc důvodů..

1. jsem sebestředná krysa
2. chtěl jsme tím dát najevo, že pokud montík nebude vlastnit životy svých otroků, tak ten klan nemá smysl, jo a nemá šanci se vyrovnat mému klanu
3. mám panickou hrůzu z lidí co podléhají panice (jestli-že se do toho jednou dostanu tak mam pak hrůzu sám ze sebe, je to takovej začarovanej kruh ze kterého mě dostane jedině kopačka do spánku)

fandím Vám TG
# 19.9.2014 11.08
Doon Krusoe
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehrajem
SZ

Monomean:Za to Chsro jou ti uplně nejvíc borci.
V Chsro nevidím žádný potenciál a ani smysl.
Uplně obyčejný klan jako každý s tím, že členové skoro nehrají a vůdce klanu pracuje a nemá čas.
Prostě boží klan.




Oh maj god ..pochop to konečene!
Všetký klany su rovnake,klany su na to aky šlí proti sebe, nič z toho si nepochopl -_-,
V ktorom klane vidíš protencial a smysel?? som zvedavý čo my odpíšeš zas nejaku hovadinu,..

Dobre správca má tiež nejaké povinosti,občas sa logne ale logne,..vieš čo Pixe teraz nechod do roboty ale bud tu celý den a nechod ani na WC..

Toto je hra,hra je na to aby si sa zabával a nie prežíval..

BTW 3 krát a naposledý NIČ Z TOHO SI NEPOCHOPIL,A KED SI TO NEPOCHOPIL AJ TERAZ TAK CHOD DO ŠKOLKY,,ČAU
# 19.9.2014 11.46
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Moc děkuju Same :) Jestli pamatuješ Vtípkaře serveru (asi ne) tak to byl kdysi muj klan, dělal sem i web a vše.

Doon Krusoe totálně jsi nepochopil koncept celého klanu, vysvětlovat ti to nebudu, vše je v úvodním příspěvku, přečti si to 10x, možná pochopíš, i když myslím si, že spíš ne. Já se aspon' snažím pozvednout úroven' na serveru, ty se nesnažíš o nic, jen dát najevo jaký ty jsi best king a přitom je to uplně jinak. :)
Svůj názor si vyjádřil, neberu ti ho a už mi sem nepiš, nebo budu nucen požádat moderátora o promazání/sklidnění, děkuju.

Nehledě na to, že CH sro je asi nejhorší klan na serveru s největšími dlaždiči. Jedinej klan co tu má aspon z ostatních klanu trochu úrověn' je Chmakuza.

A jak psal MAK s tím souhlasím a Dračák je peckovej :D

EDIT: Není to prdel Fredy, ale pokud se u toho chlámeš proč ne

EDIT2: Jako jo.. musíš to brát s trochu nadsázky ale proč ne možné to je :D



Naposledy upraveno: 19.9.2014 12.21

# 19.9.2014 12.06
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
ježich... kdo nic nepochopil ty kreténe? :D monty si dělá prdel, ani ten chmat nehraje ty anále, před pár dny založil acc bo jsem mu psal at logne že ve 4tém jsou lidi... tak se rozhodl že je cíl bude vydělat na klanovku no :D a sepsal k tomu nějaké comba, kde většina z toho jsou jen chlamky

nevím jak to popsat kreténovi.. zkusím to napsat obecně ve vztahu k chmatákovské komunitě: čas od času se najde dementní kretén jehož příspěvky nedávají smysl, a když mu někdo něco řekne, zkusí nějaký fajnový stěr co viděl v kině nebo slyšel v 8mé Á... současný krypl je emko, jehož životní příběh (už 3 roky mi je 18 a dělám střechy jsem fajn a nemám čas na chmat) zná každej, a přitom každej kdo přečetl pár jeho příspěvků hádá že mu je tak 14... to jak jsi ted z chmatu udělanej a píšeš do každého tématu tvůj názor (který nikoho nezajímá) je jen začátek toho co možná bude, bud zmizneš z hry, nebo si budeš na něco stěžovat jak je život nespravedlivý a dostaneš ban, a nebo budeš vtírat ještě pár let (jako před chvílí jmenovaný emkovič)... už ted tě maj všichni za retarda :D a není jediný člověk který by za tebou stál (zdravíme maka <3 )...

každopádně, mužeme jen hádat jak dlouho tu vydržíš :D

edit: toto si myslel vážně?
1. Všichni kteří přistupují ke společenství musí vědět, že:
1. Můžou zbotahnout,
2. můžou se dostat do NP
3. můžou i zemřít.
XDDD
# 19.9.2014 12.09
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
A klan Havana Club, montíku?
# 19.9.2014 14.07
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Co si pamatuji z old, byly tak snad vsechny klany .. nosili stejne veci, dodrzovali pravidla, meli pratelske a nepratelske klany .. drzim pesti montiku :)
# 19.9.2014 15.09
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Pixee_obnova3
uživatel
SZ

Monomean:Za to Chsro jou ti uplně nejvíc borci.
V Chsro nevidím žádný potenciál a ani smysl.
Uplně obyčejný klan jako každý s tím, že členové skoro nehrají a vůdce klanu pracuje a nemá čas.
Prostě boží klan.



Pokud vim tak CH s.r.o. jsem založil protože ve hře byly jen 2 hlavní klany kde byla většina lidí (ve hře bylo pár lidí). A hned potom se to rozjelo a začali jste zakládat další a další klany.. Ať si to CH s.r.o. vezme klidně někdo jinej pod sebe, mě je to fakt uplně jedno, já prostě nemám čas na to tu sedět nonstop. (např. včera od 6:00 do 17:00 v práci, od 18:00 do 21:00 ve škole..)
# 19.9.2014 15.17
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Ale prece mas pak cas od 21:00 do 4, tak musis proste hrat!:D
# 19.9.2014 15.20
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥

Stránky: 1 2 3

Fórum » Diskuse o Chmatákově » TroubleGang Společenství

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.