Chmatákov online


Fórum – Ochromka

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Ochromka [zamknuto]

Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Ahoj, chtěl bych se jen zeptat, jestli by se dal dát CD na ochromování, čímž myslím, jak často můžete ochromovat, ne délku ochromení. (přemýšlel jsem o cca 5-10ti sec) Jestli to tu už bylo, tak se omlouvám, jen mě to zajímá + můžete zahlasovat, jestli by jste s tím něco chtěli dělat.



Naposledy upraveno: 21.8.2014 23.42

# 21.8.2014 23.34
 
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 70 %     Hlasovalo: 11
  • Souhlas?
  • 5 sec je akorát0 hlasů, 0 %0 %
  • 10 sec lepší10 hlasů, 67 %67 %
  • Nechal bych aktuální stav5 hlasů, 33 %33 %
  • delší CD0 hlasů, 0 %0 %
  • kratší CD0 hlasů, 0 %0 %
  • Celkem 15 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

Honzan
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ab31ch
SZ Skype
S blackem vyjímečně souhlasim, ale až na tu ochromku... Chápu, že je to opravdu skvělá věc do team fightů, ale úplně k ničemu k těm příšerám... K čemu vám je nějaká taktika, když ste zmražení a kouše do vás drak? Dvakrát vás kousne a ležíte na zemi... To nemluvím o tom, že se používá mrazivka jen na tyto věci, ale to je věc druhá. Ještě sem neviděl ani pořádnej team fight, protože tu lidi dělaj jak sou ty věci strašně "drahý". Přísahal bych bohu, že naposledy sem viděl pořádnej team fight ve 4ce a myslím, že součástí byl zrovna i Mario, který tu píše. A má u mě obrovskej respekt, už jen proto, že je jeden z mála, kterej to killování bere fakt vážně a ještě sem ho ani neviděl odlognout (y). Ale mrazivka mu tam stejně chyběla, co sem viděl, měli pouze bílý kulasy a roťák. Ale jak píše Monomean, kdyby se udělali nějaký poťáky proti mražení, bylo by to super a k tomu další + proč dělat alchemku. Nebylo by to levný, ale na příšery by se to vyplácelo...
# 22.8.2014 13.55
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
když nebude mít smysl ochromka.. tak ani ohnivka... nemá cenu řešit :D
# 22.8.2014 13.56
Hybrid is back
uživatel
Ve hře: Hybrid, Marksman, Zmetek
SZ Mail Skype
Podle mě by se mělo vyhovovat hráčům - VĚTŠINĚ, protože pokud hráči přestanou hrát, tak nemá cenu provozovat server a celkově vůbec nic.
# 22.8.2014 14.02
 
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Pan Black to napsal uplně presně.
Moc brečíte a méně přemýšlíte, jak by se dalo neco osrat.
Kopim si neviditelný nápoj pro team a chvili zůstanu u příšery, až druhý team přijde, zabte mystiky a htv.

V chmatu je sakra hodně věcí, tak je využívejte.

Hybrid: Hráči by chtěli..... Ale když to člověk neoduvodni spravnymi argumenty, tak je to k ničemu.



Naposledy upraveno: 22.8.2014 14.05

# 22.8.2014 14.03
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
celé roky to nikomu nevadilo a ted začnou odcházet hrači.. prosím tě.. to zkoušej doma né tady :D
# 22.8.2014 14.04
Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Nejde o to, udělat ochromku nepoužitelnou, já ji taky velice rád používám, přeci jen je to potřeba na deffování příšery, možná jsem hloupý, ale opravdu mě nenapadá, jak projít přes 2 mystiky(enemy) se 3 bojdama(ally) skrz alespoň 1 obrazovku natož více obrazovek. Když 2 mystici chromí a bojdové se snaží odochromit se magnumkama, tak to prostě nedají, protože pokaždé co člověk dostane hit, tak hned na to dostane ochromení a ani se nehne. Když to na tu dálku otočí do mystiků s cernejma kulasama, tak dávají malý dmg a než sundají mut 1mu mystikovy, tak si zvládne načíst další nebo odlogne a mezitím si nahodi mut druhej mystik a akorát se takhle budou střídat s mutama. Ještě tak trochu uvažuji nad tím, že jsem asi udělal špatnou anketu, měl jsem tam dát časy jako 1sec=1mražení 2sec=1zmražení atp..., kdyžtak se udělá další téma, uvidíme, jestli se tu ještě někdo ozve. Prozatím díky za názory, případné vaše návrhy sem můžete taky přihodit do komentů nebo udělat vlastní téma třeba navazující na toto.
# 22.8.2014 16.10
 
Pixee_obnova3
uživatel
SZ

Hybrid is back:Podle mě by se mělo vyhovovat hráčům - VĚTŠINĚ, protože pokud hráči přestanou hrát, tak nemá cenu provozovat server a celkově vůbec nic.



A kde je ta většina?
# 22.8.2014 16.10
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
V České republice se ale většinou vyhoví menšinám :-O
Nevim o co jde, necetl jsem to ale urcite je to top takze jsem pro jj
# 22.8.2014 18.32
 
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Houg: Tak zabiji mystika co do mě šije a pak jdu po těch, co mě ohromují.
Co to je za kolovačky proboha, to už tu lidi zapomněli
jak kilit? :-D
# 22.8.2014 18.45
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Chtěl bych vidět, jak se 3ma bojdama sestřelíš 2 mystiky(se 3-4ma mutama v invu) nebo přes ně projdeš na další obrazovku do 3 minut. Můžem klidně testnout, stačí napsat čas do PM, zbytek lidí seženu, ještě to aj zdokumentuju, hodím to do nového témata a uvidí se...
# 22.8.2014 19.00
 
Hybrid is back
uživatel
Ve hře: Hybrid, Marksman, Zmetek
SZ Mail Skype

pixEe:

Hybrid is back:Podle mě by se mělo vyhovovat hráčům - VĚTŠINĚ, protože pokud hráči přestanou hrát, tak nemá cenu provozovat server a celkově vůbec nic.



A kde je ta většina?



6:4 :D Jo, tohle je blbej příklad, já to myslel všeobecně, hráči nejsou aktivní na fóru ... Nechci se s tebou nijak hádat :D
# 22.8.2014 21.07
 
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Upřímně je mi to úplně fuck :D
Jen to prostě nechci. Za bojdu jsem nikdy nehrál a proč taky? Je to lama, co má vysoký hpčka a dmg, vše co potřebuje má a k tomu ještě plno dalších blbostí je amulet, bonusy na zbraň a další kraviny.

Když se chce, tak jde všechno. I my jsme si s mystikami a smallkama dávaly bony a nikdy jsme nebrečeli, že ten má bon a ten zase ne, prostě kdo chtěl mystika, tak se sakra musel naučit hrát za mystika a to platí i pro bojdou.
Jednoduše... Kdo používal bigy, muty a další kraviny kromě smallek, tak byl lamička.
Škoda, že to tu neplatí, tohle přece není a nikdy nebylo Jabko žeo.
# 22.8.2014 21.20
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Mystik bez mutů by momentálně nemel šanci, dnes jsem si po pan blackove komentu uvědomil, ze když jsem vzpomínal, mel bych opravdu jen vzpomínat a ne se snažit semka vtlačit staré časy atp... prostě se to tu upgraduje a mění, proto tu zakládám témata na věci, které mi třeba nesedí nebo aji trochu vadí a buď se to schválí/upraví nebo ne, když ne, tak co už, podmínky jsou stejné pro všechny...
# 22.8.2014 22.25
 

Stránky: 1 2

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Ochromka [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.