Chmatákov online


Fórum – Ochromka

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Ochromka [zamknuto]

Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Ahoj, chtěl bych se jen zeptat, jestli by se dal dát CD na ochromování, čímž myslím, jak často můžete ochromovat, ne délku ochromení. (přemýšlel jsem o cca 5-10ti sec) Jestli to tu už bylo, tak se omlouvám, jen mě to zajímá + můžete zahlasovat, jestli by jste s tím něco chtěli dělat.



Naposledy upraveno: 21.8.2014 23.42

# 21.8.2014 23.34
 
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 70 %     Hlasovalo: 11
  • Souhlas?
  • 5 sec je akorát0 hlasů, 0 %0 %
  • 10 sec lepší10 hlasů, 67 %67 %
  • Nechal bych aktuální stav5 hlasů, 33 %33 %
  • delší CD0 hlasů, 0 %0 %
  • kratší CD0 hlasů, 0 %0 %
  • Celkem 15 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
CD = compact disc?
Nebo jsem zhulenej?

Jo cooldown xD
Nechat to, jak to je.
# 21.8.2014 23.39
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
Hybrid is back
uživatel
Ve hře: Hybrid, Marksman, Zmetek
SZ Mail Skype
Bylo by lepší to shodit ... U příšery tě někdo zmrazí na 5 minut nebo jak to je a jsi dá se říct v prdeli.
# 21.8.2014 23.40
 
Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
CD = cooldown, omluvám se, česky = doba načtení nebo tak nějak by se to dalo nazvat, v praxi např. můžeš vystřelit jednou za 5 sec, což znamená cooldown = 5sec...
# 21.8.2014 23.41
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Rozhodně nechat. Zas tak dlouhý to není a partu to alespon nutí více spolupracovat -(dávat si zásahy na rozmrazení, hlídat aby parťák při někde nezůstal mimo dosah nepřítele a tudíž nemohl pomoci při boji, atd.) ..
# 21.8.2014 23.42
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Honzan
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ab31ch
SZ Skype
Taky bych tu mrazivku úplně zrušil nebo alespoň nastavil nějaký delší CD. Nebo kdyby se na ní nastavila obrana, taky by to nebylo od věci. Jinak souhlasím s hybridem, zmrazí tě, když na tebe jde nějaká větší příšera a jsi na tom dost zle.
# 22.8.2014 0.00
 
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Je to vyrovnaný s bojovníkem, který ma rotak s bonusem, bonus na critic, nějak ten lvl a já nevím co ještě.

Jestli dáte mystikovi na mrazivku CD tak ho zrušíte.

Btw. bojovnik stojí vyskilit méně než mystik, aby byl mystik úplný, musí si vyskilit ještě alchu.
Bojovníci to maji nějak jednoduché se mi zdá.
# 22.8.2014 0.06
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
Hybrid is back
uživatel
Ve hře: Hybrid, Marksman, Zmetek
SZ Mail Skype
Mystika je možná dražší vyskillit, ale na konec je celkově dražší bojovník, zbraň, které se může rovnat mystikovi stojí minimálně 15k (blesk 2,5k) a musí neustále opravovat zbraně ...
# 22.8.2014 0.39
 
Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Jde mi o to, že když někdo jde třeba magnumkem na odchromování, tak se stejně nikam nedostane, když má mystik na něm klikra, proto bych dal třeba 2-3 sekundy delay mezi ochromováním
# 22.8.2014 0.49
 
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
A nebo do hry přidat lektvar, ktery by účinkám mrazivky zabránil nebo je nejak zmírnil ;-)
Ale stejně jsen proti tomu :-D
# 22.8.2014 7.56
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Když se čas ochromení změní jen na pár vteřin, přesto hráč který je napaden příšerou zemře tak jako tak ..

Hougu: A když čas ochromení bude 3 sec, tak se ten hráč někam dostane i v případě, že na něm bude mystik s clickem??

Čas ochromení trvá +- 90 sec, né 5 minut a to je myslím akorát ..Hráče to nutí spolupracovat jak jsem už psal .. Když se nastaví 3 sec, dopadne to u příšery tak, že když od každé party bude jeden člověk, oba budou příšeru jen čumět... Proč?? Protože oba budou vědět, že mystikem nepřítele nezastaví a tudíž nastává situace kdy se nepřítel k příšeře dostane téměř bez boje ...Proč tedy pak snižovat hp příšeře??
Bylo tady spousta updatů (hlavně dmg u zbraní), aby hra byla více pro spolupráci part, pokud by se změnilo tohle, byl by tohle opačný krok..
Zkrátka pokud ti to vadí, tak se přizpůsob ..Všichni máme stejné možnosti ..
# 22.8.2014 9.31
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Tak ještě jednou, jde mi o to, že ikdyž jdou 2 bojovnici s magnumkem a střílí do sebe, tak když mystik přejíždí klikrem přes ty 2 hráče, tak se pohnou možná tak o 1 poličko za 5 vteřin a to jen se štěstím, hráči s pomalejším připojením se nepohnou vůbec. Jaká je to pak spolupráce, když do sebe akorát pořád solíte náboje a než se k příšeře vůbec dostanete, tak přijdete o polovinu léků... Jde mi o to, aby mystik mohl ochromit stejný target maximálně 1krát za třeba 3 vteřiny a né o to, aby se snížila doba ochromení, což znamená doba, kterou člověk musí stát na místě, přečtěte si to pořádně ještě jednou ten první příspěvek. Ale jak říkám, ať si zvolí většina, jestli prozatím vyhovuje nebo ne, je to jen návrh.
# 22.8.2014 10.39
 
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Je to blbost.
Máš vyskileného mystika?
# 22.8.2014 10.48
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Ano mám vyskilleného mystika aj bojovníka, mám ochrommku/ohnivku/blesk atp...
# 22.8.2014 10.49
 
Dagda
uživatel
SZ
Súhlasím, ale aspoň 6sec., 3sec. je málo.
# 22.8.2014 10.49
 
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Na ochromku bych vůbec nešahal.. Mario vám tu napsal skvělé důvody proč. Ochromování ve hře je věc, která má snad nejblíže ke slovu "taktika". A už mě docela s*re, jak tu jedinci níčí hru.. Někdo dostává v boji, tak napíše téma o snížení dmg.., někdo dostává u příšery, tak chce zníčit, zatím jednu z nejlepších věcí ve hře, co se týče soubojů. Dřív když někdo napsal koninu, tak se prostě řeklo NE, jenomže teď jak odchází lidi, ( což může být způsobeno těmito věcmi), tak Pixee dává moc na lidi, když je v tématu 7.9x pro a 8x proti, tak se ta změna provede.. Za chvilku si tohle uvědomí pár dalších a skupinka pár lidí nám překope všechny dobré věci..


#
MAK napsal, udělal bych WPE, když se udělá WPE tak budu hrát, teď je to ve hře strašný... h4h4 - Mak před Wipe sotva hrál a po wipe ? pf (Wipe navrhl člověk naprosto mimo hru..

##
Dmg zbraní, xxx krát vám to Fredy vysvětloval, dokonce i ve více tématech, jenomže tu asi nikdo neumí číst, nebo si logicky přebírat věci v hlavě.. (v tomto případě fakta), tady to ale funguje tvrdohlavě.. Fredy vám Xkrát napíše X skvělých triků a tipů, ohledně těch zbraní, dal nám možnsot používat i jiné zbraně a systém...

lol

Nejdřív topic, že se používá jen harpuna,blesk a kulas.. pls pls udělejte neco, aby se používalo více zbraní...pls

Pak dostanete na míru sestavené dmg zbraní, podle skupin zbraní (jak cenově, tak účinkově) Ale to je taky špatně, pls pls udělej te to jinak.. Nejlepší na cho je, jak se pořád obrací na old.. lol To je jako odboj proti vývoji hry, když se udělá velká věc, jako třeba ten systém dmg Fredyho, tak tu snad i někdo psal, " Zlatý starý časy, když jsme killovali v old. " - To je v pořádků.. Jenomže tady se řešilo, že only kulas už je špatný, chce to změnu.. Změna už je taky španá, vrátíme se ke kulasu.. Logic lv 5000.

Hráči tuhle hru brzdí, jakmile je zde revoluční návrh, tak se vám to nelíbí, kupte si místo iPhone 5 starou jedničku, protože sní máte zažitý supr časy... 3-(


Stejně tak to dopadne s ochromkou a mystik přestane mít smysl.
# 22.8.2014 13.35
 

Stránky: 1 2

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Ochromka [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.