Chmatákov online


Fórum – co hrajete ? :)

Fórum » Diskuse mimo mísu » co hrajete ? :)

Novotnak#26
uživatel
Ve hře: Novotnak
SZ Skype
Ahooj vím , že už tady nějaký téma o tom bylo apod. , ale chtěl bych se vás zeptat jestli hrajete něco jiného krom chmatu např. ( dota , LoL , apod. hry ) Já osobně hraju Lolko , ale už na to není moc času :-). A proto se vás chci zeptat jestli něco podobného hrajete :-) , chtěl bych jsi taky zkusit nějakou jinou hru co by mě na nějakou delší dobu zabavila. Dneska jsem taky tak trošku projížděl steam , taky jsem se díval na twitch co se tam streamuje apod.. , abych jsi mohl taky něco z toho zahrát :-) , ale tak zeptám se vás tady co hrajete. Tak se pochlubte a poraďte mi něco. děkuji za odpovědi , a mějte se krásně :-) ahoj#
# 18.5.2014 22.34
<3 HOCKEY <3

Stránky: 1 2

Mario
uživatel
Obrázek
SZ

Novotnak#26:jinak bych zkusil to GW2 , ale to se asi musi koupit ze ?? :) chtel bych se zeptat kdo tomu docela rozumi a umi to dobre vysvetlit a byl by tak ochotny :D docela me to laka :D :)



Koupit a pak už jen hraješ..Do hry už pak investovat peníze nemusíš, aby ses vyrovnal ostatním..O tom jak moc silný se svou postavičkou budeš už pak jen rozhodují tvé schopnosti, proto právě hraju tuto hru ..
Co přesně chceš vysvětlit? :-) V případě nějakýho dotazu mi klidně písni osobkou..
# 19.5.2014 18.15
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
AviNci
zablokován
Ve hře: EmKo, EmkoTM
SZ Skype
Amfetamin LIKE :D. Poker sem hrál o víkendu doma se 3 kámoši a vyhrál sem 400kč :D
# 19.5.2014 20.38
Fast and Furios

EmKo (Řemeslník)
EmKo™ (Bojovník)
Novotnak#26
uživatel
Ve hře: Novotnak
SZ Skype
Dobre mario , no chtel bych se zeptat ohledne te hry apod.. vse kolem toho :) zitra nebo to je jedno kdy bych ti dal vedet :) zacli nam treninky a jsem docela unaveny takze :D no kazdopadne se ti ozvu dekuju :)
# 19.5.2014 22.33
<3 HOCKEY <3
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Terrarii, lolko, Diablo III
DayZ bych si mohl zase nainstalovat... Pořád to je tak posraný a takřka nehratelný?
# 21.5.2014 20.08
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web

Monomean:Terrarii, lolko, Diablo III
DayZ bych si mohl zase nainstalovat... Pořád to je tak posraný a takřka nehratelný?


Je to zatial len alfa verzia, takže s bugmi musíš počítať :) Tiež to idem kupovať zakial je to alfa lebo sa to potom môže vyšplhať na vyššiu cenu :)
# 21.5.2014 20.36
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Tak jasný xD Ale mohli by doladit ty opravdu podstatné věci, jako je třeba pohyb postavy, kamera a optimalizaci, než přidávat auta a další věci, co jsou teď naprosto k ničemu. Ale já jen mluvím do větru, neumím vyvíjet, takže nevím, co to obnáší xD

Mám nahráno něco přes 50 hodin a musím říct, že od dob chmatu jsem nic chytlavějšího nenašel xD
# 21.5.2014 21.09
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Mario: Co GW1? Sice už tam není tak plno, jako kdysi, ale vzheldem k tomu, že jsem na GW2 slyšel, že je to inkarnace WoW (i když počertech dobrá)...

Bounty Hunter's Guild, Ogame, KingsAge, My Lands, BattleKinght, sem tam Gladiatus a FallenSword.
# 23.5.2014 23.21
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Mario, ještě pořád hráváš GW2? Že bych zase začal hrávat.

Jinak nedávno jsem na steamu objevil hru The Binding of Isaac. A je to nejvíc chytlavá hra co znám. Určitě můžu za těch pár kaček doporučit.
# 24.5.2014 0.32
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Maly John: GW1 jsem nehrál, tak nemohu posoudit..Je fakt, že hodně lidí z komunity GW2 píše, že GW1 mělo propracovanější pvp systém zábavnější, někteří tvrdí opak..Já osobně mohu říci, že z mé strany mě GW2 velice baví a co jsem tak koukal na yt (i když se to možná jen podle videí posuzuje blbě) tak by mě moc nebavil..
Já osobně nehraju hry metin, LoL a podobné hry, které mají vlastně stejný princip hry( i když jsem je zkoušel, tak mě žádná taková nebavila), ale gw2 mě fakt baví ..Zkoušel jsem i wow a i když lidi hodně srovnávají gw2 s wow, tak já tvrdím, že wow mi přijde v celku dost nudný, nezáživný ..Ale je to fakt jen můj názor..Neříkám, že to tak je ..
A další věcí díky které to hraju a kterou jsem tedy už zmiňoval je fakt, že výzbroj, kterou používá 99% hráčů (ta nejlepší je velice drahá a přesto jen nepatrně lepší) nestojí moc..Hráči si jí mohou pořídit za herní peníze a o tom, jak moc budou porážet soupeře nerozhoduje to, kolik si narval kč do té hry (protože za kč si můžeš pořídit spíše jen kosmetické úpravy a věci které tě nezvýhodňují proti ostatní) ale to, jak moc dobře to s tou svojí postavičkou umíš ..Dokonce i legendární zbraně, na které vyděláváš třeba rok mají jen kosmetickou úpravou a velice nepatrný bonus ..

Ted jsem si dal Lístku od GW2 trochu pauzy, ale určitě v budoucnu zase začnu, ale když písneš, vždy rád zahraju .. :-)
# 24.5.2014 2.13
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Přesvědčil jsi mě, abych si to zase nainstalovat xD
# 24.5.2014 16.45
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
Quatroo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Stylishátko
SZ Jabber Skype Web
Lolko :)
# 26.5.2014 17.15
Valentino Rossi <3
Novotnak#26
uživatel
Ve hře: Novotnak
SZ Skype
Já si v nejbližší době nejspíše pořídím to GW2 a nedávno jsem stáhl BF3 zadarmo na origin :P , a jinak taky hraju lolko a potřeboval bych potahat z bronzu , protože z toho se fakt nedá dostat :D !! NovotnakCz přídávejte na lolku :D
# 1.6.2014 15.46
<3 HOCKEY <3
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Momentálně Pokémon X na Nintendu 3DS. Nikdy by mě nenapadlo, že mě to bude bavit, ale je to tak. :D
# 1.6.2014 17.03
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

MAK_obnova2
uživatel
SZ
GTA 5 dohráno <3
# 27.6.2014 23.20
 

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse mimo mísu » co hrajete ? :)

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.