Chmatákov online


Fórum – co hrajete ? :)

Fórum » Diskuse mimo mísu » co hrajete ? :)

Novotnak#26
uživatel
Ve hře: Novotnak
SZ Skype
Ahooj vím , že už tady nějaký téma o tom bylo apod. , ale chtěl bych se vás zeptat jestli hrajete něco jiného krom chmatu např. ( dota , LoL , apod. hry ) Já osobně hraju Lolko , ale už na to není moc času :-). A proto se vás chci zeptat jestli něco podobného hrajete :-) , chtěl bych jsi taky zkusit nějakou jinou hru co by mě na nějakou delší dobu zabavila. Dneska jsem taky tak trošku projížděl steam , taky jsem se díval na twitch co se tam streamuje apod.. , abych jsi mohl taky něco z toho zahrát :-) , ale tak zeptám se vás tady co hrajete. Tak se pochlubte a poraďte mi něco. děkuji za odpovědi , a mějte se krásně :-) ahoj#
# 18.5.2014 22.34
<3 HOCKEY <3

Stránky: 1 2

PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Lolko, lolko, lolko, minecraft, lolko, lolko, COD4 MW3, lolko :) to je asi šicko :)
# 18.5.2014 22.36
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
schio
zablokován
SZ
lolko, cod ghosts
# 18.5.2014 23.05
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
MTG
# 18.5.2014 23.20
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
MAK_obnova3
uživatel
SZ
Hearthstone, World of Tanks, Star Wars: The Old Republic a rozehrál jsem Bioshock 1

Na PS Vita jsem teď rozehrál The Walking Dead adventurku :) zatím episode 1, fajn casualka a jinak Terrarii.
# 18.5.2014 23.29
 
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
Unreal Tournament 3, Age of Empires II, občas zapnu WoW. xD
# 18.5.2014 23.38
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Guild Wars 2, NHL 14
# 18.5.2014 23.42
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Ted jen Grepolis (webovka) a předtím krom Chmatu nic. Nechápu to, dřív sem furt něco pařil a ted' prostě nemám chut', asi mi jeblo v hlavě.

A vlastně mám rozehranýho Gothica 3, ale už sem to dlouho nepařil, snad to za dva roky dohraju.
# 19.5.2014 0.13
 
AviNci
zablokován
Ve hře: EmKo, EmkoTM
SZ Skype
CS 1.6, Travian (Z NUDY) to je tak všechno.
# 19.5.2014 1.04
Fast and Furios

EmKo (Řemeslník)
EmKo™ (Bojovník)


SZ
Víš, že to tu bylo a založíš nové téma místo aby si psal do toho starého? :D

Teď mám skoro dohrané Wolfenstein The New Order. Jinak Lolko, občas GW2.
# 19.5.2014 10.54
 
MAK_obnova3
uživatel
SZ
Sniper: Tady někdo krade na PS3 xD
# 19.5.2014 12.57
 
Novotnak#26
uživatel
Ve hře: Novotnak
SZ Skype
Dekuji za odpovedi :) , jinak dal muzete psat co hrajete , ja taky tyjo driv jsem hral her ze jsem u toho sedel do rano a tedka vubec no , a nemam moc casu , protoze nam zacli treninky takze docela zahul :D a jinak bych zkusil to GW2 , ale to se asi musi koupit ze ?? :) chtel bych se zeptat kdo tomu docela rozumi a umi to dobre vysvetlit a byl by tak ochotny :D docela me to laka :D :)
# 19.5.2014 13.18
<3 HOCKEY <3
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Zkus Pokerstars, nebo Fulltilt, nebo Paradise Poker, nebo 888 Poker xD
# 19.5.2014 13.55
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Momentálne riešim dilemu :D Som milovník serialov kde ide o prežitie (chodieva na discovery) + do toho ešte milovník zombiee (TWD, Resident evil, ...) a chcel by som si kúpiť hru niečo an tento štýl (ano kúpiť, nechcem warez) a neviem sa rozhodnúť medzi RUST a DAY Z. Vedel by mi niekto poradiť? Popr. nejakú inú poodobnú hru? Momentálne mám dosť času, skončil som školu a do septembra som doma :) (Nejaká brigáda sa najde určo :) ).
# 19.5.2014 13.59
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
Novotnak#26
uživatel
Ve hře: Novotnak
SZ Skype
Já mám hru The War Z to je podobný jak Day Z , ale příde mi to o trochu lepší to war Z nevím ale jestli se rozhoduješ mezi těmito dvěmy hrami tak asi to DAY Z :) Já taky přemýšlím , že bych jsi něco koupil nebo stáhnul co by mě jako fakt hodně zaujalo na delší dobu :-)
# 19.5.2014 14.33
<3 HOCKEY <3
MAK_obnova3
uživatel
SZ
Philips: Urco bych sel do DayZ, hraje na to na twitchi hrozna spousta lidi, takze ocividne to zabavne bude. Grafika je lepsi a hlavne to ma pod palcem vyvojarske studio u ktereho mas skoro jistotu ze to neposere a pravidelne bude vydavat kvalitni update.

A pak jak bude brigada tak bych si dokoupil Rust :) a porovnal..
# 19.5.2014 15.25
 

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse mimo mísu » co hrajete ? :)

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.