Chmatákov online


Fórum – kapacita serveru

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » kapacita serveru [zamknuto]

FruFru
uživatel
Obrázek
SZ
Chtěl bych se Gizma/Pixeeho zeptat, jestli je možnost návratu kapacitu server na 60 nebo více hráču. 40 hráču mi přijde málo na to, že jeden hráč má lognutý 2,3,4 postavy a v té hře se prostě potom už nic neděje.. protože v tomto případě se kapacita serveru hned zaplní. Myslim, že cmatákov má třeba cca 70+ každodeních hráčů.. ale když každej má lognuto miliardu postav, je to k ničemu.

Další možnost je třeba přihlásit na IP pouze dva účty;)
Myslim si, že když bylo max 60 hráčů, hra byla živější;)
# 5.3.2014 14.50
 
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 73 %     Hlasovalo: 13

Stránky: 1 2

FruFru
uživatel
Obrázek
SZ
ježiši.. já nevim, co na tom nechápete:D já se nepotřebuji dostat do hry.. jen řikám, že je ve hře díky malému počtu volných míst nuda, prakticky se tam nic neděje, protože 1/4 je aspoň jako duch afk.

kdyby se vymyslel jinej systém, jak na tom vydělávat.. než přes VIP, který si stejně koupí pár lidí, protože do hry se dostat neni až takový problém. Zvýšit počet slotů = více hráčů, který to bude bavit, protože bude aspoň nějaká větší akce. Takže kdyby se vymyslel nějaký VIP systém, který by stál za to.. tak se podle mě vydělá více.

Ve všech hrách chce každý.. když to jde, aby na té hře bylo/hrálo co nejvíce lidí. Porovnání csko - tam neni VIP, že se dostaneš do hry.. možná tak pro VIP na poslední místo.. ale když je třeba 29/30 tak se tam moc VIP nedostane a stejně musí čekat. Lidé to kupují, protože mají nějakou výhodu.

Tady by šlo udělat třeba..já nevim.. jsou to jenom příklady:

-měl by port do pouze do lhotky
-vip zona
-vip do hry
-[VIP] před nickem
-obrana šla na něj o polovinu menší dobu
-o pár procent rychlejší exp
-VIP hráč by měl na výber z dvou skinů.
Vybral by si, jestli by chtěl na ten VIP acc ten VIP skin, nechat vlastní placenej nebo základní.
Kdyby třeba to VIP stálo na měsíc 40kč.. tak na měsíc by měl skin.. a prostě myslim, že by si to za měsíc koupil znova. Takhle to funguje skoro u všech her.
Hodně lidí chce mít nějaký jiný skin. Takže než kupovat za 500,- skin od Sonnyho, radši si pořídí VIP se skinem a dalšími možnostmi.
- také další možnost je nějakej ostrov..

taky to VIP by se mohlo dělat podle ceny, nevim..

To je muj názor, ale já žádné peníze do hry hodlat nedávám:D
# 5.3.2014 23.22
 
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Po 454564654654654654654x , Gizmo nechce, aby měl hráč jakoukoliv výhodu před ostatními pokud-li by přispěl, nedávno to tu psal. :D

Buď hráč přispěje ze své dobré vůle, nepo nepřispěje a bude mít podobné řeči jako ty .. :D
Jednoduchý.

Budeš platit těch více slotů ? ... ju ? :)
# 6.3.2014 0.37
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web

FruFru:Třeba takovej hráč "lokomotiva" je ve hře nonstop a celej den je AFK...



Chudák Bajo :D

FruFru: Nechceš rovnou za to, že přispěješ GM práva? :)
# 6.3.2014 8.16
Obrázek
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
mělo by se nastavit CHTS právo .odpoj
# 6.3.2014 15.00
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
I kdyby byla kapacita 100 lidí, tak se stejně nic dít nebude. Lidi budou mít furt lognutý 3 účty, budou rozptýlení po celé mapě a jedinný rozdíl bude v tom, že nebudeš čekat 5 minut...

Rozhodně si nemysli, že když se zvýší kapacita, tak bude ve hře větší sranda nebo větší aktivita, popř. více lidí... Ani náhodou ;-) Stejně většinu dne se tam dostaneš naprosto v pohodě. S kapacitou problém není, problém je v tom, že už se najde málo lidí, kteří to hrají, nebo v té hře prostě něco dělají a 30 hráčů se na tak velké mapě dost ztratí ;-)

Pokud chceš, aby se ve hře něco dělo a bylo tam více lidí, muselo by se překopat dost věcí už od základu. Ve hře není vlastně po vyskíllení co dělat ani při něm co dělat. A jelikož to dost lidí hrálo právě kvůli kecání s kámošema a teď tam potkaš člověka jednou za hodinu, tak hold to ztrácí smysl :-)
# 7.3.2014 13.04
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
nations: +1 Není to o kapacitě, je to o lidech.

Btw. pochopte konečně lidi, že kapacita severu není nějaká pixova nebo Gizmova manýra. Mašina, na které server běží je dimenzovaná na určitou zátěž. Je to více, než je teď nastaveno, ale to je nutné kvůli rezervě a VIP. Zvyšte kapacitu -> server bude lagovat. Zvyšte ji ještě -> server bude padat. Tak přestaňte tyhle topicy zakládat. Dokud nebudete víc platit, server bude jak je.
# 10.3.2014 11.46
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov

Stránky: 1 2

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » kapacita serveru [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.