Chmatákov online


Fórum – kapacita serveru

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » kapacita serveru [zamknuto]

FruFru
uživatel
Obrázek
SZ
Chtěl bych se Gizma/Pixeeho zeptat, jestli je možnost návratu kapacitu server na 60 nebo více hráču. 40 hráču mi přijde málo na to, že jeden hráč má lognutý 2,3,4 postavy a v té hře se prostě potom už nic neděje.. protože v tomto případě se kapacita serveru hned zaplní. Myslim, že cmatákov má třeba cca 70+ každodeních hráčů.. ale když každej má lognuto miliardu postav, je to k ničemu.

Další možnost je třeba přihlásit na IP pouze dva účty;)
Myslim si, že když bylo max 60 hráčů, hra byla živější;)
# 5.3.2014 14.50
 
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 73 %     Hlasovalo: 13

Stránky: 1 2

Montik_obnova2
uživatel
SZ
Ty vole furt si stěžujte na místo? Myslíte že je vše zadarmo? Zaplat' si VIP na několik účtu a budeš mít přístup ne?
# 5.3.2014 14.53
 
FruFru
uživatel
Obrázek
SZ
zalez a nevoluj:D.. jen řikám co si myslim:D jen mi přijde 40 míst málo
# 5.3.2014 14.55
 
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Jo souhalsim, taky se mi nechce platit za to abych si vůbec mohl zahrát.
BTW:

Mont!k:Ty vole furt si stěžujte na místo? Myslíte že je vše zadarmo? Zaplat' si VIP na několik účtu a budeš mít přístup ne?


myslim si že je normální vyjídřit svůj názor, proč když někdo vyjádří svůj názor na hru musí bejt hned nevděčnej atd...3-( přemýšlej trochu
# 5.3.2014 15.25
 
kubicek307
zablokován
SZ
Když nechcete platit, tak si hold počkáte no. 150kč mi příde jako nic
# 5.3.2014 16.01
 
Gizmo
autor hry
SZ
Taky bych mohl napsat, že se nám nechce to platit, udržovat, vývíjet, spravovat, opravovat, updatovat... Děláme to pro vás, stejně jako vy občas něco můžete udělat pro nás.
Nikdo vás nenutí, narozdíl od jiných her nechci zvýhodňovat platící hráče - jediná nevýhoda je čekání, což je určitě lepší, než kdyby si platící hráč mohl koupit zbraň, co neplatící ne.
# 5.3.2014 16.14
 
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Vím, že je to finančně náročné. Jenom ted je ta kapacita opravdu malá, server je plný, lognu do hry a nikdo nikde neni.

BTW: VIP sem si platil už několikrát do týhle hry a myslím, že to, abych si tu hru mohl vůbec zahrát je zbytečný přispívat. Jinak nic proti, až na serveru bude 100 lidí každý den, tak si to rád zase zaplatim, protože to za to bude stát, ale platit si příštup do hry kde nikdo nikde neni se mi nechce.



Naposledy upraveno: 5.3.2014 18.20

# 5.3.2014 16.27
 
MAK_obnova3
uživatel
SZ
Možná kdyby se zmenšila mapa... je fakt, že je spoustu měst a všeho a přitom to je neuvěřitelně nevyužité. Kdyby se lépe promyslela mapa, třeba by se zlepšil i killing a všechno.
# 5.3.2014 17.00
 
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
Když bylo 50 slotů tak průměrně bylo online 30-35 lidí, full byl jen přes vánoce když se server rozjížděl. Pokud vim tak CH utáhne max těch 50 lidí, víc ne, takže o tom že bude 100 lidí online si můžeš nechat zdát :). Navyšovat se to nebude, jestli vás ta hra baví a chcete jí hrát tak nevidim problém v tom přispět blbejch 150kč. Neřeknu, kdybych si ty peníze nechával a kupoval si za to věci pro sebe, ale i tak je opět rvu zpátky do CH (a to dá dohromady ty příspěvky celkem dost malý % z toho co se ve skutečnosti platí). Takže je to opět pro vás hráče to že přispějete, ne pro mě ani pro Gizma..
# 5.3.2014 18.32
 
FruFru
uživatel
Obrázek
SZ
mě hra baví, ale jde o to, že každej má online 2-3 učty a ve hře neni žádná akce.. to já si třeba zapnu clicka a do MAX. 3 minut jsem ve hře, to mi je jedno. Já nemám problém se do hry dostat, jenom je tam nuda, žádná akce, málo lidí. Nikdy jsem do hry žádný peníze nedal a nikdy nezačnu.. nechci, abych se dostal do hry, ale aby bylo ve hře více akce, teď je to tam suchý. Muj názor
# 5.3.2014 18.35
 
Trawolt
uživatel
Obrázek
Ve hře: Str[i]ke69 _SixtuS_ HeadH
SZ Skype

FruFru:mě hra baví, ale jde o to, že každej má online 2-3 učty a ve hře neni žádná akce.. to já si třeba zapnu clicka a do MAX. 3 minut jsem ve hře, to mi je jedno. Já nemám problém se do hry dostat, jenom je tam nuda, žádná akce, málo lidí. Nikdy jsem do hry žádný peníze nedal a nikdy nezačnu.. nechci, abych se dostal do hry, ale aby bylo ve hře více akce, teď je to tam suchý. Muj názor



Máš pravdu, dříve hrávali lidi z různých klanů, byly války u příšer atd. A teď vidím jen pár lidí co hrajou za několik účtů a ti co hrávali nedávno aktivně se tam nedostanou a i kdyby se dostali tak se zděsí a odlognou :D

+ Všiml jsem si, že je ve hře až moc duchů, lidi si to nalogují aby pak po odlugu logli další acc. Pak se není čemu divit :)
# 5.3.2014 19.04
 
kubicek307
zablokován
SZ
Kdybych měl .odpoj tak prostě projdu a kdo bude afk tak by měl dostat kick ať zbytečně nezabírá místo..
# 5.3.2014 19.46
 
FruFru
uživatel
Obrázek
SZ
přesně tak:D ve 4. městě jsou 3 duchové, jeden u chmatosaura a tak...
# 5.3.2014 19.48
 
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail

kubicek307:Kdybych měl .odpoj tak prostě projdu a kdo bude afk tak by měl dostat kick ať zbytečně nezabírá místo..


Určitě, od toho CHTS je, nevim proč to nemáte. Dřív se normálně kickovali volně stojící hráči.
# 5.3.2014 20.18
 
FruFru
uživatel
Obrázek
SZ
Třeba takovej hráč "lokomotiva" je ve hře nonstop a celej den je AFK...
# 5.3.2014 20.42
 
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Třeba CHTS nemá právo na .odpoj ;)

Kdybych to právo měl, kicknul bych za posledních 10 dní asi 50 hráčů ... -_-
Přispěj si pár korunama a buď ve hře kdy se ti zamane .. a jestli nechceš přispět, no tak se nediv a nezakládej to zbytečný témata.

Někdo za nás platí provoz a my hrajeme zadarmo, to zní fér co ? .... EHEHEHEH.
# 5.3.2014 21.34
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Stránky: 1 2

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » kapacita serveru [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.