Chmatákov online


Fórum – Pauza

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Pauza [zamknuto]

Montik_obnova2
uživatel
SZ
Dávám si pauzu na týden.. možná dva.. skrz zdravotní problémy, problémy v soukromém životě, takže prostě přišel čas je uhasit, takže potom co tohle dopíšu házím not'as pod postel.

Ještě k tomu bugu: Nezajímá mě náký políčko, já vím, že to jde I PŘES POLÍČKO... JENŽE UPLNĚ STEJNĚ VYPADÁ BUGOVANÍ PŘES WPE... A i tak je to chyba ve hře...
Takže příště než budete držkovat tak si přečtěte http://www.chmatakov.cz/pravidla
Vám se člověk nezavděčí pořád akorát nadáváte a stěžujete si, vůbec se Gizmovi nedividím že nechtěl pokračovat a Pixee chtěl vypnout server.

Už nadáváte i do PM... že MAKU? :)
Tady máš moji malou odpoved' aby jsi si mohl být jistý že jsem podle tebe ''gangsta'' a mám ''gangsta mluvu''...
http://www.youtube.com/watch?v=afs9YHEYp3Q

Jediný o co bych tě rád požádal.. Zamysli se nad sebou a neobtěžuj hráče tvýma kecama... ve směs s 0 hodnotou a vulgárníma určitě nejsem sám... ty arogantní idiote. Tímhle jsem s Tebou skončil, nikdy už mi nepiš a nic po mě nechtěj. :)
A klidně si podejte 10 stížnosti, že tímhle už se nechovám jako ,,ukázkovej CHTS'' jenže tohle je jenom mezi mnou a MAKEM.


Jinak zdravím Pixeeho, Kubisa, Amfa, Greye, Honžáááána, Clicka, Nexa, Kristy, Lista POKAHONAS no a prostě všechny ty pohodový lidi, uvidíme se za 14dní cca.

A jinak doufám, že to Kubisu všechno ohlídáš jo a pozdravuj Lucku :DDD



Naposledy upraveno: 10.2.2014 19.10

# 10.2.2014 18.41
 

Stránky: 1 2

Montik_obnova2
uživatel
SZ
jo to mi reklo uz dost lidi a kdyz sem je potkal tak ani nepozdravili... navic je uplna blbost se prat kvuli hre... kdo se tu pak chova jako dite ze Maku...



Naposledy upraveno: 11.2.2014 0.48

# 11.2.2014 0.48
 
Burner
uživatel
Obrázek
Ve hře: Burner
SZ ICQ
Tak sa zatial maj, good luck v reálnom živote ;).
# 11.2.2014 0.48
 
ZuBR#
uživatel
SZ
Obrázek

Montik: emo quit. cry more. try harder :-D

!Pro tip! :idea:: Témata jako "Odchod" či "Pauza" by se měla zakázat, protože inspirují duševně slabší jedince k zakládání nových témat na stejné bázi, jenž ve svém konečném důsledku vedou pouze k fame huntingu. Nesmíme spustit ze zřetele, že je to velmi negativní jev, a proto APELUJI na moderátory, aby zakládající odměňovali příslušnými procenty.



Naposledy upraveno: 11.2.2014 7.50

# 11.2.2014 6.34

MAK_obnova2
uživatel
SZ
XOVO: Další děcko... jogurt se tu sere do mě, já žádný topicy nedělám ;) ale jak říkám. S váma děckama problém mít budu, protože prostě nepoznáš tento základní rozdíl.

A jeste tebe si pamatuju z nějakého předchozího topicu, kde si se choval jako největší pičus a šel po mě, takže mi můžeš políbit maximálně zadek :)
# 11.2.2014 7.14
 
pixeen
uživatel
SZ Mail
Nema smysl... Lock
# 11.2.2014 10.56
 
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Četl jsem tak 35% tvého tématu ... a prostě, kdokoliv zapne ve hře wpe a já to zjistím, má ban + ban ip + ban na všechny acc (smazání všech acc) a nezajímá mě to, že to nikomu neškodí, někdo musí klikat jak chuj, třeba já, na acc : AmFETamIN sem udělal skoro vše na 100% krom výroby bez WPE a clickeru.

A pokud někdo bude psát, že on to dělal a nedostal ban ip a já to dělal a dostal sem ho, óóóó .... asi by to chtělo CHTSka, kteří tu budou 24 hodin denně, aby si všeho všimli ... ejkejeje
# 11.2.2014 12.56
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Pauza [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.