Chmatákov online


Fórum – Pauza

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Pauza [zamknuto]

Montik_obnova2
uživatel
SZ
Dávám si pauzu na týden.. možná dva.. skrz zdravotní problémy, problémy v soukromém životě, takže prostě přišel čas je uhasit, takže potom co tohle dopíšu házím not'as pod postel.

Ještě k tomu bugu: Nezajímá mě náký políčko, já vím, že to jde I PŘES POLÍČKO... JENŽE UPLNĚ STEJNĚ VYPADÁ BUGOVANÍ PŘES WPE... A i tak je to chyba ve hře...
Takže příště než budete držkovat tak si přečtěte http://www.chmatakov.cz/pravidla
Vám se člověk nezavděčí pořád akorát nadáváte a stěžujete si, vůbec se Gizmovi nedividím že nechtěl pokračovat a Pixee chtěl vypnout server.

Už nadáváte i do PM... že MAKU? :)
Tady máš moji malou odpoved' aby jsi si mohl být jistý že jsem podle tebe ''gangsta'' a mám ''gangsta mluvu''...
http://www.youtube.com/watch?v=afs9YHEYp3Q

Jediný o co bych tě rád požádal.. Zamysli se nad sebou a neobtěžuj hráče tvýma kecama... ve směs s 0 hodnotou a vulgárníma určitě nejsem sám... ty arogantní idiote. Tímhle jsem s Tebou skončil, nikdy už mi nepiš a nic po mě nechtěj. :)
A klidně si podejte 10 stížnosti, že tímhle už se nechovám jako ,,ukázkovej CHTS'' jenže tohle je jenom mezi mnou a MAKEM.


Jinak zdravím Pixeeho, Kubisa, Amfa, Greye, Honžáááána, Clicka, Nexa, Kristy, Lista POKAHONAS no a prostě všechny ty pohodový lidi, uvidíme se za 14dní cca.

A jinak doufám, že to Kubisu všechno ohlídáš jo a pozdravuj Lucku :DDD



Naposledy upraveno: 10.2.2014 19.10

# 10.2.2014 18.41
 

Stránky: 1 2



SZ
Montík :D
znamka z hudební vychovi za 1 :D
# 10.2.2014 18.49
 
Wočko_obnova
uživatel
SZ
trochu trapas ale to je jedno
# 10.2.2014 18.55
 
The Blazik
uživatel
SZ
Montik +1 :D
# 10.2.2014 19.14
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
+20%, že mě nezdraví
# 10.2.2014 19.17
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Díky Bučan a Blazik

Wočko: Radši budu trapnej než rozmazlenej fracek jako ty. :)

Koly promin' však vždycky se na někoho zapomene. :D
# 10.2.2014 19.29
 
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Díky, uzdrav se. :)

Btw: Já jsem do 14. na soustředění, takže to tu musíš zvládnout Kubo :-P
# 10.2.2014 19.35
 
Wočko_obnova
uživatel
SZ
Trolopino trolop trolop trolopino hoppa montik prej rozmaznanej fracek? to jseš spíš ty :) velkej RAPER DISSER se nehrej na něco co neumíš
# 10.2.2014 20.24
 
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Už jsem chtěl nadávat, že tam nejsem a ejhle. Na Pocahontas si nezapomněl. :D
# 10.2.2014 20.28
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Ať se ti vše se zdravotníma/rodinnýma problémama všechno vyřeší :-)
Jinak to políčko, monte mě to taky nezajímá, prostě vím jak jsem to dělal a dohadovat se o tom nehodlám.
Diss kvůli chmatu? No co na to říct...xD Moc to řešíš
# 10.2.2014 20.36
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
xD Díky, že mám čím bavit kámoše.

Beru to jako poctu. Asi ti hodně ležím v žaludku, jogurte, že mi musíš skládat písně xD jak romantické!

A sam vypadas, ze bys dostal pecku a lehnul ;) bych chtěl vidět, jak by si měl na mě ty kecy v reálu. Takovej malej zmrd, co si myslí, že je největší gangsta, furt meleš jak ignoruješ moje kecy a přitom na ně furt reaguješ, tak smyslné, jako tvůj text.

A narazis na tu vysku ;) aspon mam byt na co pysnej. 20. z 627 studnetů celkem jde ;) co Tys v zivote dokazal jogurte? Díky tomu průměru už mám práci. Mám spoluúčast na Gizmově knize, cos dokázal ty? ;) Akorat se stat CHTS a urazet me pres nejakej song, nejakej maler srac.

A sam se chovas jak nejvetsi "king" tak proc bych na takovyho malyho dementa nebyl arogantní? Všechny ty děcka co mě tu urážej si myslí, jak nejsou nejlepší. Když je člověk normální tak se k němu taky chovám normálně. Se starýma hráčema (kteří asi náhodou nejsou děcka) problémy nemám. Miky, Sam, Daddy, Bajo, DiereS, se všema se bavím normálně. Co maj společné? Nejsou to děcka.

(nechci nikoho urazit, ale fakt mě jebe, když se nějaký děcko chová jako internet hero a kdyz si na nej nekdo otevře hubu tak jde do mě jak montík kdyz vidí rytmuse, at si kazdej urci, jestli je to decko, nebo ne)
# 10.2.2014 20.44
 
sensi2k9
uživatel
Obrázek
Ve hře: sensiok, Royal
SZ
Tak ten diss si zajebal :DDDD dlouho jsem se tak nezasmál
# 10.2.2014 22.19
Born with nothing, die with everything
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Tak jako text jsi zaje*al. (y)

Nikdo netruchleme, však on tu bude za dva týdny zpátky. :-P
# 10.2.2014 22.32
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ
wocko no coment....

partyboye z metra nesmis zapomenout :D

jasper je to tak no jinak sem mu jen odpovedel aby uz me a ostatni neopruzoval jinak diky moc jasper cekal sem ze me budes hejtit

a maku? nikde sem nerepoval o tom jak bych te zbil... z toho uz sem vyrost a me zas sere maku kdyz me oznacujes za decko.. sam ses starsi tak o rok mozna o dva
a vse co tam bylo je real a ne nake tve vymysly

sensik a nex sem rad jestli sem vas zabavil :D
# 10.2.2014 23.19
 
sensi2k9
uživatel
Obrázek
Ve hře: sensiok, Royal
SZ
Jo, pobavil :D připomíná mi to ty dissy co do sebe valíme s kámošem :D ale nedáváme to na yt no..:D
# 10.2.2014 23.43
Born with nothing, die with everything
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Jo, ale já bych ti natáhl kdybych tě potkal ;)
# 11.2.2014 0.06
 

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Pauza [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.