Chmatákov online


Fórum – Stížnost kubíček´´

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Stížnost kubíček´´ [zamknuto]

Dj Standa
uživatel
Obrázek
Ve hře: DJ Standa,
SZ
Zdravim mam stížnost na hráče kubíček´´ , který mě včera hodil do np z neznámého důvodu žádné nadávky jsem nepoužil ani jsem ho nijak neurážel prostě mě tam hodil bez udání normálního důvodu např. AFK nebo nadávky.Jediný co dělal je že furt chodil kolem nás a hrál si na "boha".Tuto hru bere jako kdyby to byl realný život a hrozně to přehání co děla např. že když se někoho zeptá jestli tu je a neafkuje a on ze srandy odpoví že tu není tak okamžitě vypálí stim že at snim mluví slušně zdá se mi to jako dost už :D
# 20.1.2014 16.55
 

Stránky: 1 2

Ajedrez85
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ajedrez, Chess Kings
SZ

Kristyna_Graffitka:Respekt a k Johnovi, a za co? snad za to, že za svůj herní acc nadával a urážel lidi?

Kuba se chová jako CHTS naprosto normálně, to jak si hraje za herní účet je jedno...



lol


Johna znáš jenom přes hru, tak to tolik neprožívej.
# 20.1.2014 18.11
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ

amfetamin:Kdyby mě někdo řekl něco z prdele když se ho optám jestli tu je, třeba odpovědí "ne" , měl by np



V tom případě mě nadržuješ. :DDDD

Kristyna_Graffitka:Respekt a k Johnovi, a za co?
Za to, že je to dospělý muž a chová se jak puberťák? Za to, že dlouhou dobu nosil cizí skin, který neměl povolený? Nebo snad za to, že za svůj herní acc nadával a urážel lidi? Když řekne ženě v jeho věku "ty jedno dámské přirození" tak kde to jsme?
A nebo snad za to, že plno lidí od něj dostalo Ban, protože je prostě neměl rád, a protože se nebáli říct, jakej opravdu je? To nebyl respekt, možná tak max. strach ze strany nějakých slabochů.



Ale prosim tě, furt John John John. Je to už nějaký pátek co jsi dostala ban. Fakt bych to neustále nevytahoval. Já proti Johnovi např. nemohu říct jediné křivé slovo. :D
# 20.1.2014 18.13
 
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Možná, že ty ne... Já mám jinej názor a dost mi vadí, když tu furt někdo háže špínu na někoho z týmu.

Ty lidi se snaží, chovají se maximálně vstřícně a často mají pochopení, o ofik se konečně někdo po letech opravdu stará. A reakce? Neustále stížnosti o ničem.
Mrzí mě, že si lidi neváží toho co mají. Konečně fér lidi v CHTS a v týmu, na serveru relativní klid a oni furt budou mít problém... Fakt chce to sem znovu despotického blbečka, aby viděli jaký to je..
# 20.1.2014 18.20
 
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Nechapu jak muze byt nekdo CHTS kdo ma zalozeny acc na foru 21.12.2013 ...
# 20.1.2014 18.45
 
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Od kdy jsou kvality člověka přímo úměrné tomu, od kdy má účet na foru? lol
# 20.1.2014 18.54
 
pixeen
uživatel
SZ Mail
Další co dostal NP ''neprávem'' .. :D
naučte se chovat a pak NP dostávat nebudete, žádný CHTS nemá zapotřebí někoho bezdůvodně uvězňovat.. takže lock

edit: a opět se staráte o něco do čeho vám je kulový, ikdybych vzal do CHTS nováčka, co neumí ani nasadit prut tak vy stim nic nenaděláte..
# 20.1.2014 18.58
 

Stránky: 1 2

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Stížnost kubíček´´ [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.