Chmatákov online


Fórum – Stížnost kubíček´´

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Stížnost kubíček´´ [zamknuto]

Dj Standa
uživatel
Obrázek
Ve hře: DJ Standa,
SZ
Zdravim mam stížnost na hráče kubíček´´ , který mě včera hodil do np z neznámého důvodu žádné nadávky jsem nepoužil ani jsem ho nijak neurážel prostě mě tam hodil bez udání normálního důvodu např. AFK nebo nadávky.Jediný co dělal je že furt chodil kolem nás a hrál si na "boha".Tuto hru bere jako kdyby to byl realný život a hrozně to přehání co děla např. že když se někoho zeptá jestli tu je a neafkuje a on ze srandy odpoví že tu není tak okamžitě vypálí stim že at snim mluví slušně zdá se mi to jako dost už :D
# 20.1.2014 16.55
 

Stránky: 1 2

LosRotopedoS7
uživatel
Ve hře: Diego
SZ Skype
Další kterej se změnil kvůli právům a moc to prožívá. :D
# 20.1.2014 16.56
 
Dj Standa
uživatel
Obrázek
Ve hře: DJ Standa,
SZ
moje řeč dostal práva a je hrozně panovačnej :D
# 20.1.2014 17.08
 
GreyWolf
zablokován
Obrázek
Ve hře: Niay
SZ Mail Skype
Je to sráč..

+20% warn
# 20.1.2014 17.23
:-[:-[:-[:-[:-[
kubicek307
zablokován
SZ

Dj Standa:Zdravim mam stížnost na hráče kubíček´´ , který mě včera hodil do np z neznámého důvodu žádné nadávky jsem nepoužil ani jsem ho nijak neurážel prostě mě tam hodil bez udání normálního důvodu např. AFK nebo nadávky.Jediný co dělal je že furt chodil kolem nás a hrál si na "boha".Tuto hru bere jako kdyby to byl realný život a hrozně to přehání co děla např. že když se někoho zeptá jestli tu je a neafkuje a on ze srandy odpoví že tu není tak okamžitě vypálí stim že at snim mluví slušně zdá se mi to jako dost už :D


Tak určitě jsem tě tam hodil bez důvodu 3-( Prostě se ke mě chovej s reskeptem a ne žádný ,,neruš" ,,Ne asi" ,,Neotravuj" atd. Pak tu nebrečte že máte np 3-(
btw: Hrozně si hraju na boha jak ty řikáš , když se zeptám jeestli tu seš -_-
# 20.1.2014 17.23
 
GreyWolf
zablokován
Obrázek
Ve hře: Niay
SZ Mail Skype
Tak určitě jsem tě tam hodil bez důvodu 3-( Prostě se ke mě chovej s reskeptem a ne žádný ,,neruš" ,,Ne asi" ,,Neotravuj" atd. Pak tu nebrečte že máte np 3-(




To si děláš srandu?:DDDDDDDDD Proč by se k Tobě měl chovat s respektem? Za "neruš" a "ne asi" a "neotravuj" dáváš NP? :DDDD To jsi asi fakt divnej, bože,bože kdo to chts zas dostal jsi někdo od Pixeho že? :-[
# 20.1.2014 17.27
:-[:-[:-[:-[:-[
Ajedrez85
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ajedrez, Chess Kings
SZ

kubicek307:Prostě se ke mě chovej s reskeptem



S respektem k někomu, kdo před právy jenom nadával a urážel. :-)) A ty tvé nesmyslné chaty s Fredym na těžbě ti také přidají na respektu..
# 20.1.2014 17.30
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
kubo... nejsi john vole, tito lidé se nebaví slušně ani s mamou xD

nyjaj xD jak si zas stěžuje, za chvíli bude plakat že to už nikdy hrát nebude a za tyden bude mít 1540 nahraných hodin.. .stejně jako bajo

ayedres: nádávám tu už spousty let a taky jsem měl práva xD
# 20.1.2014 17.31
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Kdyby mě někdo řekl něco z prdele když se ho optám jestli tu je, třeba odpovědí "ne" , měl by np :P
# 20.1.2014 17.35
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
je chlamka že se to snaží řešit xD

kuba dostane daunuv syndrom až o tom rozhodne pixee, určitě ho nedostane za to že ho nějakej šulda poslal do řiti když se ho ptal jestli je afk...
# 20.1.2014 17.36
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Respekt a k Johnovi, a za co?
Za to, že je to dospělý muž a chová se jak puberťák? Za to, že dlouhou dobu nosil cizí skin, který neměl povolený? Nebo snad za to, že za svůj herní acc nadával a urážel lidi? Když řekne ženě v jeho věku "ty jedno dámské přirození" tak kde to jsme?
A nebo snad za to, že plno lidí od něj dostalo Ban, protože je prostě neměl rád, a protože se nebáli říct, jakej opravdu je? To nebyl respekt, možná tak max. strach ze strany nějakých slabochů.


Kuba se chová jako CHTS naprosto normálně, to jak si hraje za herní účet je jedno... Hlídat server je jeho práce a napsat "ano jsem" prostě nikoho nezabije. Aneb kdo si chce hrát na rebela, nesmí se divit, že dostane NP :D
# 20.1.2014 17.44
 
Burner
uživatel
Obrázek
Ve hře: Burner
SZ ICQ
Vysvetlí mi niekto, načo sa tu ostatní vyjadrujú, okrem Kubíčeka a sťažovateľa? Nevidím na to žiadny dôvod, toto je sťažnosť, nie téma o tom aby ste osočovali hráčov a hovorili o niečom úplne inom. Ak nemáte dôkaz alebo niečo čo by mohlo zavážiť, netreba sa tu podľa mňa vyjadrovať.



Naposledy upraveno: 20.1.2014 17.50

# 20.1.2014 17.47
 
Dj Standa
uživatel
Obrázek
Ve hře: DJ Standa,
SZ
Nesouhlasím kubíček se jako CHTS rozhodně nechová
# 20.1.2014 17.50
 
TicTac-Coun[T]eR
uživatel
Obrázek
SZ Skype

amfetamin:Kdyby mě někdo řekl něco z prdele když se ho optám jestli tu je, třeba odpovědí "ne" , měl by np :P



Tohle,bys ti neudelal nejsi taký srač,a kubičku nic proti ale včera jsi mne sledoval apodne ja na to s*ru ale nebudte panove moc se až moc zneužíva tak.
Jestli chces byt jeste chts tak dodržuj pravidla
# 20.1.2014 17.50
Ľudia za ktorých by si dal kedysy kár do ohňa,
ťa teraz nechajú vypiť pohár jedu až do dna.
Ešte sa pri tom milo usmievajú do očí, (kokoti!)
buzerant zaslúžiš si boxerom po obočí!
kubicek307
zablokován
SZ

TicTac-Coun[T:eR]

amfetamin:Kdyby mě někdo řekl něco z prdele když se ho optám jestli tu je, třeba odpovědí "ne" , měl by np :P



Tohle,bys ti neudelal nejsi taký srač,a kubičku nic proti ale včera jsi mne sledoval apodne ja na to s*ru ale nebudte panove moc se až moc zneužíva tak.
Jestli chces byt jeste chts tak dodržuj pravidla


Promin, že jsem na tebe dal .sleduj a zeptal se tě jestli tu jsi :( Bylo to odemne ošklivé zneužití 3-(
# 20.1.2014 18.04
 
Dj Standa
uživatel
Obrázek
Ve hře: DJ Standa,
SZ
kubíček měl by ses nad sebou zamyslet jak absurdně se vtý hře chováš3-(
# 20.1.2014 18.06
 

Stránky: 1 2

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Stížnost kubíček´´ [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.