Chmatákov online


Fórum – Pet systém

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Pet systém

Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Někde jsem tu postřehl, že si plno lidí stěžovalo, že je ve hře plno peněz, ale není moc věcí, které by se za ně dalo pořídit (mimo VIP). Že by to chtělo do hry nějaké lukrativní a hodně drahé zboží, které by měli jen ti nejmajetnější z vás.

Tak mě napadlo co udělat systém petů, který by trochu obohatil hru? Samozřejmě nečekám, že by měli nějaké bonusy, ale mohli by být alespoň na okrasu. Mohl by je mít jen opravdu bohatý hráč. Napadlo mě, že by se mohli nosit stejně jako malej Venca. A pokud by se našel čas jim přece jen nějaký bonus přidat, tak myslím, že bonusy jako rychlost nebo částečná neviditelnost by mohli být taky fajn a nemělo by to být tak složité.

Pokud by nápad prošel, jsem ochotný pety nakreslit, aby s tím měl Giz co nejméně práce.

Co myslíte?
# 10.1.2014 15.50
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

  • Co říkáte na PET systém?
  • Ano12 hlasů, 63 %63 %
  • Ne7 hlasů, 37 %37 %
  • Celkem 19 odpovědí

Stránky: 1 2

pixeen
uživatel
SZ Mail

neXoušek:Pixeku, když jsi u těch příšer. Co to trošku spojit s užitečným? Třeba ve hře je noc, ale ta noc vlastně dělá jen to že jsou zavřené obchod. Co kdyby se v noci spawnovali nějaké npc příšery, co by napadali hráče? Ne nějak zvratně, aby to nedopadlo tak že tu nebude během noci nikdo hrát. Ale nějak to došpekulovat, mohlo by to být i dobré opatření proti afkerům.

Samozřejmě po zabití těchto příšer aby padl nějaký zajímavý drop, třeba nějaký extra itemek, co by přidal XP levelům nebo něco, by jste určitě vymysleli.



Nápad dobrej, něco stím vymyslíme :).

Cheater(tomcrow): zeptám se ho, ale netušim jestli to půjde.. sám se v tom moc nevyznám..

# 10.1.2014 20.13
 

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Pet systém

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.