Chmatákov online


Fórum – Pet systém

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Pet systém

Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Někde jsem tu postřehl, že si plno lidí stěžovalo, že je ve hře plno peněz, ale není moc věcí, které by se za ně dalo pořídit (mimo VIP). Že by to chtělo do hry nějaké lukrativní a hodně drahé zboží, které by měli jen ti nejmajetnější z vás.

Tak mě napadlo co udělat systém petů, který by trochu obohatil hru? Samozřejmě nečekám, že by měli nějaké bonusy, ale mohli by být alespoň na okrasu. Mohl by je mít jen opravdu bohatý hráč. Napadlo mě, že by se mohli nosit stejně jako malej Venca. A pokud by se našel čas jim přece jen nějaký bonus přidat, tak myslím, že bonusy jako rychlost nebo částečná neviditelnost by mohli být taky fajn a nemělo by to být tak složité.

Pokud by nápad prošel, jsem ochotný pety nakreslit, aby s tím měl Giz co nejméně práce.

Co myslíte?
# 10.1.2014 15.50
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

  • Co říkáte na PET systém?
  • Ano12 hlasů, 63 %63 %
  • Ne7 hlasů, 37 %37 %
  • Celkem 19 odpovědí

Stránky: 1 2

Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Promiň, ale co je PET?
# 10.1.2014 15.55
 
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Inspirace z Darkorbitu? :D
Jinak klidne jsem pro, mohl by přidávat HP a měl by ten PET tež level :)
# 10.1.2014 15.57
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Potvůrka, s kterou hraješ. Z jedné hry to znám tak, že je x druhů petů, každej má nějaký jiný bonusy, pet za tebou chodí jako kočka/pes. Kdyby to tak bylo, tak by se mohl dát i vyexpit- třeba od 1 lvlu by dával 5% šance na vykrytí zásahu atd...
# 10.1.2014 15.57
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Díky, Jaspre.
# 10.1.2014 15.59
 
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Prostě mazlíček, který ti přidává nějaký bonus (popřípadě je jen na okrasu). Může to být pejsek, nebo malý dráček a nebo třeba nějaká příšerka. Vlastně i Venca je takovej PET :D

btw. já blbec si klikl v anketě na NE. :-D
# 10.1.2014 16.00
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

pixeen
uživatel
SZ Mail
Psal jsem Gizmovi ať si to přečte a prej by to bylo moc náročný na server, radši přidáme nový NPC příšery :).
# 10.1.2014 16.28
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Pixeku, když jsi u těch příšer. Co to trošku spojit s užitečným? Třeba ve hře je noc, ale ta noc vlastně dělá jen to že jsou zavřené obchod. Co kdyby se v noci spawnovali nějaké npc příšery, co by napadali hráče? Ne nějak zvratně, aby to nedopadlo tak že tu nebude během noci nikdo hrát. Ale nějak to došpekulovat, mohlo by to být i dobré opatření proti afkerům.

Samozřejmě po zabití těchto příšer aby padl nějaký zajímavý drop, třeba nějaký extra itemek, co by přidal XP levelům nebo něco, by jste určitě vymysleli.
# 10.1.2014 16.33
 
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Pix: Janý chápu, tak já načrtnu alespoň nějakou tu příšeru, to by mě mohlo bavit. .)



Naposledy upraveno: 10.1.2014 16.34

# 10.1.2014 16.33
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Wočko_obnova
uživatel
SZ
Moc hraješ Wow,ja táky a mám nejlepší peta z cata serveru xD
Nahaka,má respawn jednou za pul rok a já ho chytil :D...

Třeba,toho peta ochočit jak vo wovku,a pak by mohl mít nějaké utoky trěba že kilité a mužete si pomoct tím že si zavoláte svojeho peta,a on by bral damege trěba by škrábal a tým že by Bral HP dával by sa mum level + a to by mu zvišovalo, HP,DAMAGE... trěba toho peta by ste mohli i zabít,a oživené by mohlo jít nějak težce,to sem nedomyslel :D bylo by to dobré,ale nebyla by to práce na den...
# 10.1.2014 16.34
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Jako nápad dost dobré, i kdyby PET, který z hráče nemůže vypadnout dával podle náhodného bonusu +2% critical nebo +2dmg na ránu.

BTW wočko tvé názory ani nebudu číst, jsou tos tejně hrozné sračk.y :D
# 10.1.2014 16.59
 
-X-Ni-ck-X-
uživatel
Obrázek
Ve hře: TomCrow, NotSoReal
SZ
Ale za opravdu vysokou cenu! 8-)
Jinak pro gizma: Co takhle to udělat nenáročné pro server tím způsobem, že klientům pošle jen informaci o tom, že nějaký hráč toho peta vlastní + třeba typ... a Klient už si petův pohyb bude počítat sám? Pokud by pet byl jen na staty.. :-)
# 10.1.2014 17.10
ja nevjem uš
HooDs
uživatel
Obrázek
SZ
Tak třeba to bude dobré . PRO
# 10.1.2014 17.13
Nejakej vtipalek :D Pac a pusu :D
Neror_obnova
uživatel
SZ
Určitě stým nápadem souhlasím :) Znám to z Metinu,atp.. :) Takže by to kdyžtak bylon Super..
# 10.1.2014 17.35
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ

pixeen:Psal jsem Gizmovi ať si to přečte a prej by to bylo moc náročný na server, radši přidáme nový NPC příšery :).



Což, už teď ten server má co dělat. Takže myslím že thread jede dál zbytečně. 3-(
# 10.1.2014 19.32
 
-X-Ni-ck-X-
uživatel
Obrázek
Ve hře: TomCrow, NotSoReal
SZ

neXoušek:

pixeen:Psal jsem Gizmovi ať si to přečte a prej by to bylo moc náročný na server, radši přidáme nový NPC příšery :).



Což, už teď ten server má co dělat. Takže myslím že thread jede dál zbytečně. 3-(



-X-Ni-ck-X-:Ale za opravdu vysokou cenu! 8-)
Jinak pro gizma: Co takhle to udělat nenáročné pro server tím způsobem, že klientům pošle jen informaci o tom, že nějaký hráč toho peta vlastní + třeba typ... a Klient už si petův pohyb bude počítat sám? Pokud by pet byl jen na staty.. :-)



Pokud se to udělá takhle bude to náročné asi jako když má někdo na sobě klobouk. Server pošle data jen když si peta někdo nasadí, nebo sundá...
# 10.1.2014 19.36
ja nevjem uš

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Pet systém

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.