Chmatákov online


Fórum – Chmatakov

Fórum » Komunikace se správci » Chmatakov [zamknuto]

Cwoky
uživatel
Ve hře: Cwoky
SZ
Ahoj jak jsem se dočetl na stránce že má te malo peněs na provoz serveru a tak bych se chtěl zeptat jestli by ste mi nedaly server chmatakov jako měl chmatakov.jabko . Asi jo tak bych rád aby ste mi napsaly podrobnosti a pravidla provozu. Předem děkuju za odpověď.

Odpověď od Gizma jsi dostal/Sant
Lock
# 29.7.2013 10.09
 

Stránky: 1 2

koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Můžeš převádět (resp. vybírat) na svůj. Pokud máš vysoký roční průtok peněz, tak jim musíš dát i fotku a občanku a adresu a bůhví co všechno.
# 30.7.2013 23.44
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Jo takhle, tak to sorry, jsem nevěděl. Já PP používám málokdy.
# 31.7.2013 1.12
 
pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype
Pro mě by taky byl paypal nejlepší, páč mě převod z UK účtu na CZ stojí něco málo pod 300kč... :) což je podle mě zbytečnost... a navíc nevidim jedinej problém stim, aby si Gizmo založil paypal:) (pokud ho už nemá) je to otázka pár sec.. :)
# 31.7.2013 19.22
8-)
www.hruzka.cz
Harimau
uživatel
SZ Mail
Cwoky, jsem si jistý, že nevíš, jak je to těžké.
Pokud chceš, aby tvůj server se rozjel a byl hodně navštěvovaný, musíš do toho vkládat peníze, snažit se.
Za 10 let, jak psal Gizmo, budeš o hodně inteligentnější a určitě pokud budeš moci svůj server vést dobře.
Takže teď je to hlavně o trpělivosti.
Pokud to zvládneš vydržet a za 10 let napíšeš Gizmovi, tak jsem si jistý, že ti udělí možnost, aby jsi mohl spravovat svůj vlastní server.
# 1.8.2013 21.24
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Já si myslím že to byla spíše narážka na jeho vyjadřování. :)
Gizmovi nejde o peníze získané s prodeje serveru, ale o to aby se server dostal do rukou zodpovědného člověka.
Takovích jako jsi ty, kteří by si chtěli zřídit vlastní server už tu byly hromady.
# 1.8.2013 21.49
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Stránky: 1 2

Fórum » Komunikace se správci » Chmatakov [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.