Chmatákov online


Fórum – Chmatakov

Fórum » Komunikace se správci » Chmatakov [zamknuto]

Cwoky
uživatel
Ve hře: Cwoky
SZ
Ahoj jak jsem se dočetl na stránce že má te malo peněs na provoz serveru a tak bych se chtěl zeptat jestli by ste mi nedaly server chmatakov jako měl chmatakov.jabko . Asi jo tak bych rád aby ste mi napsaly podrobnosti a pravidla provozu. Předem děkuju za odpověď.

Odpověď od Gizma jsi dostal/Sant
Lock
# 29.7.2013 10.09
 

Stránky: 1 2

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
To se musíš domluvit s Gizmem a pokud uzná, že to budeš zvládat a budeš zodpovědný, tak ti ho možná prodá- cena nejde tuším pod 2500,- a víc, přičemž další update tě pak také něco stojí. Můžeš ho kontaktovat přes e-mail chmatakov@chmatakov.cz
# 29.7.2013 10.29
 
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Podle toho jak píše (a nemyslím jen pravopis), nějak tuším, že by ten server stál opravdu zato. :D
# 29.7.2013 10.43
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Cwoky
uživatel
Ve hře: Cwoky
SZ
Jestli to cosi napsal nemysliš uražkou. Tak to hodně děkuju za tvou podporu. Stále neni jistě asi se nějak domluvím s Gizmem. Dokonce mi přide cena za server moc velka.
# 29.7.2013 10.49
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Pokud ti příjde 2,5k za server, což stojí určitě aji více, tak nemáš na to, mít svůj vlastní server. Protože by tě něco stál hosting, webovky? Přes websnadno, v lepším případě nějakej wordpress? xD Je kolem toho navíc dost starostí, tomu věř ;)
# 29.7.2013 10.59
 
Cwoky
uživatel
Ve hře: Cwoky
SZ
Nemusíš se bát já jsem měl uš několik serveru na hry. Ale Chmatakov bude asi jiná liga. No ale zatím o tom budu uvažovat a proto chci co nejvíce informaci.
# 29.7.2013 11.05
 
Gizmo
autor hry
SZ
Ne. Není problém s penězi, ale s lidmi - když někdo slibuje podporu, i když šlo o stovku či dvě a přesto to nepošle a neustále se vymlouvá, tak mne prostě nestojí za to hru pro takovou komunitu provozovat.

K prodeji serveru - napiš, až ti bude o 10 let víc.
# 29.7.2013 11.22
 
Cwoky
uživatel
Ve hře: Cwoky
SZ
No děkuju za odpověď . Ale nejsem si jistý co myslíš tím o 10 let více. Jestli ti vadí věk nebo to že si myslíš že bych ti ne přispěl jako oni tak to se mejlíš. No ale uš si se rozhodl tak děkuju za tvou odpověď.
# 29.7.2013 12.00
 
Larry remda
uživatel
Ve hře: Needhealplz , Mlátička
SZ Jabber Skype Web
GIZ má pravdu nevím no ten tvůj pravopis ''uš'' místo už :D nebo ''ne přispěl '' místo nepřispěl ...
# 29.7.2013 12.16
www.chmatákov.cz

Fores_obnova
uživatel
SZ
Cwoky? Nejsi Cwok? :DD Pokud ano,tak si myslíš,že je to vše lehký,jak na 826 server,kterej jede u tebe na PC přes Hamachi? :D Všechno neni tak lehký,jak to vypadá,nejdřív si zjisti,co to vše obnáší,na kolik tě výjde VPS server (pokud to nechceš mít u sebe doma-potřebuješ veřejnou IP),co vše musíš nastavit na VPS serveru,jak se postarat o web,o to,když ti tam budou běhat bugeři a podobně,pokud se ti zdá moc 2500 Kč za verzi,tak to můžeš zabalit,protože budeš investovat do VPS serveru,který tě v dnešní době výjde už levněji,než kdyby jsi měl ty doma veřejnou IP a nechal to jet furt.

Edit 13:04: A další problém jsou skiny,což je kapitola sama o sobě.
# 29.7.2013 13.02
 
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Z toho jeho prvního postu mi přišlo, že původně chtěl, aby mu Giz server/hru dal a ne prodal. :)
# 29.7.2013 13.15
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Jsou s tím akorát starosti. Do provozu serveru jsme nastrkali od listopadu 2012 mnohem víc než za kolik jsme server dostali od Gize. Takže si nemysli že je to jednorázová investice.
# 29.7.2013 14.14
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ

Gizmo:Ne. Není problém s penězi, ale s lidmi - když někdo slibuje podporu, i když šlo o stovku či dvě a přesto to nepošle a neustále se vymlouvá, tak mne prostě nestojí za to hru pro takovou komunitu provozovat.

K prodeji serveru - napiš, až ti bude o 10 let víc.



Když už jsme u toho, může se přispět i přes paypal a v dolarech? Ne že bych měl vyloženě zájem hrát, ale je škoda vidět server jen tak upadat. Už má celkem dlouholetou tradici.
# 30.7.2013 17.20
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype
koly - když by se vás sešlo víc, tak bych taky nějakou tu libru přispěl.. ikdyž to už nějak aktivně nehraju, pár stovek mě nějak extra nezničí:)..
# 30.7.2013 20.26
8-)
www.hruzka.cz
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Vím, že mi kdysi Gizmo psal (když jsem platil skin), že paypal není možností platby, tj. jen bankovní převod. Mě je ale paypal o hodně pohodlnější a pokud by teď byla taková možnost přispět, tak bych s tím neměl problém.
# 30.7.2013 22.38
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Nejde náhodou posílat z PP i na účet?
# 30.7.2013 23.28
 

Stránky: 1 2

Fórum » Komunikace se správci » Chmatakov [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.