Chmatákov online


Fórum – Hloupé ovce

Fórum » Diskuse mimo mísu » Hloupé ovce

Montik_obnova2
uživatel
SZ
Toto téma bych chtěl věnovat dnešní zk*rvené době. Pokud to nechceš číst, nečti, je to můj názor, nemusíš s ním souhlasit.

Toto odvětví je Mimo Mísu čili by neměl být problém se špatnou sekcí takže:

Chtěl bych se zaměřit na dnešní ,,hejtovací dobu'' NÉ NEMYSLÍM tím ted' hned Youtube, ale i toho se to týká. Ale jde o to že lidi sou ovce.

Jde mi o tohle, dáme si příklad: Bude kvalitní hudební interpret, ale nebude mít reklamy, nebude mít náký sponzory, distribuci. A bude uploadovat své songy na Youtube.
Myslíte že uspěje? Těžko....

Je to tak, že někdo si toho všimne, dejme tomu že to zrovna nebude rozumný jedinec a jelikož prostě už má svý interprety v hlavě a jen ty poslouchá, tak tam napíše, že je to sr*čka. Chytnou se toho další ovečky, bez vlastního názoru a dou za tím prvním beranem a hejtujou toho interpreta. Mezi tímto hloučkem se najdou ale i tací kteří řeknou konskruktivní kritiku.

Ale není to jen v tomto příkladu, dejme tomu že nevím, budete mít na svačinu chleba se salámem a nákej kr*pl kterej je v tý společnosti oblibenej řekne: Tvl toe sr*čka... tak ostatní to taky řeknou, podotýkám že né všichni... vím blbej příklad.

Dokonce sem viděl test kde lidi ukazovali obrázky a mělo se dejme tomu zjistit jaká čára je nejdelší a mezi tento kolektiv došla nová osoba a ti ''herci'' davali schválně špatnou odpověd'... většina co to testovala nakonec podlehla většině.

A takhle to je, pokud nemáte reklamu, distribuci. Nebo fanouškovský základ tak prostě neuspějete.

Pokud si to přečetl až sem tak sem rád. Prostě dejme tomu rok... 2006, 2008 prostě v lidech byla podle mě menší nenávist, dřív pod videama Indy a Wich - Z tvojí čtvrti... dejme tomu.. byli komenty jako: ,,jo super tvl''

Dneska tam někdo dojde a : ,,Sou to b*zeranti Hugo Toxx je lepší''

Prostě dnes většina lidí hrabe jen pro sebe, vše se dělá pro peníze a né pro lidi, na všem se šetří. Myslím že tohle ovlivnujou media.


Prostě sem chtěl něco napsat tak sem napsal tohle, jen abyste si nemysleli nejsem tak dementní jak někdy vypadám, ale prostě neřeším snažím se pobavit.

Stejně si to skoro nikdo nepřečte, kdyžtak napište svůj názor. Ahoj
# 9.6.2013 22.06
 

Stránky: 1 2

Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Montiku to ze kazdej chodi chlastat je normalni, lepsi nez sedet doma u kompa.. I kdyz ted uz chlastaj i 12ti letí.. To uz je prehnany, co alcatel, nokia 3310(nerozbitny) a proto se i s nim dalo venku hrat, napriklad kdo ho hodi dal! :-D nebo hokej se s nim hral.. To jsou proste vzpominky na detstvi a ne to co je ted..
# 10.6.2013 22.41
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Mě třeba dostává tohle..

jdu se svou přítelkyní po ulici a potkám týpka tak 8 let se 2 kámošema co poslouchá (vždycky!) gangnamstyle a ten týpek mě začne nadávat.. tak mu vezmu čepku hodím ji kamsi dopíče a on začne nadávat ještě víc.. tak ho zmlátím a zachvilu mám u dveří jeho matku.. já když byl mladej tak jsem měl respekt ze starších... ti lidi fakt nemaj pud sebezáchovy
# 10.6.2013 22.42
 
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail

Empty927:

ZuBR#:http://www.youtube.com/watch?v=wiip5-883vw


ty jeste zijes Keskeee? :-D

Btw necetl jsem to cele ale tohle zacina u rozmazlenych fracku co maji iP5, iPad proste vsechno v 10 letech kdyz my jsme chodili ven si kopat :-(



Přesně tak. S kámošem si říkáme, jaký jsme měli super dětství.
Chodili hrát fotball, tancovali jsme, různě skákali a dělali všechno možný, co venku dělat jde.
A můj bratr? 12 let. Samsung mini, pc, tv. Jede v jednom kole počítač, televize, mobil.
Občas 1x týdně zajde do obchodu a to je asi tak vše.

Krutá doba.
# 10.6.2013 22.42
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
A kdyz nemas neco z toho tak si socka a vsichni te odstrkuji :-)
# 10.6.2013 22.43
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Empty: Jasně, ale já myslím ty co sou nonstop v lihu a k*rvej se na hajzlech v klubu a maj jenom tenhle zájem.

MAK: Přesně no, to my na ZŠ ve 4tý upe respekt z 9táku a upe: ,,Tvl ty sou hustý'' a dneska...... jak říkáš.
# 10.6.2013 22.45
 
Majestyy
uživatel
Ve hře: Axon,Majesty,Manotrek
SZ
já spíš bych chtěl vidět ty generace třeba za 20 let ... ani si to nedokážu představit ... což je smutný :'(
# 10.6.2013 22.47
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Majesty: Matrix nebo nevím :D
# 10.6.2013 22.55
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Majestyy
uživatel
Ve hře: Axon,Majesty,Manotrek
SZ

Maly John:Majesty: Matrix nebo nevím :D



Tak snad :D
# 10.6.2013 22.58
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Montíku :-D takhle se užívá dospívání, to je normální.. dřív to tak taky chodilo :-D ¨( ale ne v 15 to je pravda) :D
# 12.6.2013 15.36
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Je to divná doba, já měl také suprové dětství. Jak už tu bylo řečeno každýmu bylo vše jedno, chodívali jsme v teplákách a obyčejných plátěnkách chodili dělat kraviny na různá hřiště, dělali ze sebe paviány na stromech .. no prostě vše, kdo nezažil nemůže mluvit. Dnešní doba, třeba můj mladší bratr.. je mu 12let a ven šel snad naposled minulé léto. :D :D Ale je to taky chyba našich, kvůli práci na něj kašlou.

Nedokáži si to také představit za 10-20-30let .. každopádně svoje ratolesti povedu pevnou rukou a nehrozí že by dostali na co si ukážou jen aby byly KŮŮŮL.
# 12.6.2013 16.12
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
neXi, když na to budou peníze tak jim klidně cokoliv koupím, ale určitě bych nechtěl aby měli furt tyhle věci v rukou a nešli ven ;).. Doba je zlá :D .. se časem vrátí stará doba :)
# 12.6.2013 16.32
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Nojo, já jsem vychovaný tak že prostě nemám to na co si ukážu. I když by mě to naši kupovat mohli. Pátý rok jsem si od našich nevzal ani korunu. Vždy jsem si peníze sehnal sám. A alespoň si toho co mám více vážím. 8-)
# 12.6.2013 17.00
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
já taky ne :D ale peníze si beru, za co bych se jinak napil ;)
# 12.6.2013 17.42
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
šlapeš? xD
# 12.6.2013 19.02
 
Zorak
uživatel
Obrázek
Ve hře: Zorak
SZ
Som toho istého názoru ako Montík čo a týka tej dnešnej generácie. Ja osobne som tomu utiekol fakt len ochlp a som rád ,že v tom niesom tak po uši.

Ked som bol malý prvý mobil som dostal ked som bol druhák. Prvý počítač dostal otec od kamaráta ked som bol štvrták a to bol pán počítač :) Klasická biela bedna z nádychom žltej. Dobre ma vychovali a som za to rád :)

Túto generáciu by som najradčej zobral osprchovat dakam do ... ale viete kam :')
Nepotrebujem mat zase problémy s fašizmom.

Teraz končím devinu a ked sa prejdete po dolnej chodbe kde každý zasran behá z Ipadom Iphonom a celý v Lonsdale čož mi mimochodom príde dost smiešne lol tak nervy chytíte skoro okamžite. Naštastie stačí trošku nakričat a mate u nich rešpek. Ak to nepomáha bavil som sa s otcom jedného z nich. Proste nahubu... nech sa uvedomí. Ale myslím si ,že rodičia si to celkom uvedomujú ale chcú dat svojim ratolestiam všetko.. len si neuvedomujú aký dopad to bude mat o pár rokov. Predstavte si také decko ktoré má teraz možno 7 rokov, v 17tich . čo bude robit. aký bordel.. mám dojem ,že zoberiem starý dobrý kalašníkov pojdem trošku pretriedit pomery a potom sa obesím na USB kábly. xD
# 23.6.2013 13.50
 

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse mimo mísu » Hloupé ovce

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.