Chmatákov online


Fórum – Hloupé ovce

Fórum » Diskuse mimo mísu » Hloupé ovce

Montik_obnova2
uživatel
SZ
Toto téma bych chtěl věnovat dnešní zk*rvené době. Pokud to nechceš číst, nečti, je to můj názor, nemusíš s ním souhlasit.

Toto odvětví je Mimo Mísu čili by neměl být problém se špatnou sekcí takže:

Chtěl bych se zaměřit na dnešní ,,hejtovací dobu'' NÉ NEMYSLÍM tím ted' hned Youtube, ale i toho se to týká. Ale jde o to že lidi sou ovce.

Jde mi o tohle, dáme si příklad: Bude kvalitní hudební interpret, ale nebude mít reklamy, nebude mít náký sponzory, distribuci. A bude uploadovat své songy na Youtube.
Myslíte že uspěje? Těžko....

Je to tak, že někdo si toho všimne, dejme tomu že to zrovna nebude rozumný jedinec a jelikož prostě už má svý interprety v hlavě a jen ty poslouchá, tak tam napíše, že je to sr*čka. Chytnou se toho další ovečky, bez vlastního názoru a dou za tím prvním beranem a hejtujou toho interpreta. Mezi tímto hloučkem se najdou ale i tací kteří řeknou konskruktivní kritiku.

Ale není to jen v tomto příkladu, dejme tomu že nevím, budete mít na svačinu chleba se salámem a nákej kr*pl kterej je v tý společnosti oblibenej řekne: Tvl toe sr*čka... tak ostatní to taky řeknou, podotýkám že né všichni... vím blbej příklad.

Dokonce sem viděl test kde lidi ukazovali obrázky a mělo se dejme tomu zjistit jaká čára je nejdelší a mezi tento kolektiv došla nová osoba a ti ''herci'' davali schválně špatnou odpověd'... většina co to testovala nakonec podlehla většině.

A takhle to je, pokud nemáte reklamu, distribuci. Nebo fanouškovský základ tak prostě neuspějete.

Pokud si to přečetl až sem tak sem rád. Prostě dejme tomu rok... 2006, 2008 prostě v lidech byla podle mě menší nenávist, dřív pod videama Indy a Wich - Z tvojí čtvrti... dejme tomu.. byli komenty jako: ,,jo super tvl''

Dneska tam někdo dojde a : ,,Sou to b*zeranti Hugo Toxx je lepší''

Prostě dnes většina lidí hrabe jen pro sebe, vše se dělá pro peníze a né pro lidi, na všem se šetří. Myslím že tohle ovlivnujou media.


Prostě sem chtěl něco napsat tak sem napsal tohle, jen abyste si nemysleli nejsem tak dementní jak někdy vypadám, ale prostě neřeším snažím se pobavit.

Stejně si to skoro nikdo nepřečte, kdyžtak napište svůj názor. Ahoj
# 9.6.2013 22.06
 

Stránky: 1 2

yoyOBEY.
uživatel
Obrázek
SZ Mail
ask about illuminati
# 9.6.2013 22.19
ses sexi zencka zvute ke me na ubitounu sem pardubic prijet napis mi to jo nebo ne diki
Obrázek
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Máš pravdu no, je to tak ... :) Však civilizace jde celá do <->.

Ale to, že Hugo Toxxx je lepší, máš pravdu :D
# 9.6.2013 22.20
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Montik_obnova2
uživatel
SZ

amfetamin:Máš pravdu no, je to tak ... :) Však civilizace jde celá do <->.

Ale to, že Hugo Toxxx je lepší, máš pravdu :D



No jasný, tak u tebe to beru ty ho posloucháš že jo, ale neřekneš: ,,Indy je sr*č''
Já osobně třeba Huga občas poslouchám nic proti němu nemám. Ale nesnáším Smacka, ale nepíšu mu pod video jak dělá blbou hudbu a že Tafrob je lepší a já nevím... prostě ho neposlouchám a neřeším. Jenže prostě někdo mu napíše tady tohle, ale jako.. každej má jinej vkus.
# 9.6.2013 22.29
 
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
No jo, to už nikomu nevysvětlíš, lidé jsou pitomí ...
Ten, který to vidí stejně jako ty, je člověk rozumný ...
Ten, kdo dělá pravý opak, bude navždy hlupák.
# 9.6.2013 22.33
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Ano. Moc dobře vím, jaké to je.
Ve škole nejsem moc milovaný, protože všichni jsou ,,ovečky,, jednoho člověka.
Já takový nejsem a proto jsem ve společnosti odstrkován a většina těch magorů ani vůbec neví, jak jsou ubozí.

Někteří lidé by se nad sebou měli zamyslet a říct si, tohle nemůžu být já a dokážu být lepším člověkem.
Bohužel i já jsem měl svoje chvíle, kdy jsem byl ve 4. třídě a teď si říkám, že jsem se choval, jako úplný dement.
Lidi by se opravdu nad sebou mělo zamyslet a říct si, co vlastně udělají, než to opravdu udělají.
# 9.6.2013 22.58
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Už to že máš avatar s Tafrobem mi o tobě něco říká (tomu chlapovi sem nikdy nepřišel na kloub)
# 9.6.2013 23.18
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ

MAK:Už to že máš avatar s Tafrobem mi o tobě něco říká (tomu chlapovi sem nikdy nepřišel na kloub)



Koukni na tohle pokud si neviděl http://www.youtube.com/watch?v=JAERoaQQQZY
Pak ho možná pochopíš, když sem to posílal kámošce tak ho pak pochopila, tak nevím, ale já ho sleduju skoro od počátku takže ono je v tom trochu rozdíl, každopadně nevím jestli posloucháš rap.
# 9.6.2013 23.27
 
Fredy_Guvno_Obnova3
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
FBJ: nejsi moc milovaný? .. řeknu ti to takto, ve 4.té třídě jsem byl ovečka, v 5té jsem měl ovečky, v 6té jsem byl v chytrolínské třídě a jejich vtipy byly tak slabé že jsem měl svoje ovečky a ty sem si držel dál od žébráků co si hráli na chytráky.. 8mička a 9ítka jsem byl kápo xD samozřejmě ten kdo se semnou nechtěl bavit tak dostával sady žejo.. v prváku jsem byl ovce protože máme spráskanou třídu která je v podstatě rozdělená asi na 3 skupiny a já nevěděl ke které mám jít :D druhák a třeták největší pohoda.. jelikož je tam mnoho skupin a zároven se všichni bavíme, tak opravdu se 100% jistotou mužu říct že tam nejsou ovce, každý máme jiné zájmy a když ty chceš někomu něco vetřít tak tě pošle do haj*lu, zatím co když chceš help tak ti pomuže uplně vklidu :D je nás tam 18 a fakt jsme každý uplně jiný, takže se nikdo nepodřizuje většině..

a to je právě o té většině, např. u nás není moc křestanů a znám holku, která chodí do kostela pořád a je sjetá jak dělo, když učitelka chtěla at nakreslí co by si přála tak nakreslila věšák xDDD i když je to k pláči fakt sem se pochcal smíchy xDD
i kdyby tato holka chtěla patřit mezi ně, tak to že křestanka ji to nedovolí, musela by to tajit aby se dostala k drtivé většině :D a když k většině nechceš jít tak se pak nediv že dostáváš bomby..

k tématu: to máš to samé jako když se zeptáš staršího člověka kdo je lepší zpěvák jestli Jackson nebo Elvis, tak řekne Elvis, zatímco mladí ti řeknou Jackson :D to že si někdo jde poslechnout písničku konkurenční tomu koho poznal jako prvního, i když se mu bude líbit bude jí hatovat :D ale to že k té písnične napíše reklamu někomu koho obdivuje už je jeho retardace :D protože tohle je od něj očekáváno ;) a reklamovaní interpreti jsou bohatí interpreti ;)

PS: dneska mi ty slohy jdou xD
# 9.6.2013 23.41
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Montík: Podle mě je jeho rap sračka já se ho nesnažím pochopit (jde mi o muziku nejdřív až pak mě zajímaj sračky ze života)

Jinak rap jsem kupodivu začal poslouchat nedávno.. ale prostě Tafrob sračka :D

Já radši starej americkej rap, brooklyn mdfk :D http://www.youtube.com/watch?v=mhYUma7U__c
# 10.6.2013 0.41
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Dneska je to prostě průšvih. Všichni a všechno tě tlačí k průměru, abys hlavně nevyčníval, dodržoval konvence (co je kůůůl), jinak tě umlátí čepicema. Musíš mít sakra koule, aby sis dokázal stát za svým.
# 10.6.2013 9.27
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
ZuBR#
uživatel
SZ
http://www.youtube.com/watch?v=wiip5-883vw
# 10.6.2013 18.07

Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ

ZuBR#:http://www.youtube.com/watch?v=wiip5-883vw


ty jeste zijes Keskeee? :-D

Btw necetl jsem to cele ale tohle zacina u rozmazlenych fracku co maji iP5, iPad proste vsechno v 10 letech kdyz my jsme chodili ven si kopat :-(
# 10.6.2013 22.21
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Empty: Trefa. Mám přesně ten samej pocit.
# 10.6.2013 22.25
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
yoyOBEY.
uživatel
Obrázek
SZ Mail
koukni jak ty děcka taky mluví, jak kdyby u toho zvraceli mozek.. to je taky účelem globalizace
# 10.6.2013 22.26
ses sexi zencka zvute ke me na ubitounu sem pardubic prijet napis mi to jo nebo ne diki
Obrázek
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Trochu odbočujeme k téma ,,dnešní generace'' ale proč ne

Tak tak, my v 1. třídě sme ani nevěděli co to počítač je, dneska maj mobily a všecko. To dřív v 2 třídě měl mobil ve třídě jen 1 člověk a to byl ještě nákej Alcatel a tyo sme na to čuměli žeo. :D
Dnes ty děcka maj všecko, jsem rad, že mě rodiče vychovali takže nemužu mít vše co chci, i když my nikdy nebyli nák bohatí.

Dřív nám bylo prostě jedno co sme měli na sobě, bylo nam jedno všecko a jen sme si užívali, jenže dnes je to prostě ''trapný''. Upřímně mě je jedno všechno pořád a většinu věcí beru s nadhledem, jsem takovej trochu blázen a jsem spokojenej.

A dnešní generace... většina chodí chlastat každej se s každým k*rví. Páč v americkejch sitcomech co se tahaj do Čech je to ,,IN''.
# 10.6.2013 22.37
 

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse mimo mísu » Hloupé ovce

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.