Chmatákov online


Fórum – Znova

Fórum » Komunikace se správci » Znova [zamknuto]

El_Diablo
uživatel
SZ
Ahoj,chtěl bych požádat o un ban IP,ban jsem dostal cca 4-měsíce zpátky,jelikož sem měl sdílenou IP s někým.Takže prosím u un ban-IP:85.93.179.62 acc na kterém je moje poslední IP: DesTroy.Chtěl bych zase začít hrát,furt chodím ke kámošovi,abych si alespoň trochu zahrál,ale to je k ničemu,prosím o un ban..:'(



Naposledy upraveno: 1.6.2013 16.42

# 26.5.2013 14.53
 

Stránky: 1 2

yoyOBEY.
uživatel
Obrázek
SZ Mail

Franta Berg-Jay:Bugy jsou opraveny, takže nevím proč by
někdo nemohl dát un.


tady se nekrade klidně tu basu zbourejte.. facedesk

odpověd' jsi dostal asi tisíckrát. nemáš dělat hovadiny když víš že je za to trest. a na sdílenou ip se nevymlouvej zlato
# 2.6.2013 9.52
ses sexi zencka zvute ke me na ubitounu sem pardubic prijet napis mi to jo nebo ne diki
Obrázek
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

El_Diablo:Jak jsem psal,že mám ban za skill přes bug,psali mi,že to mám za to,ale včera jsem se dozvěděl,že sem měl sdílenou IP s nějakým bugerem,GM u toho byl,takže to moje chyba není,teď se přestěhoval,takže má jinou IP a já problémoej hráč nejsem,takže nevidím důvod pro un ban..

Co na tom nechápeš? Tady máš odpověď http://forum.chmatakov.cz/tema/12388-bugy-a-pripadna-aktivita-gm a přečti si to pořádně
# 2.6.2013 10.44
 
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail

yoyOBEY.:

Franta Berg-Jay:Bugy jsou opraveny, takže nevím proč by
někdo nemohl dát un.



odpověd' jsi dostal asi tisíckrát. nemáš dělat hovadiny když víš že je za to trest. a na sdílenou ip se nevymlouvej zlato



Jestli to bylo na mě, tak nevím co jsem ti udělal, ale evidentně nemáš rád lidi co mají tu smůlu a sdílí ip s idio*mi.
Tak za to se velice omlouvám, je to jen a jen moje chyba, že sdílím ip
i ostatních lidí je to chyba, že sdílí ip.
Omlouváme se pane dokonalý.
Už mě serou tyhle odpovědi typu ,,máš smůlu,, to teda fakt bez tebe nevím.
Jestli někdo chce un a chová se v poho, tak se nejspíše polepšil. Každý dělá chyby.
Ani já, ani ty nejsme bez chyb.
# 2.6.2013 12.06
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
Nevieš
uživatel
Ve hře: nehraju
SZ
Spíš bych se tě chtěl zeptat kdo jsi popravdě tenhle učet se tu objevil ted nedávno a ve hře jsem tě viděl určitě přes proxy ...
tipuji že jsi nějaký buger a snažíš se takhle všechny ojebat NEDOKÁŽEŠ TO
Buger jsi ty a ne "ten člověk" (který neexistuje) co už je "odstěhoval"
# 2.6.2013 12.16
ANTI JABKO POWA
yoyOBEY.
uživatel
Obrázek
SZ Mail

Franta Berg-Jay:

yoyOBEY.:

Franta Berg-Jay:Bugy jsou opraveny, takže nevím proč by
někdo nemohl dát un.



odpověd' jsi dostal asi tisíckrát. nemáš dělat hovadiny když víš že je za to trest. a na sdílenou ip se nevymlouvej zlato



Jestli to bylo na mě, tak nevím co jsem ti udělal, ale evidentně nemáš rád lidi co mají tu smůlu a sdílí ip s idio*mi.
Tak za to se velice omlouvám, je to jen a jen moje chyba, že sdílím ip
i ostatních lidí je to chyba, že sdílí ip.
Omlouváme se pane dokonalý.
Už mě serou tyhle odpovědi typu ,,máš smůlu,, to teda fakt bez tebe nevím.
Jestli někdo chce un a chová se v poho, tak se nejspíše polepšil. Každý dělá chyby.
Ani já, ani ty nejsme bez chyb.


na tebe byla ta věta nahoře . a ty označíš citaci přesně toho co jsem nepsal tobě.. gooby pls. a nepokoušej se psát jako omezenec, moc ti to nejde.
# 2.6.2013 14.13
ses sexi zencka zvute ke me na ubitounu sem pardubic prijet napis mi to jo nebo ne diki
Obrázek
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail


na tebe byla ta věta nahoře . a ty označíš citaci přesně toho co jsem nepsal tobě.. gooby pls. a nepokoušej se psát jako omezenec, moc ti to nejde.



Tak se omlouvám.
# 2.6.2013 19.00
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
Quatroo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Stylishátko
SZ Jabber Skype Web
Unban nedostaneš :) nevím co tu řešíte kdybys dostal Unban tak by musel dostat celý chmat :) tož se nestane tak nevím já si myslím že je to vyřešené no ni? :)
# 2.6.2013 19.03
Valentino Rossi <3
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Lock, please? :-|
# 2.6.2013 19.30
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Diablo, nejdřív jsi psal, že nevíš, za co máš ban, pak jsi psal, že jsi skillil přesku přes bug, pak jsi to smazal, pak jsi napsal, že máš sdílenou IP, pak jsi to smazal, pak jsi psal, že hraješ od kámoše, pak že jsi se přestěhoval a že už hraješ z jiný IP, pak jsi chtěl odbloknout účty, že visíš, prase aby se v tom vyznalo.

Prostě a jednoduše pokud jsi skillil přesku přes bug (což jsi i sám napsal), porušil jsi pravidla hry, ban, tečka. Máš to jasně v příspěvku od Gizma, na který jsem ti dala odkaz

Lock
# 2.6.2013 21.17
 

Stránky: 1 2

Fórum » Komunikace se správci » Znova [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.