Chmatákov online


Fórum – Znova

Fórum » Komunikace se správci » Znova [zamknuto]

El_Diablo
uživatel
SZ
Ahoj,chtěl bych požádat o un ban IP,ban jsem dostal cca 4-měsíce zpátky,jelikož sem měl sdílenou IP s někým.Takže prosím u un ban-IP:85.93.179.62 acc na kterém je moje poslední IP: DesTroy.Chtěl bych zase začít hrát,furt chodím ke kámošovi,abych si alespoň trochu zahrál,ale to je k ničemu,prosím o un ban..:'(



Naposledy upraveno: 1.6.2013 16.42

# 26.5.2013 14.53
 

Stránky: 1 2

grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Nevidím důvod, abys si ho zasloužil. Řekli jsme ti, že unbany se nedávájí a ty tu dále spamuješ. Vážně si myslíš, že ti ho někdo dá?
# 26.5.2013 15.07
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Měl bych k tomu pár věcí.

El_Diablo: Mutlitématem nic nevyřešíš. Gizmo dal jasnou odpověď, byl jsem u toho.

Ban IP se dá snadno obejít. Softwarů poskytujících připojení přes proxy je bezpočet.

Nakonec bych ještě rád položil otázku proč se tolik rozmnožily bany IP? Bugovalo se vždycky, ale vždycky se za to dávalo NP. Trochu mi přijde, že GM si usnadňuje práci a já, ač si jeho práce moc vážím s tím nemůžu plně souhlasit. Navíc IP ban z výše zmíněných důvodů už nemá takovou účinnost jako kdysi.
# 26.5.2013 15.08
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
El_Diablo
uživatel
SZ
Grok,kdybych dostal un ban,tak bych nebyl první ani poslední kdo un ban IP dostal,dostalu to hodně lidí un ban,nevidím důvod,proč bych ho nemohl dostat taky.
Žádného bugu bych už nezneužil,tehdy jsem to nevěděl,jinak nic nebuguju..
Chodím ke kámošovi hrát chmat,protože mě to baví a chci to hrát doma na svém PC a s mojí IP,ne furt někam chodit.. Nedělal bych bordel nic,prostě chci jen zase hrát..
# 26.5.2013 15.17
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Johne: On asi nemá BAN IP, protože před pár dny psal do topicu odblok účtů, že chce odblokovat jeden účet..Pokud tedy nehrál zrovna od někoho

Edit: np se dávalo vždy, protože NP byla jediná varianta, BAN IP nemohl kromě Gizma nikdo jinej dát. Kdysi dávno se to pravilo zavedlo i pro CHTS jako novinka, protože těch bugerů bylo hodně
# 26.5.2013 15.49
 
El_Diablo
uživatel
SZ
Santea psal jsem odblock acc,nebyl jsem doma,jak píšu chodím hrát ke kámošovi..
# 26.5.2013 15.55
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Santea: To je pravda, nicméně mně se víc zamlouval systém NP. Zůstal bych u toho.

El_diablo: Špatně to chápeš. Ať kdokoliv dostal unban, tobě to žádné nároky nedává. Dostal jsi jasnou odpověď a jestli budeš spamovat nová fóra, jen si vysloužíš zákaz i sem. Jdeš na to špatně. Jak jsem řekl, jsem proti BAN ip, ale takhle se to řešit nedá.

Gizmo+GM: El_diablo hraje tak či tak, ban IP postrádá smysl. Dejte mu pořádně kamenů, ale ten IP ban zrušte. Léčba kameny zabírá dost dobře ;-).
# 26.5.2013 16.03
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
LosRotopedoS
uživatel
SZ
Oni se dávají unbany ip?
Chci taky :D
# 26.5.2013 18.29
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
LosRotopedoS: Ne, nedávají. Lidi jen mají pocit, že jo. ;-)
# 26.5.2013 18.35
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Unbany IP může dávat jen Gizmo, ne? Teda aspoň si to myslím. A ten se unbanama nezabívá tak bych chtěl vidět ty lidi co jej dostali.
Vždy se tu objevilo téma s tím že tu někdo chce unban a my jsme ho odtud vyhnali :D.
# 26.5.2013 20.04
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

El_Diablo
uživatel
SZ
ne-e un ban dává GM podle nějakýho příkazu ve hře,ale musí vědět učet,kde je ta IP,kterou chci odblok,acc kde je moje IP jsem napsal..
# 26.5.2013 20.34
 
El_Diablo
uživatel
SZ
Mužu vědět,jestli teda dostanu un ban? :D
# 28.5.2013 15.30
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Projdi si témata za poslední rok dva, kde lidi žádali o odblokování IP adres. A zjisti si kolik lidí ten unban dostalo. Já si troufám říci že asi nikdo, protože tady nikdo unbany neřeší a na jednu stranu je to dobře. Ono ten ban jistě nemáš za to že jsi chytal rybičky. 3-(
# 28.5.2013 15.35
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web

Maly John:LosRotopedoS: Ne, nedávají. Lidi jen mají pocit, že jo. ;-)

# 28.5.2013 15.36
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
El_Diablo
uživatel
SZ
Jak jsem psal,že mám ban za skill přes bug,psali mi,že to mám za to,ale včera jsem se dozvěděl,že sem měl sdílenou IP s nějakým bugerem,GM u toho byl,takže to moje chyba není,teď se přestěhoval,takže má jinou IP a já problémoej hráč nejsem,takže nevidím důvod pro un ban..



Naposledy upraveno: 2.6.2013 9.12

# 2.6.2013 1.25
 
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Čégo.
Můj problém -> http://forum.chmatakov.cz/tema/12402-sdileni-ip
Taková maličkost a jak to dokáže nas**t co?
Ještě když sdílím ip s idio*em.

Zkus možnosti, které mi poradili v mém příspěvku.
Ale mohlo by se s tím něco udělat. Bugy jsou opraveny, takže nevím proč by
někdo nemohl dát un.
Proč by to takhle nemohlo fungovat pište do komentářů.
# 2.6.2013 9.01
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta

Stránky: 1 2

Fórum » Komunikace se správci » Znova [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.