Chmatákov online


Fórum – Lékárničky

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Lékárničky [zamknuto]

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Chtělo by to zvýšit hp, které dávají lékárničky a vše co doplňuje hp, protože: Od té doby co jsou normální lékárničky (40hp) hp ryby (50hp) a hp elixíry (60hp) Tak ještě nebyly bonusy a lvly- bonus třeba 10 dmg a ještě lvl, např 4 dmg... Je to docela velká změna v dmg, ale změnou neprošly lékárničky, co vy na to?
# 31.5.2013 18.34
 
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 55 %     Hlasovalo: 11

Stránky: 1 2

Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Nikdo Tě odlognout nenutí. A Tvá logika mě moc neleze do hlavy, si myslíš že když se zvýší HP tak budeš mít šanci proti 1v2 ? Trošku blbost, protože stále budou mít víc léků jak ty a jestli jsou soupeři trošku zruční tak tě vyklepou strašným tempem a přijdeš jak o zbraň tak o léky. Stačí vědět jak na to, takže co tu píšeš je řádná blbost.

NO BRAIN .. 8-)
# 2.6.2013 2.21
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Vy byste nejradši měli všechno hned, žejo :) .. Nic bych absolutně neměnil, pokud je možnost získat lepší zdroj vyléčení, než je lék .. Prostě všechno něc stojí, buď čas nebo peníze. JAk už tady Gizmo a pár lidí psalo, Chmatáákov má být o spolupráci více povolání a ne, aby byl každý soběstačný.
# 2.6.2013 10.31
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Big se nesekne, jen jde nacist jeden za 2 sec myslim.. A hlavne k cemu budu mit bigy, kdyz s nima nic nevykillim a kazdej mi odlogne? Nejdriv ochranu pred odlogem a pak budiz bigy..
# 2.6.2013 11.31
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Empty: Já to neberu, že používat bigy je nanic, ale pak si nestěžujte, že nemáte pořádný heal.

Jasper: Pointa je, že ty NEMÁŠ mít šanci 1v2 (pokud obě strany fungují, jak mají). Pokud bys měl, je něco špatně.
# 2.6.2013 11.35
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Nevieš
uživatel
Ve hře: nehraju
SZ
šance 1v2 je musíš lozit na jednoho člověka který má podobný skin aby ten kterého kiluješ zasahoval i ten co je snim a potom vzít leky od toho který dostal a zabít i jeho ...
# 2.6.2013 11.40
ANTI JABKO POWA
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Maly John: Dříve jsi šanci měl, protože ti brali dohromady 38 dmg, když jsi používal hp a měl ještě nějaké uložené v bance, tak si dva lidi klidně dal, ale musíš jet dost rychle, dáse to :P

Když ti ale teď dva hráči ubírají více dmg co dává lék, tak se to logicky nedá.
# 2.6.2013 11.55
 
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Tiež si myslím, že je to blbosť zvýšiť malym lekarňam hp. S trochou zručnosti s nimi dáte bonusáka ktorý ma full inv bigov, ryb, broukov alebo lektvarov. Tak isto aj mystika s mutom :)
Proste takto ako to je, je to najlepšie. Stačí byť len trochu šikovný :) to je môj názor.

btw. pokiaľ niekto nevie ani teraz používať smallki, tak mu nepomôže ani navyšenie HPčiek.
# 2.6.2013 15.06
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Jde o to, ze by mel bejt odlog zakazanej po poslednim hitu trwba na 10 vterin.. Pak uz bych si ty bigy nakoupil..
# 2.6.2013 15.13
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Empty: Všichni máte možnost odlogu. Když máš převahu, holt musíš bejt hooodně rychlej xD
# 2.6.2013 15.18
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Ale k cemu mi to bude :-D kdyz se nikdo nikdy nezabije a budu prodelavat na lekach kdyz nic neziskam :-).
# 2.6.2013 15.28
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Empty: No samozřejmě. Jen říkám, že ty můžeš dělat to samé. Takže jste si kvit.
# 2.6.2013 15.52
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Ještě mě napadlo, že by nebylo špatné, kdyby třeba lvl přidával hp z lékárny-
1lv- 41hp
2lv- 42hp
3lv- 43hp
atd...
# 2.6.2013 16.14
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
JOhne, jenze v takovym pripade je to killeni nesmyslne, jen vyhazovani penez :-)
# 2.6.2013 16.20
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Empty: Já to nepopírám ;-) Je to holý fakt. Opravdu asi jediná možnost dát limit na odpojení od serveru od posledního výstřelu. Takových 5 sekund. To by mělo stačit.

Když já ale mám rád útoky typu "Hit & run" xD
# 2.6.2013 16.50
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov

Stránky: 1 2

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Lékárničky [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.