Chmatákov online


Fórum – Lékárničky

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Lékárničky [zamknuto]

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Chtělo by to zvýšit hp, které dávají lékárničky a vše co doplňuje hp, protože: Od té doby co jsou normální lékárničky (40hp) hp ryby (50hp) a hp elixíry (60hp) Tak ještě nebyly bonusy a lvly- bonus třeba 10 dmg a ještě lvl, např 4 dmg... Je to docela velká změna v dmg, ale změnou neprošly lékárničky, co vy na to?
# 31.5.2013 18.34
 
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 55 %     Hlasovalo: 11

Stránky: 1 2

grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Já osobně bych spíš snížil jejich cenu, aby stále byly na killing lepší léky které si musíme získat sami.
# 31.5.2013 21.41
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Zlevnit big lek!!!
# 31.5.2013 21.45
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web

Empty927:Zlevnit big lek!!!



Tiež jedna z možností no, kedysi stal 500chk, teraz stojí o jednu nulu viac a nikto si to nekupuje...
Ale potom by zas nemal význam brouk, ktorého kým vyrúbeš tak aj zošedivieš...
# 31.5.2013 21.56
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Nexoušek, teoreticky ano, ale inv brouků vytěžíš cca za hodinu, a hodinu těžit hp aby jsi pak šel do čtvrtého a stejně ti odlognou...Je to moc zdlouhavé.
Navíc je to i logické, že když dejme tomu kulomet s bonusem například 7 a dmg přidané lvlem 4, tak budu celkově brát 30hp, to se ještě dá stíhat, ale když dou 2 vs 1 tak už nestíháš a zbývá ti odlognout. To z dob před bonusama nebylo a někdy ses i dokázal ubránit.

Je celkem logické, že když se zvíší dmg a dejme tomu, že kulomet bonem a dmg z lvlu, kterou jsem navroval nahoře, ti veme dejme tomu 15% z celkového hp u bojovníka (210) a to má lovec a mystik míň hp. Takže 7 (u lovce a mystika 6) ran od jednoho hráče stačí, aby tě zabil, ale když dou proti tobě dva, můžeš leda tak odlognout, protože už nestíháš.

Poslední týden co hraji, tak si víc a víc všímám, že hráči odlogávají v boji čim dál tím víc než před dobou, kdy bonus nebyl a je to díky tomu, že je prostě málo hp a nestíhá se doplňovat, natož ještě zabíjet, dříve to proti 2 kulasům jakš takš šlo, protože brali dohromady 38 hp, takže s hp rybama se to ještě dalo. Teď berou 2 kulasy o 20 hp víc než dříve (když počítáš bonus 7 a 4dmg z lvlu, což je tokový průměr ve hře)

Takže navrhuji zvednout u každého léčícího zařízení hp o zhruba 10-20 hp, aby se to tak nějako dostalo do přijatelné úrovně.
# 31.5.2013 22.11
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Jsem proti. Lektvary léčí o 20 hp víc než lékárny a pořád se nepoužívají. Výstřelkem módy jsou ryby. Bigy ať jsou drahé, peněz je stejně v oběhu až hamba.

Jasper: HP se taky zvedaly.
# 1.6.2013 0.56
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Maly john, takže po každém vypotřebování léků si máš lognout řemdu a nachytat/udělat lektvary? Přiznej, že to není ono, léky máš ve 4. k dispozici dá se říci hned, ale než nalovíš a dovezeš inventář ryb což může být klidně i 10 minut tak už ti tvůj cíl, který chceš zabít může utéct, to samé lektvary.
# 1.6.2013 1.31
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Taky souhlasím..Přidat o 20 hp více ke všem druhům léků..Je fakt, že když do tebe jdou dva tak dáš 3 rány a pak už jen klikáš na léky..Boje aspoň nebudou trvat jen pár vteřin a ty léky si má možnost taky koupit každý = nezvýhodňuje to nikoho ..
# 1.6.2013 8.25
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
Velký lék bych zlevnil ale nic víc.
Jsem proti, spíše bych to o 5-10hp snížil. 3-(
# 1.6.2013 11.00
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Když o tom tak přemýšlím, přidal bych 10hp velkým lektvarům. Už teď léčí víc a stejně je nikdo nevyrábí. Tohle by určitě byla dobrá motivace.
# 1.6.2013 11.41
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Konečně někdo s normálním názorem, díky Grand Master :-)
# 1.6.2013 14.46
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Jasně, jediné, o co v Chmatu jde je killení, všechno ostatní je zdržování a obtěžování. 3-( Přesně proto se neshodneme, já to vidím jinak.
# 1.6.2013 19.01
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Maly John, ale tohle je nápad převážně do soubojů a pvp, tak proč tedy strkáš nos do něčeho, do čeho nevidíš? ;) Když to řeknu až takhle...
# 1.6.2013 19.39
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Naopak ..I řemda s pár lékama v invu co potká bojdu v zóně, kde neplatí obrana by měl větší šanci utéct právě díky těm přidaným hp v lékách..Celkově by prostě trvalo o něco déle někoho zabít a jak už bylo psáno, nebylo by to tak jednoznačný, pokuď by se střetl bojda vs 2 bojdové, ale to zas záleží na zkušenostech daných bojdů..
# 1.6.2013 20.49
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Jasper: Ano, trefils hřebík na hlavičku. Vyjadřuju se k tématu, které se zřejmě týká převážně killerů a killit nechodím. V tomhle ale jde o princip. Tady by nejraději každý dostal vyskillený účet a v každém obchodě zadarmo bigy. Jsem proti tomu. Stěžujete si na slabé léky, přitom máte už roky k dispozici lepší. Jen je nepoužíváte. To je váš problém. Peněz je ve hře už tak strašně moc. Tak proč si nekupujete bigy, když vám lékárny jsou málo? A jsme zase u toho. Pro bigy musí člověk obětovat dvě minuty cesty k obchodu. Děláte si kulasy s vysokými bonusy přitom to je mnohem náročnější než si koupit zásobu kvalitních léků.

Já si myslím, že by se měla podněcovat spolupráce různých povolání, ne aby šlo všechno koupit.

Když se to vezme kolem a kolem, nebyl bych proti, aby lékárničky léčily tolik co hpryby. To dává smysl. Buď si lék koupím nebo "snadno vyrobím". A jestli zvýšit +hp, tak velkému hp lektvaru a tak nanejvýš o 10.

Je pravda, že se dneska dá dávat mnohem více zranění než kdysi. Tomu by mohlo pomoct například oživení obrany čepic, která nefunguje. Nebo něco jako "amulet na hp".
# 1.6.2013 23.01
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Ano, ale big se ti nekdy sekne a proste ho nenactes, navic ne kazdy ma na vic nez inv bigu, nedelej z toho jabko. Brouci, lektvary, ryby- to vše je čas- 1 brouk 15 minut rubání, inv hp rybek 10 minut, hp lektvary 10 minut. Lékárničky máš k dispozici hned, to je to, než by sis totiž udělal další inv něčeho, už by bylo po killení. Obrana cepic je celkem dobry napad, amulet vůbec- kam by jsi dal amulet na přesnost?

Mě jde jen o to, aby jsi měl šanci 1vs2 a nemusel hned odlognout.
# 1.6.2013 23.41
 

Stránky: 1 2

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Lékárničky [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.