Chmatákov online


Fórum – Chybky ve hře

Fórum » Archiv » Chybky ve hře [zamknuto]

koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Když už se teď opravují chyby ve hře, zakládám tohle téma k publikování závažnějších chyb k opravě.

1 - chyba s obranou

Chybu jsem nahrál a popsal na videu - omlouvám se za mizernou kvalitu, doporučuju nastavit 480p a hlavně nechat povolené popisky, zobrazují se nahoře a popisují způsob, jak se chyba vyvolává.

http://www.youtube.com/watch?v=9WfVLFalVKI


2 - druhá chyba s obranou

Tahle snad už v lepší kvalitě. Měla by ji způsobovat nesrovnalost v promměných, při obraně se srovnávají současné hodnoty posledního zasaženýho, pokud se tedy změní u jednoho z hráčů, tak to vypadá, jako by ho ten první nikdy nezasáhl, tj. může dát obranu. -> názorně na videu

http://www.youtube.com/watch?v=J6NgW30OIO8



Naposledy upraveno: 1.1.2012 14.37

# 1.1.2012 12.18
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Gizmo
autor hry
SZ
Píše se to, když máte plno a nemáte navýšeno o nová políčka, nebo když máte plno vše + nová políčka. Ta políčka vidí každý, proto jsou oddělená od zbytku, aby bylo jasné, že jsou mimo.
# 11.2.2012 14.44
 
Splendit
uživatel
Obrázek
Ve hře: MoMo
SZ Web
Gizi, ale mě se to píše a to jí plnou nemám.
# 11.2.2012 14.56
 
Gizmo
autor hry
SZ
a kolik máš volných polí a která
# 11.2.2012 15.00
 
Gizmo
autor hry
SZ
Pochopte, že pokud máte plnou normální banku, tak máte nahoře ještě extra políčka, která musíte aktivovat listinou. Jinak máte logicky plno, omg..
# 11.2.2012 15.16
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Giz, ale on ještě nemá zaplněný ty základní a píše mu to tu hlášku, nebo tak jsem to apsoň pochopil.
# 11.2.2012 15.18
 
Splendit
uživatel
Obrázek
Ve hře: MoMo
SZ Web
Však ano, já to chápu s těma "premiovejma" políčkama. Jak píše Jasper, nemám zaplněný ani ty základní políčka a už mi to píše. Udělám video a hodim ho sem, ať se chápem ;-)
# 11.2.2012 15.51
 
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
http://2i.cz/2i/i/4f3ad865/c5d6c36262e65d70f3ee31ef2f3b8086/a5613e14c7.p.jpg
Dnešní poklad.Otevřel jsem láhev asi před 5minutama a bylo tam toto :



Naposledy upraveno: 15.2.2012 12.55

# 14.2.2012 21.56
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
The, nevím jak ostatním, ale mě se nic nezobrazuje, jen text, že jsi otevřel lahev a bylo tam toto: Sorry za roztažení stránky:/... nic víc v tom příspěvku nemáš
# 14.2.2012 22.07
 
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Pardon , asi se to jen buglo chvilkově. Už tam mám normální souřadky
# 15.2.2012 12.55
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Od opravy hardwaru na serveru mám buglou banku. Políčko úplně vlevo nahoře nemůžu použít a v políčku vpravo dole mám "v popředí" kost. Políčko z kostí nemůžu po relogu použít pro uskladnění věcí (vyjímkou je, pokud už tam něco mám). Pouze pokud stihnu vložit/vyjmout z něj věc, než se stihne načíst obsah banky, tak se rozchodí a jde normálně používat. Ale ta kost je tam pořád... Je možné to opravit bez ztráty obsahu banky?

Bylo by také fajn, aby se věci do banky řadily postupně odspodu nebo odvrchu, ne cik cak. Ale to už je detailek.
# 16.2.2012 22.16
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Obrana si myslím, že nefunguje jak má, snad si to Gizmo přečteš a koukneš na to.

Jedná se o tohle, že kolikrát dotyčného zasáhneš, tolikrát Ti může dát obranu, což je si myslím špatně, při boji ho zasáhneš třeba 5x a on Ti poté 5x může dát obranu.
# 18.2.2012 11.12
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?


SZ
Potvrzuji včéra jsem dal nejmenovanému hráči obranu cca 15x aniž by mě mezitím zasáhl.
Jenomže před necelou půlhodinou mě ten hráč rychtil (15 zásahů 15 obran) je to dost zásadní chyba.
# 18.2.2012 12.10
 
Neme
uživatel
Ve hře: Neme
SZ Mail
Gizmo měl pravdu, nejde to... Leda že by se útočníků zapisovalo víc, i když obrana by platila jen na posledního:

-> = útočí na

Killer1 -> Hráč; Hráč.Utocnik1 = Killer1
Hráč -> Killer1; Killer1.Utocnik1 = Hráč
Killer2 -> Hráč; Hráč.Utocnik2 = Killer2

Teď má hráč 2 útočníky: Killer1 a Killer2
Obrana by jako doteď mohla platit jen na posledního, Takže Utocnik2 (třeba by mohlo být ještě utocniku = 2)
Pokud by Killer1 chtěl dát obranu, kterou má na Hráče, nemohl by, protože hráč má ve svých útočnících také jeho (ne jak doteď, měl by ji jen na druhého takže by killer1 mohl dát obranu).

A když Hráč zemře, všem jeho útočníkům by se měla zrušit obrana na něj, pokud ji mají. A hráči by se měla zrušit obrana na všechny, kteří měli obranu na něj... Takže by se to vynulovalo a znovu by se mohli killit (pokud by hráč byl blue a zase do něj začali útočit, znovu by měl šanci na obranu).

Pokud by normálně někdo killnul někoho (kdo je blue) třeba ve 4. (zemře a obrana se vynuluje ale jen pokud se ten někdo taky bránil (první někdo :D má v útočnících druhého někoho :D) jinak by na něho pořád měl obranu)

EDIT: trochu jsem se do toho zamotal a možná se tam najde chyba a nebude to použitelné :/ a i kdyby ne je to nejen složité na provedení.
# 20.2.2012 14.28
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Chybky ve hře [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.