Chmatákov online


Fórum – Chybky ve hře

Fórum » Archiv » Chybky ve hře [zamknuto]

koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Když už se teď opravují chyby ve hře, zakládám tohle téma k publikování závažnějších chyb k opravě.

1 - chyba s obranou

Chybu jsem nahrál a popsal na videu - omlouvám se za mizernou kvalitu, doporučuju nastavit 480p a hlavně nechat povolené popisky, zobrazují se nahoře a popisují způsob, jak se chyba vyvolává.

http://www.youtube.com/watch?v=9WfVLFalVKI


2 - druhá chyba s obranou

Tahle snad už v lepší kvalitě. Měla by ji způsobovat nesrovnalost v promměných, při obraně se srovnávají současné hodnoty posledního zasaženýho, pokud se tedy změní u jednoho z hráčů, tak to vypadá, jako by ho ten první nikdy nezasáhl, tj. může dát obranu. -> názorně na videu

http://www.youtube.com/watch?v=J6NgW30OIO8



Naposledy upraveno: 1.1.2012 14.37

# 1.1.2012 12.18
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Jedna už opravdu stará chyba: Lektvary jde dělat ať máte v ruce cokoliv, nemusí to být zkumavka, stačí prut či chobot... Bylo by dobré opravit :)
# 2.1.2012 19.44
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
^ a při tom ale závisí skill ne na alchymii ale na výrobě. (pokud je v ruce cokoliv kromě zkumavky)
# 2.1.2012 19.50
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
^ ale roste alchemie
# 2.1.2012 19.55
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
Kubas_2
uživatel
Ve hře: Boxer, KuBaS2
SZ
Nechtěl jsem zbytečně zakládat téma a proto to píšu sem:

Našel jsem takovou menší chybku, když přetáhnu např. klobouk na rybu, tak se ryba rozřeže (musím ale mít ten klobouk na hlavě).
Pak ještě bych chtěl požádat o opravu mola u číňanky, nejde na něj vstoupit.

Prosím Gizma o opravu, díky ;)
# 4.2.2012 9.59
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

Kubas_2:Nechtěl jsem zbytečně zakládat téma a proto to píšu sem:

Našel jsem takovou menší chybku, když přetáhnu např. klobouk na rybu, tak se ryba rozřeže (musím ale mít ten klobouk na hlavě).
Pak ještě bych chtěl požádat o opravu mola u číňanky, nejde na něj vstoupit.

Prosím Gizma o opravu, díky ;)



Nemusí náhodou mít ten klobouk ostré kraje? :-D
To molo mně fakt fascinuje, jako první nešlo vstoupit na poslední část toho mola, později šlo už jen do půlky, a najednou už nejde vůbec a ještě to přibýrá část restaurace. (tuším, že se nedá sednout k tomu stolečku poblíž mola)
# 4.2.2012 10.03
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Splendit
uživatel
Obrázek
Ve hře: MoMo
SZ Web
Nechtěl jsem zakládat nové téma a nevím kam jinam to napsat, takže se předem omlouvám především Vláďovi :-).

Když dávám věci do banky, mám třeba 5-6 volných míst v bance ještě, tak už mi to při každym vložení dalšího itemu do banky napíše v chatu tu žlutou větu.. "Vaše banka je plná získejte listinu,..." Je to jen menší chybka, nevím jesti se to děje ostatním, ale mě se to stává pokaždý už asi 3tí den.
# 11.2.2012 13.40
 
Mr.Barth
uživatel
Obrázek
Ve hře: King Laus Krab
SZ
Musíš mít tu listinu a ty další políčka se ti jakoby odemknou
# 11.2.2012 13.48
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
MoMo: do hry byla před pár dny přidána listina na rozšíření banky o 5 políček (padá z truhel), máš ji?
# 11.2.2012 13.49
 
Splendit
uživatel
Obrázek
Ve hře: MoMo
SZ Web
Listinu nemám, ale tady jde o to že mi to píše že banka je plná, přitom tam mám volných třeba 5míst ještě (nepočítám ty co jsou úplně nahoře a jsou k té listině).
# 11.2.2012 13.52
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Pokud máš listinu, kterou přetáhneš na bankéře, banka se ti navýší o 5 políček a ta věta, která se ti zobrazuje, se tam už psát nebude
# 11.2.2012 13.54
 
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web

Santea:Pokud máš listinu, kterou přetáhneš na bankéře, banka se ti zvýší o 5 políček a ta věta, která se ti zobrazje, se tam už psát nebude


Za 5 sednout.

On řiká , že má v ,,normal" bance pořád místo , nepočítá ty rozšířený!!
A že mu tam nejde nic dát..
Tak proč by měl přetáhnout listinu na bankéře že?
# 11.2.2012 13.56
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Odpovídám jasně, že pokud si nenavýší banku o ty políčka, bude se mu tam ta věta psát

Mě to taky psalo, že moje banka je plná, i když mi třeba zbývaly 4 volný políčka. Po navýšení banky o 5 nových políček, se mi ta věta už nezobrazuje
# 11.2.2012 13.57
 
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Ale nechápu ,proč si mu to psala.
On to nechce zvýšit , píše tu bug. A jestli to bude dělat káždému , tak to asi dobré nebude že?
Třeba chce ,,plně" využít banku bez použití listiny ,což mu nejde.
Každej listinu nemá...
# 11.2.2012 14.07
 
Splendit
uživatel
Obrázek
Ve hře: MoMo
SZ Web
Nehádejte se :D jde jenom o tom, že mi bylo divný že se ta věta píše už když mám třeba ještě 4 volný místa. Jestli to není chyba, v tom případě se nemusí už nic řešit ;-) Díky.
# 11.2.2012 14.12
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
MoMo: odpovídala jsem na ten tvůj dotaz ohledně věty: Vaše banka je plná atd..... Mě se taky zobrazovala když jsem měla ještě volných několik políček a to do doby, než jsem si banku rozšířila o 5 políček, doufám, že jsi mě pochopil dobře :)
# 11.2.2012 14.43
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Chybky ve hře [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.