Chmatákov online


Fórum – Chmazka *

Fórum » Archiv » Chmazka * [zamknuto]

Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Úvodem zdravím Vás všechny…

Určitě všichni víte co jsem zač a ti co to zatím nevědí, věřím tomu že mě určitě poznají. Teď k tématu, CHMAZKA..
Někteří vědí, že jsem přemýšlel o „otevření“ a je to tu, hráč MoMo/Splendit mě nakonec ukecal a to tím že by šel do toho s semnou a nebylo by vše na mě..

Jednoduchá otázka:

° Obnovit

° Váš názor + všechny připomínky + návrhy + vše kolem. Všechno nás zajímá..

Zatím jde JEN o názor Vás, kterej nás zajímá..


MoMo/Frankenstain



Naposledy upraveno: 16.2.2012 16.07

# 15.2.2012 22.53
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Stránky: 1 2

Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Takže zatím dík vše za názor..

Jinak o nějakej skin a hp mi nejde (hp jsme neměli nikdy, aspoň za mých dob) spíše pokud by na to už došlo minimalně bych žádal o ".zprava" sice jak někteří píšete, jde to i bez tohodle, ale né pro mě.. nikdy nemůžu předem říct že v hodinu Y bude soutež a že tam určitě budu, samozdřejmne s nějakou podporou nepočítam, ja vždy dělal vše ze svého a hlavně rád..

Pro Fabouska teda upraveno "ChmAzka" lol
# 16.2.2012 16.07
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web
Chmazka nezanikla, co jsem jí obnovil, tak jsem přijal jen GreyWolfa, který byl, ze všem známým důvodům, vyloučen. Jak je to dlouho, co jsem udělal poslední akci? Řekl bych asi týden... Zůčastnilo se jí asi 8 lidí. Šlo o to najít mě a zabít (já jsem se jen ukryl a po objevení jsem utíkal...neoplácel jsem útok, takže se akce mohl zúčastnit kdokoliv). Měl jsem u sebe jeden VIP item, který pak někdo sebral. A výsledek? Někdo ho sebral a odlogl. Ostatní byli nasraný, že nevědí, kdo to má a že oni sami nic nezískali. A tohle bych měl dělat 2x denně? :-D
Myslím si, že je lepší udělat to jednou za čas, když už to takhle ani skoro nikoho nebaví.
Když přiberu někoho, kdo hraje chmat denně, tak bude pořád pořádat soutěže. Z většiny ty trapné na pódiu (kolik nás tady je? :-D) a Chmazka půjde stejně do háje, jako už několikrát předtím. Takhle mi to přijde dobré. Navíc teď, co je ve hře lopata můžu dělat i kopací Q ;-)

Ghoom:Přesně, obnovil to sewer nedávno, jak dlouho mu to vydrželo? A kde je odměna za indície? 3-( Nedávám ti žádnou šanci :)


Indicie neskončili 3-(

JokeR™:2. Dúfam že to vydrží viac ako Sewerovi
3.


Byl bych rád, kdyby jste pochopili, že jsem se na Chmazku nevysral, to že nedělám soutěž každý den, ale jednou za jeden až dva týdny má svůj účel. Vy totiž nevíte co chcete. Brečíte tady, že chcete soutěž 1x - 2x denně a když ňákou udělám, tak se jí zúčastní mizivé procento hráčů, kteří jsou online a ten, kdo nic nevyhraje jen nadává. Myslím, že takhle je to tak, jak má být. Nehledě k plánovanému spuštění nového serveru, kde se neví, jak to bude.

//:Jireky: Zabilo by tě používat edit?
Sewer: Ne, ale chtěl jsem tímto jednotlivé odpovědi zdůraznit. Děkuji za sloučení.



Naposledy upraveno: 16.2.2012 18.05

# 16.2.2012 16.07
Obrázek
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Pokud něco vyšmoulíte, tak vám hodím věci a peníze.
# 16.2.2012 17.21
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
tudíž uzavřená věc=Není co obnovovat

vše zůstává pod rukama Sewera

Poprosím teda o lock, myslím si že není co řešit..
# 16.2.2012 17.55
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Viz. Póól

Lock
# 16.2.2012 17.58
Obrázek
Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web
Na tomto serveru jsem na Chmazku nezanevřel. Vynasnažím se to trochu více zpestřit, ale rozumně... ;-)
# 16.2.2012 18.06
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Chmazka * [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.